На ДЕСЕТИ клас се вижда края, а за профила още аз се колебая

  • 36 539
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 207
И аз преди 100 години подадох молба да ме изпита комисия по физическо. Изпратиха другия учител да ме изпита-3 удъра с баскетболна топка.
И сега побеснявам от такива издевателства.

# 661
  • София
  • Мнения: 6 166
Аааа Спунк аз преди 21години взех книжка за 19 дена и веднага скочих на колата и продължих.
Аз и инструктора си взех.

# 662
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 796
Аааа Спунк аз преди 21години взех книжка за 19 дена и веднага скочих на колата и продължих.
Аз и инструктора си взех.
💕😁

# 663
  • Мнения: 1 948
Аааа Спунк аз преди 21години взех книжка за 19 дена и веднага скочих на колата и продължих.
Аз и инструктора си взех.
Ти си заформила флаш роял.
Практикува ли още, да пращам наборката наесен?

Последна редакция: чт, 23 юни 2022, 22:56 от galia_m

# 664
  • София
  • Мнения: 7 164
Спунк, хайде сега да поема наборите и като те ядосва вкъщи, ние ще те нахъсваме и помагаме в плюенето му Joy

# 665
  • София
  • Мнения: 6 166
О, преди много години се разделихме.
Дали да не взема да го издиря? Thinking Така де, имам причина - детето книжка трябва да вземе.

# 666
  • Мнения: 4 122
Сред нас има гърмени зайци и моля да кажат: иска ли се снимка за десетокласното свидетелство? Чета в дванадесетокласната тема, че са им искали снимка. Да не е пак тич в последната минута.

# 667
  • Мнения: 4 696
В нашето училище искат 2 снимки за свидетелството за 10-ти клас.

# 668
  • Мнения: 1 948
Иска се и да не е гланцирана.

# 669
  • Мнения: 6 143
В училището на сина ми искаха 4 броя още миналия месец. И да имаха изискване да не са гланцирани.

# 670
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Добре, че ви чета. За първи път чувам за тези снимки. 😐

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Нищо не съм чула за снимка Flushed А е логично.

ТОЙ също е с 5 по ФВС - винаги досега в това училище. Може да не е атлет в нормативите, но винаги е с бяла тениска и гуменки само за ФВС (взима ги дори и сега, когато играят навън), раздавал се, когато играят волейбол, защото му харесвало и аз... съм се примирила. Вчера оправя 4-ка по музика, учи за Пипков на немские език. Това, че свири на пиано, китара и какъвто музикален инструмент му падне под ръка, няма значение за училищната музика. С 4 от тест и 6 от вчера може би ще има 5.

Зор за шофьорска книжка няма. Със сигурност ще изкара, когато му дойде времето. Като ви чета, за момент се замислих далин е бъркам възрастта, още го смятам на 16 (той е септемврийче).

Gorgi, значи и малкият в АК? Сложни станаха изборите - да гледаме предмети, среда, учители, че и профили...

# 672
  • София
  • Мнения: 7 164
Две снимки искаха, размер 3,5х4,5 матови.

# 673
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Той отдавна се бил снимал и предал снимките Rolling Eyes

# 674
  • София
  • Мнения: 6 166
Той отдавна се бил снимал и предал снимките Rolling Eyes
Ами малко повече доверие трябва да им имаме. Големи са вече и в много случаи могат сами да се оправят.
Аз също не съм разбрала кога се е снимала, кога е предавала снимката. Ти ме подсети, че не съм я и виждала. Дано не е с прекалено алтернативни обици и грим на нея.

Общи условия

Активация на акаунт