Да обръсна ли Ева?

  • 2 327
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 680
Много благодаря за единодушните отговори Hug.
Няма да я бръсна. Сега съм спокойна и щастлива. Ех, че панделки ще връзвам Wink.

# 17
  • Мнения: 7 723
НЕДЕЙ! Структората на косъма и гъстотата на косата е генетично заложено.
Само ще си загрозиш детето, недей. До ген е. То ако ставаше с бръснене, Слави Трифонов щеше да има грива  Wink
Rolling Eyes
  

# 18
  • Мнения: 432
Мале , как звучи! Mr. Green
Не се връзвай на бабини дивитини, няма да му сгъстиш косата , ако ти и мъжът ти сте с рядка коса. Само ще го направиш да прилича на урунгел Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 2 164
Не бих го направила  Naughty

# 20
  • Мнения: 2 677

И аз така. Мен не са ме бръснали, пък косата си ми е екстра!  Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 2 161
Направо ми е гадна мисълта да обръсна детето си.Освен това ако генетично детето ми не надарено с красива коса-не виждам как ще помогне бръсненето.

# 23
  • Мнения: 8 505
Няма смисъл.И да я обръснеш,много малко вероятно е да се сгъсти.

# 24
  • Мнения: 1 547
Е, то чудо голямо, какво толкова има за мислене тука - косата расте, все пак - няма завинаги олисяло да стои  Laughing

Хората пробиват уши на годинка, ти за едно бръснене се кахъриш. Моите бръмбари бяха подложени на таз безчовечна процедура тъкмо преди първите си рождени дни, за повечко красота, така... И то не за да получат буйни къдри, ми щото имаха по един рехав и въздълъг алаброс над челото, остатък от бебешкото оперение. Премахнахме го и започнахме на чисто работата по оформяне на подобаващи прически.  Joy

Изобщо не виждам драма в равномерно загладената детска главица - моите бяха определено по-добре така, отколкото с пършиви косици, стърчащи на вси страни  hahaha

# 25
  • Мнения: 126
Какви са тия бабини деветини-да обръснем детето,че да му се сгъсти косата.Пълен абсурд.ПРОСТОТИЯ

# 26
  • Мнения: 22 924
Не! Въпреки натиска от страна на свекърите не обръснах децата. Според мен това са бабини девитини и гъстотата на косата е въпрос на ген.
Peace Помисли-има мъже с много малко косми на брадата си.Като ги бръснат дали стават повече,по-гъсти...

# 27
  • Мнения: 1 364
Не бих го направила Crossing Arms...гъстотата на косата си е до ген.

# 28
И аз се чудих като теб, дали да обръсна дъщеря ми, за да й се сгъсти косата, и се допитах до една фризьорка. Тя ми каза, че не бръсненето, а честото подстригване на краищата е по-полезно за косата.

# 29
  • Мнения: 1 455
Няма да се сгъсти косата,всичко е до ген.Аз съм им бръснала косите като бебета за да ги изравня,малката имаше на места бебешка коса,на места нямаше нищо и затова я обръснах.

Общи условия

Активация на акаунт