Хайде на овеса, народеееей!

  • 5 854
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 968
аз утре ще съм на форумска среща и не фърфи да си извадя овеса, а другите да рупат нормална храна  Crazy

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 612
реших и аз да се включа с няколко дни овес и кекс
не знам колко ще издържа, но поне ми е интересна темата - само ефекта да не остане единствено забавлението от четенето и  Mr. Green
от утре почвам да се отчитам с вас!
 Peace

# 47
  • Мнения: 35 968
ей ме на, готова съм за овесените оргии   chef
у дома съм обявила, че съм на диета от понеделник до петък, но не съм казала какво ще хапвам, защото ще ме унищожат от подигравки  Crazy Mr. Green

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Залепих си отслабваща (уж) лепенка на г*за, направих сутрешна 10-минутна серия гимнастика с вкл. коремни преси (жестоко ненавиждам всякаква физическа активност, но ще я правя и всеки ден с по 5 минути отгоре), сварих си овеса...
Вчера се претеглих и се потресох, че 2-3 кг, които имах да свалям, са станали 4-5.

# 49
  • Мнения: 35 968
Залепих си отслабваща (уж) лепенка на г*за, направих сутрешна 10-минутна серия гимнастика с вкл. коремни преси (жестоко ненавиждам всякаква физическа активност, но ще я правя и всеки ден с по 5 минути отгоре), сварих си овеса...
Вчера се претеглих и се потресох, че 2-3 кг, които имах да свалям, са станали 4-5.

тичам и аз на кантара  ooooh!
овесът може ли варен или само киснат?
а килцата ти отгове да не сда от съботно-неделния "овес" на кокал  Mr. Green

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Килата за съжаление ги качих още септември - сестрьонок си дойде от чужбинско със зетя да се женят и три седмици беше бата-мата, какво ядене... аз нямам воля да кажа 'не на храната'... Tired
Аз овеса си го варя Simple Smile

# 51
  • Мнения: 35 968
днес ще го ям киснат и без нищо, 'щото още имам ентусиазъм  Blush
само плодове ще хрупна по някое време
утре - ще видим  Laughing

# 52
  • Мнения: 35 968
абе тая работа много гладна, бе  Tired! Бу, ти си объркала пропорциите!  Naughty

# 53
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
абе тая работа много гладна, бе  Tired! Бу, ти си объркала пропорциите!  Naughty
Гладна, я. Аз затова написах, че според мен си трябва още нещо - месо, плод, зеленчук...
Пропорциите са си точни Crossing Arms Това си е диета, всю пак. А аз предложих да го обърнем на режим - олекотен, ъфкорц, че мразя да се мъча с диети.
Ей ся чак смогнах да си доям овеса (пфуй! колкото обичам овес с масло и мед, като се налага да го ям, само пържено, пици и дюнери са ми в главата.
За вечеря - задушен зеленчук, месо на скара без мазнина и зеУена салата. Тъй.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 612
Пууууууу, толкова е гаден тоя овес като е накиснат само във вода, че чак не е истина  Sick
Дори не съм го преполвила още, но за сметка на това сгънах 2 мандаринки и си пазя 1 портокал, ако много ми престърже довечера. Иначе друго не съм яла и нямам и намерение да ям. Зарибих и майка ми, така че няма да има хранителни дразнители около мен поне до 1. 12. После ще му мисля...
Утре ще съм на лунната, но този път смятам да ям плодове, няма да се мъча само на вода и от сряда пак заръбвам отвратително гадният овес.
Дали ще навреди ако слагам 1-2 лъжички мед?

# 55
  • Мнения: 35 968
и аз минавам на олекотен режим, защото ... ще изям децата
не съм гладувала повече от 3 години и малко зорско ми дойде днес

# 56
  • Мнения: 2 180
Аз днес бях на овесени ядки с една кофичка кисело мляко, а сега изпапах 200 грама извара. Изобщо нямам апетит откакто карам на тоя режим - 15-ти ден ми е - резултат минус 4 кг. По принцип имам малко за сваляне и се предполага, че ще е по-трудно.
Айдееее надъхвам ви!
Успех.   bouquet

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А кафе пиете ли ? Питам, защото аз мога само на кафе да карам доста дълго......като включим и овес и един портокал- супер.....но пак не съм навита, заради еднообразието

# 58
  • Мнения: 1 679
А кафе пиете ли ? Питам, защото аз мога само на кафе да карам доста дълго......като включим и овес и един портокал- супер.....но пак не съм навита, заради еднообразието

Преди малко четох в една тема, че кафето при диета не за предпочитане

# 59
  • Мнения: 1 737
А, не може само на 100 гр овес да се деяни, това са само 350 кал! трябва по 1000 поне на ден! То при лечебното ГЛАДУВАНЕ се изконсумирват по около 600 - 800 от чая и ябълките дневно. Нещо трябва още - плодове, мед, ядки, туй - онуй... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт