Да спирам ли?

  • 887
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 930
Благодаря ти  bouquet!
Така или иначе аз не съм 100% сигурна какво ще правя, затова и се допитвам до вас, щото ме кефите, както винаги  Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 4 181
Благодаря ти  bouquet!
Така или иначе аз не съм 100% сигурна какво ще правя, затова и се допитвам до вас, щото ме кефите, както винаги  Simple Smile.

ще се радвам, ако съм помогнала, айде стига съм писала, че оспамих темата Mr. Green

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Кога ти дойде цикъла? Защото и при мен след първото идване имаше едни кървенета и зацапвания (но без болки), които се регулираха сами в рамките на около 2 месеца.
Предполагам, че за този проблем ще има ефект и от противозачатъчните, които стават за кърмачки - кървенето принципно се атакува основно с прогестерон, така че това е вариант, който можеш да обсъдиш с доктора. Ако не изкажеш изрично предпочитание, че държиш да продължиш да кърмиш (ако това е желанието ти, разбира се), ще ти предпишат стандартни работи - ако обаче си твърда, винаги се намират варианти Laughing Интересно обаче за Ясмина...толкова майки се оплакват от продължително кървене баш с тези противозачатъчни...
Ревалид твърдо не е противопоказан за кърмачки - съдържа две есенциални аминокиселини, които и без друго си ги имаш в тялото и ги приемаш с храната, другото са витамини, екстракти от просо и пшеничен зародиш и бирена мая - затова ми е странно за какво са му лепнали тая отвратителна цена, все едно съдържа златен прах Rolling Eyes Но - няма нищо в него, което да пречи на кърменето (даже вит.В 6 състава му е нисък, така че и това не създава проблем).
Това относно притесненията ти за съвместимостта на леченията с кърменето. А дали искаш да продължиш или усещаш, че вече е време да спирате можеш да решиш само ти Grinning Свършила си чудесна работа и ако имаш усещането, че макар и с тъга, е време да преобразувате връзката си на друго ниво - няма нищо лошо в това Grinning

# 18
  • Мнения: 1 043
НЕ Е МНОГО 1.1 МЕСЕЦ -  намери начин да си си цоцкате още след като имаш кърма, а и после ще се терзаеш че си го спряла. това е не само начин да го нахраниш ами и връзка с теб - успокоение, сигурно си чела за всичко това, та както пише на количката ми - аз подкрепям кърменето  Peace

# 19
  • Мнения: 549
Защо не пробваш с хомеопатични средства

Общи условия

Активация на акаунт