Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 37

  • 43 424
  • 783
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Здравейте, ние също чакаме одобрение от комисията този месец. Бях чела някъде, че при мъжки фактор, ако има разминаване между двете спермограми, връщали за трета. При нас и двете са разширени, но на едната морфологията е 1%, а на другата 3.5%. Дали има вероятност да ни върнат?

При нас на едната морфологията е 0%, на другата 1%. Лекарят беше сигурен, че ще ни одобрят Grinning но.... ни поискаха трета, като не ми обясниха много-много защо.
На някои им искат, на други не, наистина не разбрах на какъв принцип.
Желая Ви успех и дано не Ви върнат!

Ох, ужас. Все пак това са различни лаборатории, мисля, че е нормално да има някакви разлики. Не виждам логиката да го правят това .... нооо... вече очаквам връщане.

Не се знае.
При нас може нещо друго да не им е харесало.

Дано скоро имаме информация!

# 16
  • Мнения: 370
Здравейте, има обновление на сайта вече днес.

# 17
  • Мнения: 184
Здравейте, има обновление на сайта вече днес.
При мен все още излиза старата информация със старите дати... Няма никаква промяна🤷

# 18
  • Мнения: 57
При мен вече пише "прието заявление"
Да се надяваме, че следващите дни ще има издадена заповед

# 19
  • Мнения: 370
Здравейте, има обновление на сайта вече днес.
При мен все още излиза старата информация със старите дати... Няма никаква промяна🤷

Пробвайте да изтриете кеша на браузъра или отворете нов инкогнито прозорец.

# 20
  • Мнения: 26
И при мен няма нищо ново, стари дати със стара информация.

Оп грешка, аз проверявах през лаптопа и не излизаше. Когато влязох през телефона излезе. Наистина е обновена, явно са въвели всички заявления.

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте коя от вас днес е с обновен сайт и кой номер сте

# 22
  • Мнения: 184
Здравейте коя от вас днес е с обновен сайт и кой номер сте
Аз успях от друг браузър още вчера да го отворя. Номера ми 62991

# 23
  • Мнения: 669
И аз 62979

# 24
  • Мнения: 18
Здравейте! В момента чакаме документи от фонда за второ ин витро, първото се оказа неуспешно. Междувременно лекарката ми ме прати да се изследвам за NK клетки и позна - доста завишени. Преди малко я попитах по телефона, каза, че ще трябва преливане един месец и малко ме паникьоса. Някой сблъсквал ли се е с това и знае ли как протича и най-вече дали ще бъде по фонда, ако изчакам одобрението или да се приготвям с пачка пари?
А, забравих, бонус въпрос - този път поискахме да получим разрешението от фонда онлайн, просто трябва да го разпечатаме, нали? Няма значение, че не е оригинал на хартия. Чакаме и ние, излезе ъпдейтната информация - 63176 сме, дано скоро мине и комисията.

Последна редакция: ср, 11 май 2022, 14:20 от Умуваща

# 25
  • Мнения: 223
Ще ни приемат ли документите с тези 2 спермограми? 😰

Последна редакция: ср, 11 май 2022, 16:04 от AVatar 652017

# 26
  • Мнения: 26
Ще ни приемат ли документите с тези 2 спермограми? 😰


Заключението и на двете спермограми трябва да има две диагнози. Например Teratoastenozooapermia. Само с един фактор, както е при вас Teratozoospermia на едната спермограма, мисля че не става.

# 27
  • Мнения: 36
Здравейте коя от вас днес е с обновен сайт и кой номер сте
Моят е 63147. Дано скоро има резултати и да няма проблеми.

# 28
  • Мнения: 495
Здравейте, събранието е минало, защото току що получих заповедта по електронен път, аз съм с електронен подпис и така буквално на момента ги получавам.

Успех на всички!

# 29
  • Мнения: 26
Здравейте, събранието е минало, защото току що получих заповедта по електронен път, аз съм с електронен подпис и така буквално на момента ги получавам.

Успех на всички!
Първо кандидатстване ли ви е или удължаване? Аз съм заявила, че ще я получа лично, но като гледам е безмислено да чакам обновяването на сайта, тъй като явно се случва доста след издаването на заповедите, а не си вдигат телефоните.

Общи условия

Активация на акаунт