Кое е най-необичайното място, на което сте кърмили?

  • 1 831
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
Ех,че ме развеселихте от сутринта. Grinning
Аз също много,мнго не подбирам-кафенета,магазини,тролеи..само като съм с мъжа ми,той все някакво по-закътано местенце иска да ми намери Laughing

Най-необичайно....никак не съм се замисляла честно казано.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 648
И аз ще трябва да повторя Tandoori и Мери, но мога да добавя Мола, Цум, но за съжаление вече трудно го кърмя навън, защото се опъва и съпротивлява!

# 17
  • Мнения: 2 614
Ами май ще се повтаряме много с Мери и Тандори!
Мога само да добавя (и Асе, не се скатавай) - на втория протест, кърмихме пред Парламента на жълтите павета! Ама като огладняха децата Joy
Иначе без летище, защото не съм летяла последната година, повечето места се повтарят Joy
Включително, като се прибирахме от морето с братовчедите ми, ни спряха полицаи, и като видяха, че на задната седалка Калина сучеше, ни казаха да продължаваме, без дори документите да проверят, и доста се притесни полицая, не разбрах от какво  hahaha

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 40
Мястото е съвсем обичайно - пейка на детска площадка в квартала, но докато аз кърмех, на съседната пейка три момчета пушеха трева #Crazy

# 19
  • Мнения: 5 401
И аз така - къде ли не.. И всеки път си казвам, ето това е най-хахавото място за кърмене, но след това винаги изниква някое още по-така.. то не беше магистрала Хемус и наличните бензиностанции, то не беше фризьорския салон, на кръстовище (това вече го писах в друга тема) и т.н... Но няма как, като не вадя шише, вадя каквото имам, а в случая - цици..   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 277
ми...аз съм кърмила по много заведения и пред гости... но май Дивака ми води класацията...хората ядат, Ева и тя реши, че трябва да яде и...айде  Simple Smile много благодаря за веселата темичка!!
аааааааа сетих се и едно заведение в градинката на Кристал - Тамбокту - Ева папа, един фотограф я снима как папа, а хората минават и се чудят...

# 21
  • Мнения: 942
За нас необичайни места няма,май newsm78Ние навсякъде се кърмим ,стига малката госпожица да покаже че е гладна и оп мама слага гърдата в устата LaughingНо като се замисля Thinkingможе би в Техномаркета(във Варна) ,там като се влезе от главния вход вдясно са наредили тези фотьоли,където правят масаж.И отиваме ние да гледаме за нещо,ама детето гладно ли гладно....И мое величество седна на един фотьол и тамън консултанта да дойде да ни убеждава колко са добри и аз извадих гърдата и право в устата на Ники,а горкия консултант Shocked и замръзна на едно място,а хората влизат ли влизат(имах чувството,че беше Коледа-толкова народ се изсипа)и всички Shocked и си шушукат.После свалих блузата и отидох да оглеждам стоките и имах чувството че всички ме сочат и зяпат,ама техен проблем,те какво като са гладни не ядат ли?

# 22
  • Мнения: 1 559
Най- необичайното... в маршрутка, в асансьора, в тоалетната Rolling Eyes  Кърмили сме се и на летището, на плажа, на всевъзможни пейки, като сме били на гости, като сме били в заведение, в колата, във влака... най-събиращото погледите беше като сме се кърмили в движение (пред шадраваните на центъра на Варна и на една централна улица във Варна) и бяхме без слинга Rolling Eyes Единият път даже някакви туристи ни снимаха hahaha

# 23
  • Мнения: 878
Гледам,че кърмите по летищата,аз пък съм кърмила вътре в самолета.И на една пейка на центъра на Дисниландия,наааааарод,чак след това разбрах,че то си имало специално място за тази цел Embarassed.А и веднъж беше заключена колата на един паркинг,ключовете бяха в девер ми,той се мотка някъде,а пък детето гладно,и аз седнах на капака и го накърмих Laughing.

# 24
  • Мнения: 2 829
Е, в самолета е ясно, там просто е неизбежно, аз затова не го писах Grinning
Много весела темичка Grinning

# 25
  • Мнения: 801
хахах,веселяшка темичка...
освен по жп-гари и влакове, веднъж кърмих Радост в  лодка на средата на едно изкуствено езеро в Кайлъка в Плевен, докато мъжо гребеше......

# 26
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Необичайни места, като вашите, момичета, нямам май. Най-необичайното ми място, се оказва доста обичайно, сравнение с вашите - в парка.

# 27
  • Мнения: 577
Аз също съм кърмила в кафе,в парка,но на такива необичайни места не се сещам много.

# 28
  • Мнения: 1 896
Днес кърмих Жоро докато му правиха промивка на ухото в кабинета на една лекарка. А иначе и аз така - вървейки по улиците, в самолет, на летище, в ресторанти, кафета, вървейки по улицата, в Пикадили до бормашините стоешком, във фоайето на хотел, на плажа и най-шантавото - в супер идиотска поза на задната седалка на колата, докато Жоро се вози в столче за пораснали. Не питайте как се огъвам и главата ми се удря в покрива при всяка бабуна на пътя. Ама пред перспективата да заспи и да даде час спокойствие на дълъг път си заслужава. Само в църква не съм.

# 29
С група непознати водолази отиваме да се гмуркаме на Каваците.  Mr. Green

Мъжът ми кара колата, а ние с бебка отзад.  Ама тя гладна, пък и няма да ме има поне час-два и си викам, дай сега, докато е време. Та така - сред екипировка, бутилки и неопрени, малката принцеса дърпа здраво. Като ни видяха останалите гмуркачи какво правим за малко да се удавят на сухто. Joy hahaha Joy

Ама после с какъв респект ме гледаха...

Общи условия

Активация на акаунт