Препоръчайте моля добър парти клуб в София за 1-ви рожден ден

  • 2 725
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние сме ходили в Мечо Пух в Люлин и много ми хареса, а и децата останаха доволни.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 493
Патета и Двете Феи са ми фаворити. Днес бяхме в Приказката и съм малко недоволна. Наистина е хубаво направено, но отношението на един мъж (предполагаме собственик) хич не ми хареса. От друга страна чух коментари (по време на престоя ни там), че не е имало досега толкова хора и затова е така ммалко хаотично в организацията. За РД може би е добре, защото има сравнително голямо помещение за родителите.

# 17
  • Мнения: 382
И аз гласувам за "Патета'-та.Много симпатично клубче,с много играчки за всякаква възраст.Уютно и чисто.Останахме много доволни и от кетъринга Hug

За 'Приказка без край",мога да кажа,че бяхме там на рожден ден,имаше само една пързалка с топки Sick Може би е още ново и затова е постно от към играчки Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 399
Ние запазихме час за Мечо Пух.
Харесва ми там: чисто и уютно е Wink

# 19
  • Мнения: 6 206
Eeee, как ми се иска да слушам разни безспристрастни мнения и за моето място. Tired
Иначе сигурно и при мен има недоволни, вчера се сдърпах с едни майка и татко, които крещяха на едно момченце "искаш ли да ти плесна един шамар, какво удряш тука, не виждаш ли, че я плашиш". При което ги попитах "това вашето дете ли е?", не, не било тяхното. Тогава нямат право да му говорят по този начин, да се обърнат към някой от нас... Това не ставаше вътре в центъра, а отпред. Но въпреки всичко. Та сдърпах се с тях. Ако тази майка пише тук, 100% ще каже онази малка кучка, няма отношение там и тн т. Така че нещата са страшно субективни, както на доволните, така и на недоволните. Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
Eeee, как ми се иска да слушам разни безспристрастни мнения и за моето място. Tired
..
Ми покани ме на гости и ще чуеш Joy Joy Joy, макар, чееее.....май съм пристрастна Wink

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хора, я да се намърдам и аз тука с въпрос. Че и аз съм в същата треска. Само 2 седмици имам,а идея нямам къде да правиме ЧРД-то. Чували ли сте за "Кикирики" в Младост 4? Как е, правят ли рождени дни....? Абе хич ме няма. Досега все в къщи сме били и нямам идея как стоят нещата. Ще ми се да е в Младостите някъде, защото не сме мобилни.

# 22
  • Мнения: 1 341
Каспър, само мога да ти кажа, че клуба ти изглежда страхотно.

# 23
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Хора, я да се намърдам и аз тука с въпрос. Че и аз съм в същата треска. Само 2 седмици имам,а идея нямам къде да правиме ЧРД-то. Чували ли сте за "Кикирики" в Младост 4? Как е, правят ли рождени дни....? Абе хич ме няма. Досега все в къщи сме били и нямам идея как стоят нещата. Ще ми се да е в Младостите някъде, защото не сме мобилни.

Чувала съм, че правят, но аз лично никога не съм ходила там. Иначе на пазара на Младост 4 до Фантастико, точно до аптека "Марешки" има един детски център "А Я", който вътре не е нищо особено , но пък е просторно и имат добри оферти с аниматори и Диджеи и правят много хубави детски купони, а родителите се черпят в Пицарията в съседство.

# 24
Eeee, как ми се иска да слушам разни безспристрастни мнения и за моето място. Tired
Иначе сигурно и при мен има недоволни, вчера се сдърпах с едни майка и татко, които крещяха на едно момченце "искаш ли да ти плесна един шамар, какво удряш тука, не виждаш ли, че я плашиш". При което ги попитах "това вашето дете ли е?", не, не било тяхното. Тогава нямат право да му говорят по този начин, да се обърнат към някой от нас... Това не ставаше вътре в центъра, а отпред. Но въпреки всичко. Та сдърпах се с тях. Ако тази майка пише тук, 100% ще каже онази малка кучка, няма отношение там и тн т. Така че нещата са страшно субективни, както на доволните, така и на недоволните. Simple Smile
Много добре казано и на мен ми се иска да слушам безпристрасни мнения и все хубави ама няма как, винаги има не доволни! WinkПоздравявам те за чудесният клуб,разглеждахме онзи ден страницата със "грубият ми съпруг"и бяхме очаровани.За съжаление винаги има недоволни, важното е че доволните са много,много повече.Поздрави на всички от "Приказка без край"!Благодаря за критичните забележки,ще си вземем бележка!

# 25
  • Мнения: 9
Проверих вече Кикирики и трябва да ти кажа,че никак не е зле,просторно,има хубави играчки и къта за родители също не е лош,заслужава си да го видиш. Въпреки че аз май се насочвам вече към Приказката или Слон Балон
Много благодаря за искренните мнения на всички
Много ми помогнахте

# 26
Открих нов парти клуб ..съвсем скоро са го открили..в Младост 1.  бл24 .до банка ДСК..съвсем близо до Макдоналдс на Цариградско.На мен лично много ми хареса ..уютно е ..дъщеря ми също го хареса и каза че там ще празнува..Успех в избора!

# 27
забравих да кажа ,че парти клуба се казва "УСМИВКАТА"

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Открих нов парти клуб ..съвсем скоро са го открили..в Младост 1.  бл24 .до банка ДСК..съвсем близо до Макдоналдс на Цариградско.На мен лично много ми хареса ..уютно е ..дъщеря ми също го хареса и каза че там ще празнува..Успех в избора!

В крайна сметка и ние ще сме там.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт