На ДЕСЕТИ клас се вижда края, а за профила още аз се колебая

  • 36 313
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 557
Той отдавна се бил снимал и предал снимките Rolling Eyes
Ех, Ани,  оправен младеж имаш. Да му се радваш!
При нас не се е чуло за снимки - добре че Шарлот попита тук, да прочета и аз. Ще го карам да направи, да има готовност. Нали за профилите ще ги държат под напрежение до последно, поне да няма друго тичане.
Като ви чета тегобите с ФВС, музика... се успокоявам, че поне нещо позитивно има в НЕГ Smiley Досега поне са били щедри по тези предмети, а набора не е талант нито по ИИ, нито по музика. Засега си чакам Школо да информира - дотук само 2 учители нанесоха, но и тази година важен е хартиения бележник, та май ще чакаме до последно.
А дали ще имат някакво по-тържествено връчване на тези свидетелства както в 7ми и 12 клас? Или мислите, че на 30.06 ще си ги получат?

# 676
  • Мнения: 4 645
Класната щяла да ги раздава и да отидат да се почерпят след това.

# 677
  • Мнения: 4 062
Не беше ли писал някой (Али??), че ще получат дипломите чак есента? Спрямо нашето  "агале" при резултат от НВО на 28- ми, диплом на 30-ти е свръхзвукова скорост. За снимки никой не е споменал. Явно до есента - време бол.

# 678
  • Мнения: 4 645
Може и за есента да става въпрос, аз го попитах как ще се раздават, а не кога Joy

# 679
  • София
  • Мнения: 11 785
Сред нас има гърмени зайци и моля да кажат: иска ли се снимка за десетокласното свидетелство? Чета в дванадесетокласната тема, че са им искали снимка. Да не е пак тич в последната минута.
Иска се снимка и да не е гланцирана.При дъщеря ми това се случи преди няколко седмици-месец.
Бях разбрала,че през септември ще им дадат тези дипломи,което някак ми се стори нелогично,предвид факта, че снимките са предадени няколко седмици преди края на учебната година.Оценките от НВО ще излезнат в последния момент и вероятно това е причината за забавянето им.
Като чета за проблемите по ФВС ми настръхва косата.Не им ли стига всичко останало,че този предмет от разтоварващ се превръща в мъчителен!От нашата учителка нямам оплаквания,разбираща е жената.

# 680
  • София
  • Мнения: 6 201
Ма оправни деца имате бе. Моята спомена онзи ден, а вчера в 6 вечерта каза, че крайният срок бил днес. Обикновено баща ѝ я снима и после разпечатваме снимката. Да ама вчера ММ беше като буреносен облак, а и магазинчето с принтер в града ни едва ли щеше да работи в 8 вечерта. Та той ѝ каза, да си хваща автобусчето, да отива в София и да търси експресно фото. Наборката беше в ступор, а той взе да рови в едни кутии и предложи една снимка от 3 клас. Тук детето почти щеше да ревне, но ММ продължи да рови в кутията и извади снимка от началото на тази учебна година (правена за ученическа карта). Та отнесе тази снимка. Не беше гланцирана.

# 681
  • Мнения: 944
И аз предложих 2 готини снимки от 8 клас 😂 и ме изгледа много странно…
А свидетелствата ги чакайте наесен: няма да може още сега да го отпразнуваме подобаващо ПГЕ.

# 682
  • София
  • Мнения: 5 402
Сигурна съм, че моят син не знае кога ще му дават дипломата. Но ако има организирано от класа отбелязване на завършването със сигурност ще го знае.

# 683
  • София
  • Мнения: 5 158
Свидетелствата няма как да станат готови до
30.06, при положение,  че оформянето е до 28.06. Децата ще си ги получат през следващата учебна година.

# 684
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 463
Сутринта влетях в стаята на набора с въпроса за снимките, той избуча, че класният нищо не бил казал. Тъй като имаме история в проспиването на информация и понеже съм си мнителна, писах рано, рано и в общата група на класа във вайбър. Оказа се, че точно днес класният е поискал съпросните снимки. Преди малко писаха в групата.Страхотен тайминг.Joy Фотосите са в паспортен размер ,нали?

# 685
  • София
  • Мнения: 11 785
И аз предложих 2 готини снимки от 8 клас 😂 и ме изгледа много странно…
А свидетелствата ги чакайте наесен: няма да може още сега да го отпразнуваме подобаващо ПГЕ.
Честно казано,ако предложа снимка от 8 клас ще ме изгледат меко казано странно. Joy
Живи и здрави,есента ще имаме повод за празнуване/среща.Дано имаме И възможност за това!
Но не пречи,когато излезнат резултатите от НВО и тях да отпразнуваме,независимо от това,какви са.

Изида дъщеря ми занесе от снимките,които имаше от началото на учебната година за лична карта.Класната и казала,че стават.Иначе щеше да ходи да се снима.

# 686
  • София
  • Мнения: 6 201
Ма какви размери бе Изида, нЕкви малки там... ама колко точно им е размера, над тези неща сме.

После се оплаквам на една дружка, че тази снимка е ужасна, а все пак ще виси на дипломата. При едно ранно кандидатстване (преди да е излязла другата диплома), може да я погледнат. Тя ми се смее и вика: "бе те се попълват апликейшън формите на юнашко доверие" (ама как да ѝ вярвам, ето оказа се че инфото ѝ за шофьорски не е съвсем вярно). Но от друга страна за арт уни, снимката е идеална - на нея щерката изглежда като напушена Joy

Тази сутрин отварям ел. дневник и гледам нанесени %-ти за НВО. Пиша ѝ бързо по вайбър да питам излязли ли са резултатите?  Цъ, не били. Чудя се сега какви са тези, които са нанесли? Много ми харесват като резултат и така се надявам училището да е имало ранно инфо, но в 7-класната ме разочароваха, че все пак си трябва време за разсекретяването. Но надеждата умира последна.

# 687
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 737
И аз да не остана по-назад са питах за тез снимки. Оказа се, че през февруари са им искали. Намерила няква от 7 клас 😉 и драмата се приключила. Пари да снимки нямало да дава.

# 688
  • Мнения: 207
Сигурно ще ме линчувате за невежеството, но защо изобщо децата да се явяват на тези матури, когато не са задължителни и от тях нищо не зависи?

# 689
  • Мнения: 944
Че те свършиха вече … и да искаш да се явиш -късно …😂

Общи условия

Активация на акаунт