Декемврийска звезда ще изгрее, за рожден ден песнички ще пеем.

  • 21 219
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 493
Линка на Елена не се отваря заради тиренцето накрая Wink Изтрийте го като се отвори браузера с адреса.
Елена, това за Купона ли го предлагаш или да го имам предвид за разни рождени дни? Ако е за Купона, то моля те виж какви са им условията, ще искат ли капаро (и какво) и т.н...

Не съм доволна от Приказката... Хубаво е направено, но не е добре организирано. Имаше прекалено много деца и стана лудница. Толкоз.

# 61
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Здравейте момичета!
 Чудесни идеи сте предложили  bouquet
Аз лично гласувах за вариант 3,мисля че с въпросната клоунка ще им е много по интересно,от коледа до нова година ще се наситят на Снежанки и Дядо Коледовци,това е моето лично мнение.Но както и другите мами казват по важното е да сме заедно.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз вече реших и затова ще си променя мнеието на Вариант 3. Точно по причината че до 6.01.07 децата ще срещнат дядо Коледа доста пъти и няма нужда да идва пак. По-скоро да имат някакво тематично зимно забавление с подходящо кратко театърче и малко песни и игри, а после сами да си бъркат в чувала да видим на кого какво ще се падне.

# 63
  • Мнения: 1 568
Е сега окончателно вдигнах ръце от вас!
И къде, моля ви, ще ги срещнат тези Снежанки и Дядо Коледовци??? Ако ходят на ясла, ок, явно ще имат партита някакви, ама тези като Дара ...
Куклени театри има през цялата година Снежковци, Житени питки, Червени шапки, каквото си пожелаете. Да ви се догади от театри, цяла зима и без това няма какво да ги правим!
А Дядо Коледа веднъж идва, Снежанка също. Нали това беше идеята???
Искам дядо Коледа!!! И Снежанка!!!
Не ми е все едно.
Елена, клоунката Деси, която спрягаме, е именно от ПУК, за едно и също говорим. Нямам претенции от къде ще наемем артисти.

Театъра беше готин днес, на децата им хареса, Дара отново беше въодушевена. За организацията в Приказка без край няма да говоря, за отношението на собствениците също. Ударили са го на печалбарство - наблъскаха 35 деца в едно коридорче, което побиа едва 10. Няма значение. За мен важното е, че накрая Дара искаше още театър Simple Smile

# 64
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Привет и от мен!!!
Вчера цял ден тока ни спираше, затова не можах да напиша нищо, такаче със закъснение
Честит имен ден на Катето!!!  bouquet
Желая и много здраве и весели игри!!! Heart Eyes
И аз гласувам за ВАРИАНТ 3, само че поради друга причина- Виктория израда в истерия от маскирани чичковци. Преди около месец ме подлуди и не искаше да излиза по центъра заради един Алф, който обикаляше града  за да се снима с децата - още за него си говори с ужас и повтаря  "СТАХ, АЛФ". А тази сутрин бяхме на едно детско парти послучай годишнината на една банка и там имаше един клоун и една какичка ФЕЯ. С какичката станахме големи приятели, но заради клоуна се прибрахме веднага в къщи. Милото само ми повтаряше "Айде одиме мамо къщи, стах смешника". Sad
 Като се прибрахме извадих един детски крем и 2 шапки на дядо Коледа и се направихме и ние двете на клоуни, обясних и че и смешника е батко който си е сложил смешна шапкаи се е нарисувал с кремче и уж разбра защото много се забавлява, ама знае ли се. newsm78
Алекс много добре те разбирам какво си изшивяла защото и на мен ми се е случвал 2 пъти това лято. Така и не разбрах причината- за щастие не се повтори повече. #Crazy
Не мога да ти опиша как се тръшкаше по земята и как пищеше и риташе все едно че си я пребил или си е счупила главата, а аз дори и тон не и бях повишила. Обещавах и какво ли не, само и само да млъкне, обаче от всяка моя дума изпадаше в по голяма и по голяма истерия. Embarassed  А хората наистина ни гледаха ужасени.Първия път една непозната жена и купи сладолед и миряса, макар че преди нея и аз и предлгах да и купя но без резултат. EmbarassedА втория една приятелка ме накара да и измия очите с вода, не вярвам на такива неща но го направих и детето се успокои веднага, нямам обяснение още за случилото се. newsm78
Маймунка неприятна история. Защо не пробваш да го заведеш пак там само че с други дчица с които ще му е приятно да си играе. Може покрая тях да се престраши отново. ooooh!

