Две бленувани чертички щом видях, към БГ мама завтичах се в час 🤩 (януари)

  • 27 263
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 496
Kety стискаме палци, но твоят пулс дали не е бил от притеснение преди прегледа? На мен често ми се случва, но пулсът на бебето не е бил ускорен.

# 736
  • Мнения: 1 976
Kety, дано всичко бъде наред Flowers Four Leaf Clover

Аз вчера бях добре,за разлика от кошмарния ден онзи ден. Днес съм на работа и се моля денят да бъде лек, защото съм от 6 до 5 и ако ми е зле нямам никаква идея как ще изкарам.  Спах много,много лошо, въртях се, не можах да си намеря удобно място, кръстът ме болеше във всяка позиция. Събудих се и с киселини и гадене, та сега ще умувам какво да ям, от което да не ми стане още по-зле.

Елиза, Heart

# 737
  • Мнения: 265
Здравейте и от мен ☺️
Пиша за първи път, вече 12 г.с+3 дена.
Досега не смеех да се зарадвам на бременността след лоши новини при първата ми бременност миналата година и последвал спонтанен аборт...от вчера имам позитивни новини от генетичните тестове на 12-та седмица и започвам малко по- малко да се успокоявам ☺️ Терминът ни е на 7-ми януари, а бебчо ще е момченце

# 738
  • Мнения: 1 293
Добре дошла 🥰

# 739
  • Мнения: 265

Мерси за топлия прием 🎈

# 740
  • Мнения: 49
Привет, момичета. Вече съм в 13г.с (отдавна не съм писала 😆)
Имам следната ситуация. Следя се в Щерев, но в 7г.с ми се наложи да вляза в болница заради повръщането (в града, в който живея, имах проблем с приема, защото не се следях тук ... Не съм техен пациент и т.н) Взех направление и се записах на произволен принцип при АГ. Приеха ме в болница, всичко беше наред, овладяха повръщането.
От къде мога да си взимам болничен? Задължително ли е да е от АГ по ЗК или може от Щерев?  45 дневния също ли трябва да се вземе от ЗК?

# 741
  • Мнения: 1 496
Kety, пиши какво казаха лекарите. Мислим те.
Serenapotta, според мен си отдъхни. Аз имам едно такова мое си правило, не казвам, че е правилно, но чисто и просто наблюдение - една бременност си личи как ще протече още от самото начало. За сега щом всичко е наред, така ще продължи.
Little Miss Ratatouille, и аз днес трябва да изкарам цял ден на работа, то не само днес де ама ми е много трудно. Първо трудно ставам сутрин в 6 и 20. Направо ми иде да счупя телефона. Дълго време се разсънвам, а нямам тази възможност да се протягам и излежавам, защото трябва да приготвя храната на детето за лятната занималня и на себе си нещо за офиса , къпя се обличам и бягам към спирката. Казах на шефовете, че ще работя до октомври. Те вече почнаха да търсят заместник, даже май намерили. Ама как ще ги изкарам тия 4 месеца не знам.
В неделя съм на пълна кръвна картина и урина. Не знам какво ми е щукнало в главата, че нещо ще излезе на изследванията, понеже имам един голям липом на врата, който стои там от 25г и сега от хормоните ме наболяваше. И с предната бременност така известно време ме болеше. Притиска нерв явно, а не го оперираха, защото е на много деликатно място в близост до гласните струни. Сега какво ми хрумна, че може да се е изродило в рак... Ненормална работа, мразя да живея в страх.

# 742
  • Мнения: 308
Елиза, нека нищо не ти щуква. Всичко ще бъде наред ❤️ . Аз пък понеже имам две ранни загуби и сега като всичко е наред (дай Боже) без кървене,без болки чак ми е странно 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 Преди това 2седмици и айде ,кървя и приключва всичко.  Общо взето само глупости . 😁

# 743
  • Мнения: 257
здравейте, искам да попитам бъдещите майки, които живешт Англия, пражижихте ли си някакви пренатални генетични тестове? Аз се опитвам да намеря къде да си направя, не живея в Лондон и не мога да намеря къде да направя. Не знам какво да правя вече, тук всичко е толкова сложно:(

# 744
  • Мнения: 1 496
Момичета, има ли желаещи да направят новата тема тъй като достигнахме 50та страница? Аз не съм хич добра в оформлението, но мога да я пусна.

# 745
  • Мнения: 5 154
Мога да я пусна утре Simple Smile бива ме с шаренийката Grinning

# 746
  • Мнения: 1 496
Мога да я пусна утре Simple Smile бива ме с шаренийката Grinning
Страхотно!

# 747
  • Мнения: 265
здравейте, искам да попитам бъдещите майки, които живешт Англия, пражижихте ли си някакви пренатални генетични тестове? Аз се опитвам да намеря къде да си направя, не живея в Лондон и не мога да намеря къде да направя. Не знам какво да правя вече, тук всичко е толкова сложно:(

Не ти ли предложиха опции при прегледа в 12 седмици? Не живея в Англия, но също в чужбина, след прегледа директно ме пратиха в лабораторията на болницата за вземане на кръв, а после резултатите получих онлайн.
В гугьл има емайл адрес за въпроси и телефон
Call: 020 7713 7486 (10 – 5.30pm Mon-Fri)
Evening service: 8 – 10pm Tues & Thurs (email us to arrange a call)

Имейл - адрес  info@arc-uk.org  ...може би най- добре да пишеш там?
 Успех!

# 748
  • Мнения: 257
здравейте, искам да попитам бъдещите майки, които живешт Англия, пражижихте ли си някакви пренатални генетични тестове? Аз се опитвам да намеря къде да си направя, не живея в Лондон и не мога да намеря къде да направя. Не знам какво да правя вече, тук всичко е толкова сложно:(

Не ти ли предложиха опции при прегледа в 12 седмици? Не живея в Англия, но също в чужбина, след прегледа директно ме пратиха в лабораторията на болницата за вземане на кръв, а после резултатите получих онлайн.
В гугьл има емайл адрес за въпроси и телефон
Call: 020 7713 7486 (10 – 5.30pm Mon-Fri)
Evening service: 8 – 10pm Tues & Thurs (email us to arrange a call)

Имейл - адрес  info@arc-uk.org  ...може би най- добре да пишеш там?
 Успех!

Не, нищо не ми предложиха.  Само скан при който ще правят измервания и ще ми кажат статистическата вероятност за 3-те синдрома . Като попитах за тестове, те ми казаха че ако няма завишена вероятност не, препоръчват нищо повече и да не се тревожа. Сканът ми е след няколко дни, но реално той няма да даде точни резултати а само стаистика...

# 749
  • Мнения: 5 154
Това е първото, което ми излезе при търсене в Гугъл за пренатален тест в Англия
https://www.hscfw.co.uk/nipt.php?gclid=EAIaIQobChMIxozS__bQ-AIVf … AYAiAAEgKHfPD_BwE

Future health, които предлагат Vision теста (който се предлага в Афродита) също имат, някъде в Нотингам мернах нещо.

Общи условия

Активация на акаунт