Забременели след инвитро тема 51

  • 50 204
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 591
Здравейте, най-накрая видях така чаканите 2 чертички след ЗЕТ на 13.05 (теста го правих на 25.05 в 8 вечерта)
От болницата ме извикаха вчера за кръвен тест и резултата е ЧХГ - 2030. Това знам, че е страхотен резултат, но гаранция ли е че са се хванали и двете ембриончета? Вие как мислите?
П.С. На преглед съм на 10.06
Честито! Изчакай са прегледа спокойно. Аз бях така, но второто спря развитие до прегледа. Но си имам единично и съм достатъчно щастлива Heart Eyes Успех ти желая.

# 46
  • Мнения: 23
Честито пожелавам ти успех до финал.
Аз също забременях с Зет и сега искам да попитам,наистина ли забременелите ин витро трябва да родят секцио Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 591
Честито пожелавам ти успех до финал.
Аз също забременях с Зет и сега искам да попитам,наистина ли забременелите ин витро трябва да родят секцио Simple Smile
Абсолютно не. Две ин витро имам, едното е естествено, другото живот и здраве до 2 месеца го чакам и се надявам пак на естествено. Начина на забременяване не е определящ за раждането, други фактори водят до секцио.

# 48
  • Мнения: 23
Благодаря Simple Smile

# 49
  • Мнения: 13
Честито пожелавам ти успех до финал.
Аз също забременях с Зет и сега искам да попитам,наистина ли забременелите ин витро трябва да родят секцио Simple Smile
Абсолютно не. Две ин витро имам, едното е естествено, другото живот и здраве до 2 месеца го чакам и се надявам пак на естествено. Начина на забременяване не е определящ за раждането, други фактори водят до секцио.
А възрастта? Аз съм на 44 и днес за първи път видях 2 черти след трансфер на 18.05 .Като цяло съм във крепко здраве но …… досега работех като управител в ресторант което е 12/14 часа стоене на крака и доста тичане. Въпроса ми е след инвитро трябва ли да променя работата с нещо по малко физически натоварващо?

# 50
  • Мнения: 23
Ако се натоварваш според мен да смения.
Аз работех търговски представител нямах натоварване но заради шофирането спрях работа още в 6тия месец

# 51
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
Аз пролежах цялата бременност. Също инвитро, родих малко преди да навърша 39. Работата ми беше психически натоварваща и затова спрях от трансфера още. Но, ако си добре и без проблеми, си работи, но по-спокойна работа. Бебето е на първо място, поне за мен.

# 52
  • Мнения: 7
Момичета, търся Кринон гел

# 53
  • Мнения: 13
Аз пролежах цялата бременност. Също инвитро, родих малко преди да навърша 39. Работата ми беше психически натоварваща и затова спрях от трансфера още. Но, ако си добре и без проблеми, си работи, но по-спокойна работа. Бебето е на първо място, поне за мен.
Благодаря за съвета❤ Ще потърся по малко натоварваща работа. По възможност нещо от вкъщи без много тичане🌺

# 54
  • Мнения: 233
Честито пожелавам ти успех до финал.
Аз също забременях с Зет и сега искам да попитам,наистина ли забременелите ин витро трябва да родят секцио Simple Smile
Абсолютно не. Две ин витро имам, едното е естествено, другото живот и здраве до 2 месеца го чакам и се надявам пак на естествено. Начина на забременяване не е определящ за раждането, други фактори водят до секцио.
А възрастта? Аз съм на 44 и днес за първи път видях 2 черти след трансфер на 18.05 .Като цяло съм във крепко здраве но …… досега работех като управител в ресторант което е 12/14 часа стоене на крака и доста тичане. Въпроса ми е след инвитро трябва ли да променя работата с нещо по малко физически натоварващо?
Честито от мен 💞. Може ли да споделите, дори и на лично в коя клиника успяхте и по какъв протокол. Ще ви бъда много благодарна. Аз съм на 43 и вече съм тотално отчаяна след 6 неуспешни опита.

# 55
  • Мнения: 953
Аз родих на 29, като още след + тест бях с кървене и така и не се върнах на работа. Колежката ми забременя 6 месеца преди мен, на 40 г., до последно с корема е била на работа без да има никакви неразположения. Работата ни е свързана с обслужване на клиенти, стоим прави, всичко е супер динамично, не седим на спокойствие зад някое бюро. От моята гледна точка възрастта няма значение.

# 56
  • Мнения: 1 591
Аз родих на 32г. Още от старта на процедурата вече не ходех на работа. Не защото ще се преуморявам, напротив, защото ми беше първо им витро и исках да се отдам изцяло, а и работя сама и все някой трябва да ме замества покрай прегледите. Беше по лесно за всички около мен. Но не съм се спряла цяла бременност. Сега съм в 32г.с и съм с дете на година и половина, купона е два пъти по-голям. През цялото време и преди и сега моя доктор, който прави само секцио си ми казва, ще всичко ще е наред и нямам причина за секцио. За сметка на това този от ЖК ми казва, че съм инвитро и трябва да съм секцио за по-сигурно. Като питах моя доктор и той ми каза, че начина на забременяване не е предпоставка за раждането. Надявам де и този път да родя естествено.
За това така го казах. Ако някой има притеснения нека си избере начин на раждане, в БГ поне може. Имам много познати родили на около 40 в прекрасна форма и с нормално протичаща бременност и си раждат естествено.
gegidemi заедно с лекаря си ще вземете най-правилното решение за вас Hug

# 57
  • Мнения: 1 274
Здравейте, днес видяхме ембрион и пулс на прегледа, но е слабичък - 84bpm, а съм 6+5гс. Май не вървят на добре нещата.

# 58
  • Мнения: 23
Александрия Благодаря на 14 ти съм на преглед и щего обсъдим

# 59
  • Мнения: 523
Момичета пожелавам ви всички притеснения и съмнения да изчезнат и всичко да бъде наред с вас и вашите бебчета. И когато се притеснявате, търсете второ мнение

Общи условия

Активация на акаунт