Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 37

  • 43 542
  • 783
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 522
Вече не се ли обаждат лично, за да кажат на коя дата ще се раздават заповедите?

# 31
  • Мнения: 3 998
Момичета, има ли някоя сред вас която е замразявала заповед и да я е използвала след няколко години, интересува ме дали се изискват някакви изследвания или директно може да се вземе заповедта щом веднъж сме били одобрени?

# 32
  • Мнения: 499
Здравейте, събранието е минало, защото току що получих заповедта по електронен път, аз съм с електронен подпис и така буквално на момента ги получавам.

Успех на всички!
Първо кандидатстване ли ви е или удължаване? Аз съм заявила, че ще я получа лично, но като гледам е безмислено да чакам обновяването на сайта, тъй като явно се случва доста след издаването на заповедите, а не си вдигат телефоните.

Особен случай съм. Кандидатствам за втори опит, имам вече заповед за втори опит, но объркана по вина на клиниката, подадена с погрешна информация. Клиниката подаде наново, но не си мислете, че си с някаква бърза пътека така. Получих нов номер и очевидно влязох в същата порция кандидатури на май месец, в която са и другите. Така че е все едно, заседанието е минало щом имам поща. На първия опи също веднага след заседанието получих поща.

Съветвам всички, на което ще ви предстоят повторни подавания - изкарайте си електронен подпис и не се занимавайте да чакате Спиди. Така се получават буквално веднага.

# 33
  • Мнения: 57
При мен все още излиза само"прието заявление". Проверявам постоянно, но едва ли днес ще се смени. Моля, ако някой получи инфо в сайта да даде знак 🙏

# 34
  • Мнения: 26
Аз направо им взривих сайта днес Grinning

# 35
  • Мнения: 499
При мен все още излиза само"прието заявление". Проверявам постоянно, но едва ли днес ще се смени. Моля, ако някой получи инфо в сайта да даде знак 🙏

Въпреки че аз вече държа заповедта в ръце разпечатана, продължавам да виждам същото в сайта "прието заявление". Очевидно не е обновен просто, но заседанието е минало.

# 36
  • Мнения: 3 902
Момичета, има ли някоя сред вас която е замразявала заповед и да я е използвала след няколко години, интересува ме дали се изискват някакви изследвания или директно може да се вземе заповедта щом веднъж сме били одобрени?

Буквално се кандидатства на ново. АМХ, спермограма и всички съпътстващи документи като епикриза и удостоверения за лични данни. Моята заповед беше от Април 2018. Пуснах документите Февруари 22.

# 37
  • Мнения: 670
Не съм сигурна, но ми се струва , че сайта се обновяван на 10 и на 20.- ти. Такива са моите наблюдения поне.Дано да не съм права. Нонвсъщност е по- важно да получим заповедите възможно най- скоро. В моя случай предеи 27.05.
 Стискам палци на всички чакащи! Flowers Four Leaf Clover

# 38
  • Мнения: 18
При мен все още излиза само"прието заявление". Проверявам постоянно, но едва ли днес ще се смени. Моля, ако някой получи инфо в сайта да даде знак 🙏

Въпреки че аз вече държа заповедта в ръце разпечатана, продължавам да виждам същото в сайта "прието заявление". Очевидно не е обновен просто, но заседанието е минало.

Нужно ли е да има електронен подпис, за да може да се получи по пощата, тъй като заявихме, че я искаме по пощата? Или може просто да си я разпечатаме?

# 39
  • Мнения: 499
При мен все още излиза само"прието заявление". Проверявам постоянно, но едва ли днес ще се смени. Моля, ако някой получи инфо в сайта да даде знак 🙏

Въпреки че аз вече държа заповедта в ръце разпечатана, продължавам да виждам същото в сайта "прието заявление". Очевидно не е обновен просто, но заседанието е минало.

Нужно ли е да има електронен подпис, за да може да се получи по пощата, тъй като заявихме, че я искаме по пощата? Или може просто да си я разпечатаме?

Здравейте, ами те по пощата - ако имате предвид електронната поща - я пращат само така, че да може да се отвори с електронен подпис. Вижте в какъв линк идва https://edelivery.egov.bg Ако успеете да влезете някак си тук без подпис, споделете. Но доколкото знам това е единственият начин да я получиш по електронна поща. Щом сте заявили така някой трябва да ви е предупредил, че трябва да имате електронен подпис, мен от клиниката изрично ме попитаха като видяха, че съм посочила тази опция.

# 40
  • Мнения: 18
При мен все още излиза само"прието заявление". Проверявам постоянно, но едва ли днес ще се смени. Моля, ако някой получи инфо в сайта да даде знак 🙏

Въпреки че аз вече държа заповедта в ръце разпечатана, продължавам да виждам същото в сайта "прието заявление". Очевидно не е обновен просто, но заседанието е минало.

Нужно ли е да има електронен подпис, за да може да се получи по пощата, тъй като заявихме, че я искаме по пощата? Или може просто да си я разпечатаме?

Здравейте, ами те по пощата - ако имате предвид електронната поща - я пращат само така, че да може да се отвори с електронен подпис. Вижте в какъв линк идва https://edelivery.egov.bg Ако успеете да влезете някак си тук без подпис, споделете. Но доколкото знам това е единственият начин да я получиш по електронна поща. Щом сте заявили така някой трябва да ви е предупредил, че трябва да имате електронен подпис, мен от клиниката изрично ме попитаха като видяха, че съм посочила тази опция.

Ха, на нас нищо изобщо не са ни казали. Мъжът ми има електронен подпис, но се съмнявам да може да се отвори с неговия, като документите все пак са на мое име?

# 41
  • Мнения: 499
Ха, на нас нищо изобщо не са ни казали. Мъжът ми има електронен подпис, но се съмнявам да може да се отвори с неговия, като документите все пак са на мое име?
[/quote]

Ще ви излъжа, но ми се струва, че това нещо е вързано към ЕГН-то ви. Съмнява ме да стане с този на мъжа ви.

# 42
  • Мнения: 20
Здравейте, ще подавам документите си следващата седмица за втори път. Предният път ги пуснах с куриер.
Дали вече е възможно лично да се подават в стая 36? Или само в пощенската кутия се пускат, ако отида лично?
Благодаря предварително и се извинявам, ако вече е обсъждано!

# 43
  • Мнения: 601
Умуваща може да си получите заповедта и без ел.подпис. Необходимо е да имате ПИК от НОИ и да си направите регистрация в сайта https://edelivery.egov.bg/

# 44
  • Мнения: 381
Умуваща може да си получите заповедта и без ел.подпис. Необходимо е да имате ПИК от НОИ и да си направите регистрация в сайта https://edelivery.egov.bg/

Това как точно работи и трябва ли да сте заявили получаване по  ел. път или може да се види в  системата независимо  какъв начин на получаване е  посочен?

Общи условия

Активация на акаунт