Обсъждане на имотни обяви-28

  • 44 877
  • 666
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 793
Правиш го 40г и ще излезе сметкта Grinning каквода ти кажа? Този апартамент е пълен абсурд, ни за дом ни за наем става с тая локация и обзавеждане. ИОбщо тея предприемачи/инвеститори мислят ли като ги правят тея неща? Който ходи във вадите едва ли има пари за лукс.

# 31
  • Мнения: 399
Ламинат, мокет ( май стига до тавана:joy:) , монтажа на кухнята ( цепките над горните шкафчета), не мисля , че е точно лукс.

Последна редакция: чт, 26 май 2022, 22:02 от Sapien

# 32
  • Мнения: 9 174
Този го гледам от поне 2 години вече, не можа да се продаде докато беше 200К, сега гледам, че ще пробват на 230К. Висок етаж без асансьор, трудна работа...

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15749345427232 … mp;f1=2&fe7=1

Сградата е построена през 1995 та година.
това е ключа на заседяването на пазара Wink

# 33
  • Мнения: 18 498
По-скоро липсата на асансьор. И годината също де.
Но е добър пример за значението на асансьора - за тази цена в отсрещното ЕПК (на бившето БОДК, понеже скоро стана дума в друга тема) с асансьор, портиер, възможност за подземен и надземен паркинг и пр., ги отнасят по-бързо.

# 34
  • Мнения: 2 826
Правиш го 40г и ще излезе сметкта Grinning каквода ти кажа? Този апартамент е пълен абсурд, ни за дом ни за наем става с тая локация и обзавеждане. ИОбщо тея предприемачи/инвеститори мислят ли като ги правят тея неща? Който ходи във вадите едва ли има пари за лукс.
Гарантирам ти, че има много хора, които могат да си позволят “лукс” (с условието, че не знам точно каква е твоята интерпретация на тази дума) и живеят във вадите. Не слагам себе си в това число, защото макар да имам възможност още днес да се пренеса в “луксозен” квартал, не съм го направила поради други причини. Но това няма значение. Съседите ни, познатите ни от съседните къщи, блокове и комплекси имат възможност да не живеят във вадите, но поради една или друга причина са ги избрали. Хайде да имаме малко кръгозор, че светът не свършва там, където ни свършва носа.

# 35
  • Мнения: 240
Точно този седи от година вече на тази цена, а на места го има и за 250 хиляди, ако някой се върже.. Дори собственичката си го пуска по ФБ групи отдавна 😄.
Този го гледам от поне 2 години вече, не можа да се продаде докато беше 200К, сега гледам, че ще пробват на 230К. Висок етаж без асансьор, трудна работа...

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15749345427232 … mp;f1=2&fe7=1

Сградата е построена през 1995 та година.
това е ключа на заседяването на пазара Wink

# 36
  • Мнения: 18
Този го гледам от поне 2 години вече, не можа да се продаде докато беше 200К, сега гледам, че ще пробват на 230К. Висок етаж без асансьор, трудна работа...

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15749345427232 … mp;f1=2&fe7=1

Сградата е построена през 1995 та година.
това е ключа на заседяването на пазара Wink

Аха би ли разяснила защо годината има такова значение? Иначе стаите са големи и локацията не е лоша.

# 37
  • Мнения: 3 534
Защото тогава се е строяло некачествено, без регулации, контрол.

# 38
  • Мнения: 225
Аз да споделя, че след няколкомесечно търсене миналият месец подписах с Контракт Сити за двустайно жилище в Малинова долина.
Цената беше около 1500 евро на квадрат. Югоизточен, с включено мазе и допълнително подземен гараж. Аз търсех точно такова, без разни криви диагонални стени и разни там изг%зици и съм много щастлива от своя избор. Обща цена апартамент и гараж - 125 хил. евро. Би трябвало да строят още две години. Вече са на плоча над кота 1. Локацията също ми е удобна, защото мога да спортувам в НСА и Зимния дворец. А и Източните квартали ми бяха предпочитани. Живея в Младост 1, но тук не намерих нищо подходящо и на що годе приемлива цена. По-натам ще се строи и метро в района. Но за гаража сякаш съм най-развълнувана, защото всеки шофьор в София знае какъв ад е паркирането и поддръжката на колата в прилично състояние.
Скрит текст:

За сделката наех адвокат, който направи много промени в договора и съм доволна от работата, която свършихме. Хонорарът беше 400 лв. Радвам се, че си го намерих сама, а не с брокер, защото щях да се изръся доста за комисионна, а просто не мога да си го позволя. Предпочитам с тия пари да си довършвам жилището.

Ако някой се интересува от сградата, може да погледне тук:
https://contract-city.com/bg/%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B … lishna-sgrada-dga

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 10:48 от black_meri

# 39
  • София
  • Мнения: 11 483
1500 на квадрат и да се чака още 2 години да се построи, и в Малинова долина, не е ли много?

# 40
  • Мнения: 46
Интересно ми е какви промени е правил адвоката по договора.

# 41
  • Мнения: 225
1500 на квадрат и да се чака още 2 години да се построи, и в Малинова долина, не е ли много?

Мисля, че цената е средна за нивата на цените в момента. Аз търся от доста време и съм виждала и апартаменти по 1800 евро, което за мен вече беше много скъпо, така че 1500 ми се стори приемливо.

Ако ми пратите мейл, ще ми пратя договора там с промените.

# 42
  • Мнения: 1 613
 На мен ми се вижда скъпичко за Малинова долина. Това май е от кварталите с по-ниски цени.

# 43
  • Мнения: 225
Какво викате, прецакала съм се?😁
Честно казано на зелено не бих купила от всички, а само от такива с добро име, може би и това е причината да се съглася, а другата е, че навсякъде в желаните от мен квартали цените бяха доста по-високи. Така че за мен е добра цена при сегашното пазарно положение.
А и спестяванията в банката още някоя година и съвсем ще ги изяде инфлацията. На мен ми харесва жилището, но благодаря за мненията ви Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 313
Цената е прилична, на Вас ви харесва - според мен всичко е точно.

Общи условия

Активация на акаунт