Деп срещу Хърд

  • 365 562
  • 7 818
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 982
Пожелахте да преместим дискусията в отделна тема.

В момента текат показания на свидетелите на защита, очакваме скоро и самата Хърд.

Тук може да се гледа делото на живо:
https://youtu.be/ETCkYAh1my8

Последна редакция: ср, 04 май 2022, 16:11 от sd.ad

# 1
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Петицията против Амбър

 
Лоша актриса и лъжкиня 🤢



# 2
  • София
  • Мнения: 27 226
Твърдо зад Джони.
Амбър е луда к*4*а

# 3
  • Мнения: 4 013
Джони, разбира се.
Амбър се вижда как се опитва да седи с тая умираща физиономия, чак и треперят ъглите на устата от толкова кривене надолу постоянно, не може да го задържи за дълго. Адвокатите и са пълен смях, чудят се какви глупости да питат, сами си възразяват на своите си въпроси, не знам защо не ги е уволнила още. Абе чакам да я видя на крос разпита, на какво ще я направи адвоката на Деп. Трябваше да е вчера тя, ама нещо се е пънала пред съдията, закъсняха даже, после се разправяха и я преместиха за днес.

# 4
  • Мнения: 3 680
Трудно ще спечели Амбър. Всички доказателства са срещу нея, а свидетелите й, които са свидетели на принципа "тя така ми каза" се разбягаха. Въпреки това не изключвам това да се случи, защото зад нея стоят много мощни хора.

Джони, разбира се.
Амбър се вижда как се опитва да седи с тая умираща физиономия, чак и треперят ъглите на устата от толкова кривене надолу постоянно, не може да го задържи за дълго. Адвокатите и са пълен смях, чудят се какви глупости да питат, сами си възразяват на своите си въпроси, не знам защо не ги е уволнила още. Абе чакам да я видя на крос разпита, на какво ще я направи адвоката на Деп. Трябваше да е вчера тя, ама нещо се е пънала пред съдията, закъсняха даже, после се разправяха и я преместиха за днес.
Няма да е и днес. Днес е кръстосаният разпит, на нейната психоложка. Адвокатите й тупкат топката и бавят неизбежното. Не е изключено да не свидетелства изобщо, а да представи просто писмените си показания.

# 5
  • Мнения: 18 590
Именно заради една  тенденция да се защитават жените, без значение каква е истината съм за Джони. Симпатичен ми беше с първите си фирми, не следих последните, но е добър актьор  и със диря в киното. Не заслужава да  е низвергнат, оплют от една неуравновесена жена, макар изборът  е негов.
 След като се борим за равенство, нека е за всичко.

# 6
  • Мнения: 158
Твърдо съм зад Джони в това дело, а и още от делото във Великобритания. В предната тема се изказа съмнение защо там е загубил и не видях да се е коментирало, но излезе информация, че синът на съдията, който гледа делото, работи за Мърдок, който от своя страна е собственик на изданието, което Джони съди. Та яко си мирише на конфликт на интереси там.
И по отношение на бащата на детето на Амбър. Четох, че има съмнения,че е Мъск, защото докато са били заедно са си замразили ембриони, които след раздялата Мъск е искал да бъдат унищожени. Дори се стигнало до изслушване в съда, където забранили това и феновете се съмняват, че тя е използвала именно тези ембриони.
Излязоха и доста снимки от времето, в което тя е била с Мъск, и на повечето той е със странни синини по лицето. Явно и него е малтретирала, ама той няма да го признае.

ПП: адвокатите й са толкова зле, че се чудя как изобщо са завършили право и как изобщо някой е склонен да ги наема и да им плаща, за да го защитават..

# 7
  • Мнения: 4 062
Зад Амбър има мощни хора, ама и Джони не е някакъв случаен от махалата. Все ми се струва, че й той има някакви влиятелни познати и приятели...

# 8
  • Мнения: 19 020
Адвокатите на Деп мисля, че няма да се успеят да докажат, че въпросната статия съдържа 'defamation; клевета' .

# 9
  • Мнения: 3 680
Относно обвиненията в сексуално насилие. Тя отрече да има сексуално насилие, когато преди 6 години повдигна обвинения срещу него. Те се появиха за първи път, по време на процеса срещу The Sun. Сега тя изненадващо добави още два инцидента. Историите й се променят непрекъснато. Само при случката с отрязването на пръста му, тя е представила 4 варианта.
Неговите истории остават бетон.

# 10
  • Мнения: 36 541
От началото съм за Джони и подписах петицията още когато излезе. Никога не съм вярвала на к..ката.

# 11
  • Мнения: 19 020
Нека да чуем какво ще каже тя конкретно в това дело, ако има разминавания с предишни показания, със сигурност ще бъде притисната от адвокатите на обвинителя.

За пръста доколкото разбрах самият Деп е подавал неверни показания. 'I cut the top of my middle finger off'

...


Резюме на вчерашния ден
https://www.washingtonpost.com/arts-entertainment/2022/05/03/joh … efense-testimony/
Клиничният психолог, призована от защитата отрече много от изводите направени от психоложката наета от Деп.

Последна редакция: ср, 04 май 2022, 16:53 от Bradley Cooper

# 12
  • Мнения: 1 982
И мен ме съмнява да успеят да докажат, за съжаление. Но и не съм особено наясно със законите там.

Чакам с нетърпение нейните показания и кръстосан разпит. Дано има такива.

# 13
  • Мнения: 3 680


За пръста доколкото разбрах самият Деп е подавал неверни показания. 'I cut the top of my middle finger off'




Това не са показания. Това са съобщения и той обясни, че са се опитали да я покрият, за да няма разследване и да не стане медиен цирк.
Има аудио запис от същия ден, на който тя плаче и казва "съжалявам, не го направих нарочно"
Скрит текст:

# 14
  • Мнения: 798
Амбър пак е облечена като мъж.

Общи условия

Активация на акаунт