Спи много неспокойно.

  • 1 015
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 119
Ох,и нащия мъник спи много неспокойно ,събужда се многократно през нощта.Още нямаме зъби ,да видим от това ли ще да е newsm78

# 16
  • Мнения: 2 952
  Да не ставам  досадна .....но ...опитайте с  ядене ...успокоява се детето и заспива ....ако не е хранено преди , започнете от  сега ....понякога хапва по-малко от  обикновено ....няма  значение ....вода  ако не иска .....не е  жадно....., а  е гладно ....С  добри  чувства го казвам ....ако има  мами , които  са против нощното хранене ....то ....да не се оплакват Simple SmileДетето само се отказва  от нощното хранене...при нас така стана....на празно стомахче  се нервира , буди се много често....върти се .....опитайте  ако искате .Успех..... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 270
petia911,
Не си досадна,права си,че бебето трябва да яде и през ноща ако го иска,но за съжаление в нашия случай не е глад,защото я храним.Просто започвам да се примирявам,че тя си е такава и се молим този период на неспокойствие и неспане да отмине по бързо. Wink

# 18
  • Мнения: 2 952
Ох , да има и периоди такива .....Храната не е винаги решение ....Ние сме сега на вълна  зъбки....ама Саги е голям вече ....

# 19
  • Мнения: 306
аз си я кърмя през нощта,но възможно ли е да е гладна на всеки 2 часа дори и по-малко?как ще почива това стомахче?понякога си мисля,че не е гладна а просто сякаш така се успокоява и заспива отново,но коя точно е причината за събуждането и незная newsm78но за мен е много уморително #Crazyзавиждам на мамите чиито бебоци спят непробудно до рано сутрин.господи като се замисля какво блаженстжо newsm62 smile3508а на мен ми иде понякога да се #2gunfireимам нужда от сън smile3515

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Все едно аз съм пуснала темата Confused, не може да няма лек за такъв неспокоен сън, аз вече мисля да говоря с педиатъра сериозно - нито бебето има пълноценен сън нито ние.

# 21
  • Марс
  • Мнения: 439
Хайде и аз де се включа с "ДА" при нас е същата работа, но аз всеси мисля , че е от коликите и ще спре след това.

Май съм се излъгала, като ви слушам така ще си спим май.

Общи условия

Активация на акаунт