# 65
  • Мнения: 1 568
Марси, а в яслата няма ли да има Дядо Коледа?

За истериите - случва ни се не толкова често, но не и съвсем рядко. Не ме интересува къде се е затръшкала, ако ще и в най-калната локва. Оставям я да си легне както е пожелала, обръщам се на другата страна с думите "Добре, като се успокоиш, ми се обади!" и млъквам. Сърденето не продължава много след това. Колкото повече говоря и увещавам или крещя и аз барабар с нея, по-зле става. За мислите на околните, не ме е еня, ако някоя "доброжелателка" я приближи да я "спаси" от майката-садистка, каквато съм в очите на другите в този момент, я скастрям със забележката да не я закачат. Грубо е, но друг вариант няма. Ако усети, че може да ме мародерства по този начин като я подкупвам със сладоледи и й се моля, няма да ме остави на мира и тръшканията ще са по 5 пъти на ден, всеки ден. Не, мерси Simple Smile

# 66
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Смайли сигурно ще има дядо Коледа в яслата. Миналата година имаше, тогава беше малка но пак плака когато той искаше да я гушне и да и даде подаръка. Всъщност плакаха почти всички децича, не само тя.До тогава ще тренираме в къщи, пък  и си мисля че от един Дядо Коледа няма да я е толкова страх, както от Алф или смешник, все пак си е дядо а тя обича дядовците. Затова ако се спрете на този вариант нямам да имам нищо против, покрай децата пък може и страха си да преодолее. Най-много да не пожелае да отида при него и да си вземе подаръка. Laughing
А за истериите сега съм напълно съгласна с теб, но тогава не можех да си събера мислите и единствено се опитвах как да я накарам да млъкне. Embarassed  Хубавото е че не ни се е случвало повече. Laughing

# 67
  • Мнения: 951
МКП, супер за тотото, да си изкарате як бразилски купон, ако ви трябва нещо танцъорка или пък инспектор за хотела- съм насреща- по-добре за първото де:)
Ама Моля ти се!Миленка ще навре всички полуголи бразилски танцьорки в кучия...pedir perdón,биволски гъз! Grinning

# 68
  • Мнения: 951
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Мале,толкова писах,с цитати от миналата тема...и всичко затрих!Бясна съм!И няма да повтарям!
Мен  1-ят вариант ме устройва.Каквото и да решите,ако Дани е здрав-идваме.Парички-колкото кажете.
СМАЙЛИ...вашият тати не става за Дядо Мраз...Няма истински корем.Виж нашия тати няма нужда от никакви подплънки hahaha,костюмът ще му стои перфектно Joy hahaha
За мен също е удобно следобед,разчитам,че най-вероятно времето ще бъде кофти,ще тръгнем по обяд,Дани да поспи в колата и да сме кукуряци за празника.

