Той я заряза , защото е девствена

  • 9 403
  • 268
  •   1
Отговори
# 195
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 150
Никой не знае , само тя и най - близките и приятелки ... и всички сме на едно мнение за него
Само тя, най- близките й приятелки и форум с хиляди потребители от България и чужбина. Наистина само най- отбран кръг хора. И това само за 5 месеца натискане по кафенетата и държане за ръце, ако бяха правили секс сигурно щеше да пусне анонс преди новините в 20 часа.

# 196
  • Мнения: 31 828
Абе уж нали е анонимно.
Няма лични имена, фейсбук, адрес Grinning

# 197
  • Мнения: 7 453
На всички е ясно, че този мъж има проблеми със секса,комплекси ,вероятно и страх от липса на опит и неувереност в себе си. С една дума Комплексар.
Нормален мъж, не би влачил 5 месеца жена по срещи,и да свършва в гащите, па макар и последната девственица да е.

# 198
  • Мнения: 940
Тя на задната седалка се е събличала по еротично бельо без никакъв срам от него ... А той въздишал и гледал с мокри очи . Направо се чудя как е издържал .. Е , то и за това е свършил в колата де .. То е било страшно натискане .. Но ако беше сексуален мъж според мен още тогава щеше да и отнеме девственоста .

п.с нарочно се е събличала по бельо за да го подсети да действа ... ама не .... той само натиска , целува с език по устата и гърдите ,  пипа насам натам и свършва в гащите

# 199
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 150
Да, само ръст, килограми и дължина на члена Joy

# 200
  • Мнения: 2 171
Никой не знае , само тя и най - близките и приятелки ... и всички сме на едно мнение за него
Еденица мярка за "никой" при 90 % от жените - тя, аз и  нашите петнайсет бивши девстени приятелки.

# 201
  • София
  • Мнения: 13 279
И двамата са изключително изпаднали. Големи хора да се събличат и натискат по коли и седалки.

# 202
  • Мнения: 18 322
Стана много комично. JoyJoyJoy Горката...
Но не мисля, че така би се държал гей.

Все пак я е видял гола. Мисля, че трябва да се оженят. Joy

# 203
  • Мнения: 940
И двамата са изключително изпаднали. Големи хора да се събличат и натискат по коли и седалки.

Ами като няма къде ... Той не я кани у тях , защото не живее сам ... Тя също не е посмяла да го покани в квартирата й   , кофти и е било да го покани плюс това и любопитни съседи , а и все се е надявала , че той ще направи първата крачка за това като мъж

# 204
  • Варна
  • Мнения: 1 787
Ти остави пред кого го развява - проблемът е в неистовото желание на авторката да го изкара гей.. Постоянно се подчертава, че всички приятелки смятали еди какво си (като че това може да е меродавно според мен или друга потребителка). Интересно, ако тук всички плеснем и се съгласим, че той я е зарязал точно по причина, че е девствена и че той е гей, дали ще са щастливи, ще спят спокойно или ще им се вдигне самочувствието колко са велики. Интересно е и дали точно всезнаещите приятелки не са част от раздялата, ама...

# 205
  • София
  • Мнения: 28 652
Тогава ще измисли нани подробности.

Така, аз излизам, така че ви оставям да се пързаляте.

# 206
  • Мнения: 940
Plqsqk , тя му е казала , че приятелките й го мислим за гей , за това и толкова се е ядосал

# 207
  • Мнения: 31 828
На всички е ясно, че този мъж има проблеми със секса,комплекси ,вероятно и страх от липса на опит и неувереност в себе си. С една дума Комплексар.
Нормален мъж, не би влачил 5 месеца жена по срещи,и да свършва в гащите, па макар и последната девственица да е.

Еми явно има големи проблеми и само в гащите може да свършва.

И двамата са изключително изпаднали. Големи хора да се събличат и натискат по коли и седалки.

Ми да, хотелите за нищо ги нямат.
Да подкрепят икономиката малко. Криза е.
Тамън ще се развихрят там без притеснения.

# 208
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо не го е поканила в квартирата си? Мацката си пада по "бързи и яростни"?

# 209
  • Мнения: 940
Елора , ами никой не го е спрял да я покани на хотел ... Тя щеше да се съгласи да отидат .... но той си е продължавал в колата да се натиска с нея и свършва ...  Пари ли не му се дават за хотел ? не знам
А и какво се прави на луд , целува я с език по устата и гърдите , пък после казва , че не прави секс с девствена жена ... явно го е страх от самото проникване в нея ...

Общи условия

Активация на акаунт