Ханде Ерчел и Керем Бюрсин, в очакване на "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 3/

  • 32 636
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 047
Здравейте прекрасни почивни дни ви пожелавам Purple Heart
на именниците честито със  закъснение а на Яси лек път и да си изкараш страхотно
Мики страхотна тема Flowers Hibiscus Flowers Cherry Blossom Flowers Rose

Ханде е коментирала клипче на фенка която е написала " Толкова много ми липсва Еда Йълдъз 🥹 🫶🏼"
https://twitter.com/thebxmiyy/status/1522652470773792768?s=20&am … IyqHQM2z36gtxg1OQ

Ето и на другите клипчета има по едно бяло сърчице от Ханде

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 10:57 от sani1212

# 46
  • Мнения: 653
Bell Привет, момичета. Прекрасно нова тема. Шапката е толкова слънчева. Благодаря на всички, които са я направили. Благодаря и на пишещите, защото без тях нищо нямаше да е същото. Hug Revolving Hearts
Bell Моите размисли и страсти ще ги сложа в скрит текст. И предварително се извинявам, че ще попиша повече. Е, все пак и доста отсъствам, но пък ви чета.
Скрит текст:
Bell Всички потънаха в тишина. Това ме радва. Няма повод за клюки, а само за догадки.
Bell Ханде не е сама. Не зная дали името му е Каан, но им желая щастие. Всеки има право да е щастлив. Аз не правя хипотези от листенца, сенки в мрака и т.н. Човек на логиката съм и затова много рядко стъпвам накриво. Хубавото е, че не е със семейството на сестра си. Семейството е много важно, но всеки сам гради живота си. То /семейството/ е патерицата, на която винаги се опираме в трудни моменти. Сестра й проветри дрехите, подарък и от Ханде, запозна ни с Дубай и сега обратно. За протокола - не следвам семейство Йълдъръм, но ми излизат на стената в ИГ. Радвам се обаче за синхрона със съпруга й. Малката е бонбон, но тези снимки ми идват в повече. Моля ви, не го приемайте като критика. Изказвам лично мнение. 
Bell Изключително съм впечатлена от сестрата на Керем. Обича работата си, доволна е от това, което прави. Гордее се с брат си, но има свои пътища. Мен успя да ме зарадва. Желая й много успехи.
   
Bell И Керем. Ах, този Керем. Усмихнат, слънчев, скрит за света, но носещ любов. Поздравления за това, което написа на всеки за рекламата. Уважи труда на всички. И не просто ги отбеляза. Той ги накара да се чувстват значими, защото всеки е такъв. Очаквам новите му проекти. Вероятно няма да допусне повече никога да се говори за любовта му. Това ще остане само за него и жената, на която ще подари отново сърцето си. Желая му го. И няма значение от коя географска ширина ще е, защото той отдавна е гражданин на света.
Bell Забравих - вярвам, че новата реклама за бижута на Ханде ще е прекрасна. Това е от мен /летище Истанбул/.

Бях в Мардин, Мидят...древна Месопотамия. Един свят, в които миналото е запечатано във всеки камък. Свят, които разказва за величие и падение. Може би ще ви разкажа, когато емоциите утихнат. Очаквам новия й проект.
Bell Има още какво да пиша, но времето лети. Бъдете щастливи и обичани. И нека любовта е водеща в живота ни, в живота им. Прегръщам ви.
Bell Не вярвам, че са заедно, но бих се зарадвала много ако вятърът обърне посоките им. А аз, аз ще следя вас и техния професионален път. /е, и личен/
Bell Ох, забравих това - и не, не е необходимо Каан да подражава на Керем, качвайки идентични снимки. Копието си личи, а оригиналът все повече заблестява. Няма как да му дам този съвет, не че ще ми го поиска. Може би някой друг ще му го даде. И ако е намерил време за почивка в Гърция, нека е щастлив. /не вярам на клюки, но ги чета/
               
Bell Това ще остане завинаги.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 12:56 от st_ina

# 47
  • Мнения: 4 732
Добро утро Animal Bee


Сани, само едно клипче е харесала, в него са сцени предимно на Еда, но има няколко кадъра с Керем и феновете са се хванали за тях. Joy

