Серклаж

  • 2 035
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 331
Здравейте момичета, имам въпрос , към тези от вас , които са били с направен серклаж.
Има ли вариант да падне парче от конеца , 2 3 месеца след направен серклаж?

# 1
  • Мнения: 50
Няма. " Резултатът" от моя серклаж е на 33 години. Всичко ще е наред. Успех!

# 2
  • Мнения: 144
Момичета знаете ли кога се прави серклаж на скъсена шийка нали и като е 3.5см за серкраж ли е.

# 3
  • Мнения: 144
Накой имал ли е болки след серклажа.

# 4
  • Мнения: 1
Накой имал ли е болки след серклажа.
аз съм ден 4  след Серклаж и при стоене на крака по дълго усештам лека болка, но ми казаха че е нормално

# 5
  • Мнения: 25
Здравейте, мамчета
 Аз съм с секлаж направен в 12 Г.с. Сега съм 16 Г.с. Почивам си повече лежа, но имам болки между краката някаква кокаал е 😀 мисля, тазово дъно. За сега всичко е нормално. Вие мами как сте?

# 6
  • Мнения: 1 024
Аз съм със серклаж Макдонълд правен в Надежда.
Задължително 14 дни на легло,стриктно спазване след серклажа, за да свикне тялото че е зашито. После след контралата, казват може или не може движение. Серкраж се прави и не само заради скъсена, правят проверка мануално дали пропуска самата шийка.

# 7
  • Мнения: 96
Аз съм със серклаж Макдонълд правен в Надежда.
Задължително 14 дни на легло,стриктно спазване след серклажа, за да свикне тялото че е зашито. После след контралата, казват може или не може движение. Серкраж се прави и не само заради скъсена, правят проверка мануално дали пропуска самата шийка.

Задължителни ли са тези 14 дни почивка ? Ходих в 7 г.с на преглед и ми казаха че може би ще се наложи да ми бъде направен серклаж в 12 седмица  а имам детенце на 3 годинки което е супер палаво и не знам как ще се справя …

# 8
  • Мнения: 331
Аз съм със серклаж Макдонълд правен в Надежда.
Задължително 14 дни на легло,стриктно спазване след серклажа, за да свикне тялото че е зашито. После след контралата, казват може или не може движение. Серкраж се прави и не само заради скъсена, правят проверка мануално дали пропуска самата шийка.

Задължителни ли са тези 14 дни почивка ? Ходих в 7 г.с на преглед и ми казаха че може би ще се наложи да ми бъде направен серклаж в 12 седмица  а имам детенце на 3 годинки което е супер палаво и не знам как ще се справя …

Зависи, моя серклаж беше превантивен и още след като ме изписаха след 2 нощувки, на третия ден бях на работа, казаха ми просто да не вдигам тежко.
Работих до 45 дневния болничен, най-добре попитай лекаря си Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 024
Моят също беше превантивен. Поне това е препоръката на д-р Христов от Надежда.
И аз имам дете на 3г., много е трудно, но няма как..

Общи условия

Активация на акаунт