За и против зимния кош

  • 1 338
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
За зимния кош. Ползването няма нищо общо със сезона. Използва се когато бебето е малко/докато започне да седи/.В него е добре защитено от студ, вятър,слънце, прах. Коша е дълбок, широк,като легълце,нищо общо с кошницата.Предполага, че и портбебето върши същата работа.

# 16
  • Мнения: 1 212
Привет, аз ще си позволя да ти дам линк към моя фаворит за момента.../ в търсене на количка съм също, само че за декемврийски бебок... Wink/
Този модел : Dakar Sport / Neo nato....го продават в Малечко и с комбинация стол за кола, който се монтира на шасито е около 620 лв.....
Аз лично я предпочитам пред CAM..... Peace

Eто линка:http://www.bebis.lv/?path=1,101,117,118&proiz=17

От вчера съм в двоумение / ако държиш на зимния кош/ относно един модел на Giordani/ ..има го в ШТЪРКЕЛ....
с зимен кош, стол за кола....супер лек.....изобщо каквото се сетиш......за 700 лв.... newsm78
НеЗнам обаче тази марка май от скоро е у нас и как е сервиза, отзиви.....?
Успех, записвам се да следя отговорите и аз..... Peace


# 17
  • Мнения: 3 457
аз съм с пикъп ,тя е почти като кортината,малко по тясно,но не ми е тясна на бебето,а сме дебелички 9,3кг. на 7 месеца -разликата маи е малка ,като изключим ,че ми липсваше кошница и дъждобран ето ,новият модел е с дъждобран ,чувалче и кошница.

# 18
  • Мнения: 466
Noemy, заглеждала ли си се по Пег Перего. Имат доста модели  и върху всичките могат да се монтират столчета за кола и порт-бебе. Също така имат един модел Венеция  и още един нов и двата  са с обръщаща се дръжка . Ние имаме такава количка и сме много доволни. За гаранцията и те дават 6 месеца, но имай в предвид, че имат и сервиз в бг. Нашата се оказа изключително здрава. След това си купихме и столче за кола Primo Viaggio SIP , което наистина е функционално и това, че възглавницата може да се наглася на височина в зависимост от възрастта на детето също е удобство. Тук можеш да  разгледаш всичките модели.http://www.pegperego.com/

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
аз съм с пикъп ,тя е почти като кортината,малко по тясно,но не ми е тясна на бебето,а сме дебелички 9,3кг. на 7 месеца -разликата маи е малка ,като изключим ,че ми липсваше кошница и дъждобран ето ,новият модел е с дъждобран ,чувалче и кошница.
И аз засега съм се ориентирала към този модел на Чико, добра количк , маневрена с кошница и на доста прилична цена.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Magesta  АЗ! съм била возена в количка Джордани Laughing Не са нови на бг-пазара. И са хубави Grinning

# 21
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Първата ни количка е с два коша, въпреки че сме лятно бебе. Използвахме го и като легло до третия месец. Според мен е по-правилно да се казва кош за новородено. Возихми бебока в него до седмия месец. Когато искаше да гледа си сядаше в него без проблем. Когато спеше не съм се притеснявала, че му духа или му е студено. Живот и здраве януари и новото бебе в същия кош ще "живее". Аз лично съм доволна и не съжалявам, въпреки че взехме евтина количка - Маг Ингланд има си плюсове.   

# 22
  • София
  • Мнения: 2 768
ние също сме използвали зимен кош и дори до 8 месец някъде. като стана много горещо-юли, август го махнахме а като застудя пак бяхме с него и понеже беба не растеше много бързо можахме да го ползваме дълго Peace имай предвид че момченцата по-бързо растат на височина и по-бързо може да ви умалее

# 23
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Mageta, Marisha,
Az syshto mislih za Neo Nato. Samo s edna ideika sa po-skypi ot Cam (40 leva), no ne tova me otkaza ot tqh. Prosto Cam sap po-populqrni i se predpolaga, che moje da se namerqt poveche rezervni chasti, ako se naloji.
Osven tova dryjkata na koshnicata na Cam ima vyzmojnost da se vyrti… a az se nadqvam dosta da polzvam tazi koshnichka  Simple Smile
I poslednoto syobrajenie - ne sym dovolna ot obslujvaneto v Malechko... ne mi se shte da se razpravqm s tqh.

# 24
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Veri, gledah i PegPerego, no kato cena sa mi visoki. Cam shte mi izleze 400 kolichkata + 170 koshnicata, na Peg Perego samo kolichkite sa im tolkova, che i otgore!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 634
Ние сме със Кам(първият модел който си показала)+кошница за кола и съм много доволна.Не съм усетила липсата на зимен кош.Бебо е роден февруари като в началото го извеждах с кошницата прикрепена за количката.Количката е много здрава поне според мен,свалям я по стълбите(нямаме асансьор) и до сега нищо и няма.А цяло лято такова обикаляне е падало по разбитите улици.А кошницата е много ползвана вещ поне вкъщи,не я ползваме само в колата  преди я ползвахме даже и като стол за хранене.
Помисли си пак,но за мен това е много хубава количка.

# 26
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Super!
Az dnes bqh v edin magazin, v koito mnogo podrobno sravnih i dvete - na Chicco i na Cam.
1 "za" Cam - Kogato montirash koshcheto na Cam, to si izglejda kakto trqbva.
Pri syshtoto uprajnenie pri Chicco, stolcheto otiva nqkak v prednata chast na kolichkata i sedi nestabilno i nesyrazmerno...
2 "za" Cam - Koshnichkata i ima vyrtqshta se dryjka.
3 "za" Cam - 200 leva razlika v cenata (Chicco 600 + 170 na 405+170)

Taka che - utre se obajdam i porychvam!

Общи условия

Активация на акаунт