Инка, забелязах , че не пишеш често като преди. Не разбрах защо мнението ти е в скрит текст? Да не разбуниш духове? Да не предизвикаш скандал? Аз също не вярвам, че са заедно , и ? Нека всеки да си пише каквото му е на душата, цензура не налагаме, още по-малко пък ще опитвам да променя чуждото мнение. Новото ми мото -  "Ако си съгласен с нещо - лайкни го. Ако не си съгласен - подмини го." Joy

П.с. точно такъв колаж с наградите на сериала щях да търся, за да го включа в следващата тема, сега ще си го запазя от теб, благодаря. Heart Exl

Душата е най-уморената част от тялото. Пол Баулс
Приятен ден ви желая и нека вашите души да не се уморяват много. Heart Exl

# 48
  • Мнения: 653
Цитат "Инка, забелязах , че не пишеш често като преди. Не разбрах защо мнението ти е в скрит текст? Да не разбуниш духове? Да не предизвикаш скандал? Аз също не вярвам, че са заедно , и ? Нека всеки да си пише каквото му е на душата, цензура не налагаме, още по-малко пък ще опитвам да променя чуждото мнение. Новото ми мото -  "Ако си съгласен с нещо - лайкни го. Ако не си съгласен - подмини го." Joy "

Bell Мики mikipoli, много пътувах април. Винаги мога да направя поста си публичен. И не, не ме е страх от цензура. Реших, че така трябва. Този месец също съм много ангажирана, но ви чета. Нямате си представа колко редовно. Знаете, че от телефона не мога да пиша.
Това за вас, с любов. Revolving Hearts Някъде по света - орхидея /обичам да снимам/.

                 

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 12:27 от st_ina

# 49
  • София
  • Мнения: 2 604
Привет Heart Eyes по средата на деня!
Ако денят ви е хубав, нека така да остане! Grinning
Ако нещо не ви харесва, имате време да го промените! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 50
  • Мнения: 3 241




Pushpin Не съм по темата, но ще си позволя да цитирам наша съфорумка от друго място в раздела. Ако съдим по преглежданията се радваме на голяма посещаемост, а целта е да достигне до повече хора.
...
Момичета, помогнете ми да разпространим.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1442864

# 51
  • Мнения: 4 732
Инка , радвам се , че причината за по-малката ти активност са положителни емоции в личен план, а не обстановката в новосъздадената обща тема за Ханде и Керем. Да, има промяна в обстановката, но аз я усещам в положителна посока, надявам се и за другите да е така.
Можем да сме с различни мнения по някои въпроси, но ни обединява едно и то е най-важното - харесваме актьорите Ханде Ерчел и Керем Бюрсин, както заедно, така и поотделно. Heart Exl

Марги, благодаря, че сподели, ще споделя и аз в социалните мрежи и ще направя малко дарение. Състоянето на детето звучи много сериозно и наистина трябва да се реагира възможно най-бързо. Hands Pray

Кучешки истории Animal Dog

# 52
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета,
Благодаря за прекрасната нова тема....Явно ще ми стане традиция да се включвам в нова тема от 3-4 страница Stuck Out Tongue Winking Eye
За домакинята
Скрит текст:
Радвам се, че ще гледаме сериала  по българска телевизия...Страх ме е от дублажа и да не "изчезне" превода на сериала в оригиналните му серии.... Pensive

# 53
  • Мнения: 379
Привет,
В очакване на рекламата на Атанас

https://twitter.com/atasayjewelry/status/1522954880356343809?t=b … FfrCD7pQ&s=19







Последна редакция: сб, 07 май 2022, 18:20 от Snimi

# 54
  • София
  • Мнения: 2 604
Колко си хубава! Господи, колко си хубава! Heart
Хр. Фотев



















Последна редакция: сб, 07 май 2022, 18:46 от Dilemi

# 55
  • Мнения: 5 080
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Красота Sparkling Heart



На стори



# 56
  • Мнения: 10 215

Gift Heart

Stuck Out Tongue Winking Eye

Керем в Туитър Wink

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 19:16 от mi_si

# 57
  • Мнения: 4 732
Нереална е...Heart Eyes


# 58
  • Мнения: 10 215
и в Ютуб Sparkling Heart


Sparkling Heart

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 19:39 от mi_si

# 59
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Gold....


Всички клипове на песента с кадри от сериала са блокирани....Останал е само този...Започва се.... Disappointed Relieved


Общи условия

Активация на акаунт