Ще има ли татковци?Иска ми се да не правя опити като тази година Дани да ми се дере в столчето /което не попречи на Марто да кърти като пич! Peace/, а да помоля тати да ни закара,тъкмо с джипа ще е по-просторно и за Монка с Марто.Та да не му е тъпо в чисто женска компания /Смайли,МКП,не е ваш тип Joy Mr. Green/

АЛЕКС,не се притеснявай,може да не ти е за последно!Извинявай,знам,че ти е гадно,а аз се опитвам да се шегувам,но ти не трябва да се притесняваш или да се срамуваш!Винаги ще има коментари и съчувствени въздишки /какви са тези съвременни майки...ето по наше време.../Харесва ми как подхожда Нелка,наистина,подкупванията може и да имат ПРИ НЯКОИ ДЕЦА  ефект,при това временен,но,според мен, ще доведат до много по-лош резулатат от към възпитанието за в бъдеще.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 493
Абе Смайли, нали зат'ва си има анкета и си гласуваме... Ще видим накрая какво ще стане. Караш ми се, че не гласувам с определено мнение, а сега като реших ми се караш що така съм гласувала... Има още хора да си дадат гласа и накрая явно ще подискуираме за да се спрем на 1 вариант (като гледам мненията са разделени м/у 2 варианта). 

# 70
  • Мнения: 1 568
Не се карам, а споря. Сори за приповдигнатия тон, ако е бил такъв.
Първоначалната идея наистина беше за друго, нали?
А и не виждам някой друг да обсъжда вариантите, плюсове и минуси /освен Марси/. Защо иска така, какво /не/ му харесва на вариантите, които отхвърля или приема. Явно има смисъл да се "карам", защото някои вече си промениха вота  Grinning
В спора се ражда истината, а аз си отстоявам исканията  Wink Или не може?  Wink

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 18:08 от Смайли

# 71
  • у дома
  • Мнения: 708
Момичета, благодаря ви за пожеланията към именичето ни !
Наистина вчера беше Св. Екатерина!
На патеричка, но да попочерпим виртуално с редовното  beer3 beer3  food002 Wine Glass Popcorn Popcorn

За случая ето какво ни изпрати свеки - собствено производство:  Grinning

 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,  КАТИ !

Кати – Катеринка,           
Мила балеринка,

Фея си в косичките,
Ангелче в очичките,
Майсторка в ръчичките,
Сладунка в устенцата,
Спортистка в краченцата.

Музика обичаш,
Танцуваш, пейш и тичаш,
За Сънчо нежно сричаш:
“Нани, бебе, нани,
Нани, дете, нани,
Нани, нани, мече”.
Певица си вече!

Книжките разлистваш,       
Блокчета изписваш
С кръгчета, с тревички,
С цветенца и птички.
Картички разглеждаш,
Фигурки подреждаш,
Дрешките нареждаш.

Всичко ти разбираш!
Храничките подбираш,
Премените избираш.
Животни имитираш:
Куче, коте, зайче,
Магаренце , слонче,
И конче – вихрогонче.

Търчиш ли за разходка
С любимата си топка,
Целувки все изпращаш
На баба, деди, чичи,
На леля, бати, кака, 
Но все на тати, мама –
Целувка най – голяма!

Любима наша Катинка,
бъди ни жива, здравичка
и винаги – засмяничка!           

От баба Ни  и чичи           24.11.2006 г.   




# 72
  • софия
  • Мнения: 181
Гласувах за Вариант 3,за условията на Джимис ще проверя още утре.На мен за Р.Д. не са ми искали капаро,но де да ги знаеш...

# 73
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Еййййй, Фъстъче много сладко е стихчето. Взе да трупа и червени точки вече твойто свеки Laughing

# 74
  • у дома
  • Мнения: 708
Уф, много място зае тази поема, много сори .. ако някой ми даде идея как да използвам колонки във форумния редактор  newsm78

Сега за празника - все още умувам как да гласувам. Определено ми се иска и Дядо Коледа , и Снежанка, независимо че малко ще сме позакъснели във времето. Но вярвам за децата ще е интересно. 
Ще поумувам още и ще се съобразим и с общото решение разбира се, всякак ни устройва.
Ванилийке, вярвам че партито ни ще бъде наводнено с татковци, така че успокой твоето ЛС.  Mr. Green
И понеже не съм много по организацията,  хиляди благодарности за Смайли и Янче които пак са се нагърбили с отговорната задача да ни организират партито!!!   bouquet  Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 18:50 от fastuche

Общи условия

Активация на акаунт