За "100 %товата свирка" и Чувствата

  • 42 782
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какви чувства трябва да изпитва жената,
и какво иска да покаже на мъжа стигайки
до край (неговия) при френската любов.
Може да влага цялата си любов, а може и единствената й мисъл да бъде "аре да свършва по-бързо тоя, че ми писнА!" и в двата случая да се получи еднакво добре Wink

# 16
  • Мнения: 112
Според мен си мисли - кога ли ще получа и аз?

# 17
  • Мнения: 620
Ееееееех ама какви сте всичките,само далавера търсите....ми то е лесно- тарифирайте  бе  Laughing Laughing Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Жената правейки това показва всеотдайност,доверие,любов,страст
и желание партньора И да се чувства възможно най-добре.
А факта че и двамата знаят
че Тя ще остане на сухо в момента още повече подсилва
начина по който Тя показва своите чувства.
Peace Само с едно не съм съгласна: хич не е задължително Тя да остане на сухо  Mr. Green , нищо, че и най-дългите пръсти сигур нямат и 10 см, все ще свършат работа  Laughing

Да не говорим, че има една позичка - "69", дето тука все подсещам за нея... Laughing

Изобщо не е задължително да направиш свирка от обич или любов - може по принцип жената да обича да си посвирва или от силна страст и възбуда или защото просто в момента не може да достави удоволствие по друг начин...

# 19
  • Мнения: 1 959
Аз съм си 100 %-ва свиркаджийка - обичам да го правя, възбужда ме и не чакам нищо в отплата.
Любов и страст е, да - достатъчно ми е да видя как любимичкия ми се е побъркал от кеф, не е нужно после и той, че и аз и т.н.
Нищо не мисля, наслаждавам си се, на него, ама то това не може да се обясни...

# 20
  • Мнения: 2 327
Една жена може да влага всичко и нищо в една свирка. Може да го направи с огромно желание, може и само за да отбие номера. Някои мъже усещат, други не... Обаче според мен си има разлика... Поне от няколко места съм чула че усещането за възбуда у жената докато прави свирка увеилчава многократно удоволствието. Но и с това трябва да се внимава, че май имаше един случай на отхапан член, щото дамата стигнала до оргазъм и стиснала зъби... Simple Smile

Че като е в цикъл какво и пречи да се подмокря? newsm78
Нещо май ти става newsm78 Тя си се подмокре бе, а ма е на "сухооо", не я чу....ат.

Ми то няма нужда - може човека по нежно да си го върне Simple Smile А да не ми подчертаеш още веднъж че е в цикъл - хората са изобретили тампоните.

# 21
  • Мнения: 1 451
Че като е в цикъл какво и пречи да се подмокря? newsm78
Нещо май ти става newsm78Тя си се подмокре бе, а ма е на "сухооо", не я чу....ат.
Гърдева, сдаваш фронта. На теб ли да обяснявам, че правенето на секс по време на цикъл не е табу.

# 22
  • Мнения: 2 309
Ха,най накрая се разкри ситуацията с тампона и ...
Ами така де,за по-нетърпеливите Crazy

За 100%това свирка наистина са нужни чувства,ама какви  -  все тая Hugчувства да са!!!

# 23
  • Мнения: 10 758
Гърдева, сдаваш фронта. На теб ли да обяснявам, че правенето на секс по време на цикъл не е табу.
Гърдева снощи я клатиха, недоклатиха и днес е яхнала метлата Twisted Evil afwitch

Да де, ама има некои дет са алергични към латекс, не понасят тампони и т.н.Затова има едни 5 дни в месеца, дето съм в траур.Но пък това не ми пречи да си свиря Whistling

# 24
  • Мнения: 112
Абе един човек като не му виждаш очите кви чувства? А пък покорния поглед на правеща свирка жена...

# 25
Айде сега, гледали сме "Изкуплението Шоушенк"... Mr. Green
Чувства, нечувства - важни са намеренията.

Ама пък като се сетя за "Анализирай това".... Close

# 26
  • Мнения: 1 517
Такаааа...ще си позволя кратко обобщение:
Понякога жената я прави с кеф, докато "свири"освен на Него и на Нея и става готино, дори може и тя да свърши. Понякога го прави само за удоволствието на мъжо и наистина си повтаря на ум "тоя нема ли да свършва най-сетне, че ми се схвана ченето". За качествената свирка чувствата имат значение, но не решаващо. Все пак на половинката му е по-приятно и се кефи повече като вижда как и Тя се възбужда. По принцип не е нужно Тя да остава на сухо. Дори и да е в цикъл. Но все пак и това се случва. И тогава вече нещата излизат на яве: ако жената е в цикъл и по ред причини не е подходящо Той да я задоволи, тогава Тя, ако се възбуди, правейки Му свирка означава, че наистина го прави с чувство, че безкрайно много го обича и т.н. и т.н.
    Ако съм пропуснала нещо, моля допълвайте  Grinning

# 27
Значи от обощеното от Делта разбрах, че една жена може да прави "качествена 100%това свирка" и да и е кеф само когато е в цикъл. Е, мислех че цикъла е проклятие за мъжете, ама май ще излезе обратното. Grinning

Давйте още инфо, щото трябва да се готвя за устния изпит

# 28
  • Мнения: 112
Ами ако оставим чувствата настрана, и сведем въпорса само до "свирката" - всичко е въпрос на техника, главата назад - ръката напред Simple Smile Ритъма е въпрос на вкус  newsm81

# 29
  • Мнения: 830
Абе един човек като не му виждаш очите кви чувства? А пък покорния поглед на правеща свирка жена...
Ами ако мижа,къв поглед търсиш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт