С кого споделихте,когато научихте,че чакате бебе ?

  • 2 613
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Първи научи таткото - в третия месец, малко след мен. На повечето, които ме виждаха казах, когато започна да ми личи, а това беше (колкото и да не ви се вярва) в шестия месец. На майка ми казах около 5-тия месец и то защото много ми досаждаше :"кога ще има бебе, та кога ще има бебе" и накрая и казах, за да млъкне, корема изобщо не ми личеше. На другите роднини май чак като родих.

# 16
  • Мнения: 535
След мъжа ми, веднага научиха родителите ми  Peace

# 17
  • Мнения: 2 897
Мъжът ми пръв научи резултата от теста,после заедно ходихме при гинеколога ми.На следващия ден съобщихме на родителите ни

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Таткото, после една приятелка Laughing...родителите в последствие....

# 19
  • Мнения: 1 448
Бяхме с таткото, така че първи след това научиха бабите и дядовците, после всички негови и мои колеги, приятелите и т.н.  Laughing

# 20
  • Мнения: 105
След татито, който беше с мен на прегледа  Grinning, майка ми - е тя направо полудя от радост, и понеже сме в различни градове, и и го казах по телефона, след известно време ми каза че същата вечер е плакала цяла нощ от радост  Shocked, но такава си е моята майка Hug. След това почти всичките ни приятели. Не сме чакали да мине 3-тия месец  (понеже и това съм го чувала) за да им кажем, бяхме щастливи и споделихме с всички, признавам че имаше по-щастливи от нас  Embarassed, освен майка ми, една наша приятелка се разрева и дълго не можа да се успокои като чу новината Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 2 677
Докато се прибирах от гинеколог, майка ми ме срещна на улицата. Нямаше как първа да не разбере, щото ми личеше от 200 метра!  Shocked После таткото, после колежките ми (60 жени, скупчени в един офис... Ох, страшно стана...  ooooh!) и чак накрая разтръбих из родата.  Joy

# 22
Първо научи каката,че съм бременна,а после таткотоо! Hug

# 23
  • Мнения: 116
С таткото бяхме заедно като разбрахме, след него научи една много скъпа за мен приятелка, след това родителите и най-близките роднини.

# 24
  • Мнения: 1 986
  И при мен първо научи моя приятелка,която беше с мен и ме накара да си купя тест WinkПосле,естествено,научи таткото,и след това-моите родители Mr. Green

# 25
  • Мнения: 84
Баба ми, имаме много силна връзка!

# 26
  • Русе
  • Мнения: 659
Първо една колежка - бях на работа като си направих теста и й го показах да види дали не ми е много бледа втората черта, след това таткото, но той вече имаше подозрения и оттам нататък родата Hug

# 27
  • Мнения: 8 917
Родителите Hug

# 28
  • Мнения: 191
Ами таткото беше с мен,следващия на който казах,беше майка ми,а на следващия ден всички важни за мен хора знаеха хубавата новина!

# 29
  • Мнения: 3 500
Първо научи най-близката ми приятелка, защото си направих теста в 8 сутринта, а мъжа ми още спеше.И аз й звъннах и й казах "Направих си тест и е с две черти", а тя вика "марш да кажеш на мъжа си"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт