Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 7

  • 46 144
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Започнаха леко да ме губят мен.

За рождения ми ден получих примамващи кодове/точки от други сайтове, а от about you нищичко.

Не им писах да ги моля и без това няма нещо от тях, което наистина искам да притежавам.

# 31
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета, ако някой има код за повече от 15% и няма да го ползва, ще се радвам да ми услужи на ЛС. Харесах си скъпи обувки. 🙈

# 32
  • Мнения: 15 356
Аз и на 15 съм доволна,ако има някой

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз и на 15 съм доволна,ако има някой

NANSI15

# 34
  • Мнения: 3 124
Точно и аз него щях да пиша, снощи го пусна Нанси15
Аз съм много доволна от моите Том Тейлър
Якето ще го връщам, но още не съм се наканила та дори не съм и прочела листите, а някъде ги метнах и ще ги търся.

# 35
  • Мнения: 11
Имате ли забавяне с връщането на парите, трябваше вчера според приложението но уви?

# 36
  • Мнения: 472
Започнаха леко да ме губят мен.

За рождения ми ден получих примамващи кодове/точки от други сайтове, а от about you нищичко.

Не им писах да ги моля и без това няма нещо от тях, което наистина искам да притежавам.
Как така, аз днес имам и директно в приложението ми дава да активирам код -20%.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 726
И аз имам, но е за определена марка.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Имате ли забавяне с връщането на парите, трябваше вчера според приложението но уви?

 И при мен така. На 30-ти април върнах рокля на Ласкана и пишеше на 10-ти връщане на пари, а нищо. Писах им и чакам отговор.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Започнаха леко да ме губят мен.

За рождения ми ден получих примамващи кодове/точки от други сайтове, а от about you нищичко.

Не им писах да ги моля и без това няма нещо от тях, което наистина искам да притежавам.
Как така, аз днес имам и директно в приложението ми дава да активирам код -20%.
Имам код за Boss.
Рожденият ми ден мина преди този код, който го имат и други, тоест не е това.

# 40
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 339
Не за пръв път на едни пращат, на други неща. Също като останалите кодове. Явно организацията им е лоша. Аз пак ще ви кажа - направете си нова регистрация, може би сте стари клиенти и сте в някаква друга база с данни.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз имам два акаунта и пак все тая....

# 42
  • Мнения: 15 356
Днес ми върнаха парите ,на 4.05 оставих в Еконт пратката.
Мерси за кода 😘
Поръчах кожено яке за мен и зимно за детето.
Някой има ли коженото?

https://m.aboutyou.bg/p/vero-moda/prehodno-yake-ria-4109550

https://m.aboutyou.bg/p/name-it/zimno-yake-merethe-6944954
Name it много ми харесват,сега е за без пари

Последна редакция: ср, 11 май 2022, 15:41 от Bobchita

# 43
  • Мнения: 1 859
И мен нещо ме изгубиха...погледнах последна поръчка 26.02...малей какви икономии съм реализирала...Joy
И код за рд пропуснаха...
Обаче аз си чакам намаления...като ония дето предната година ги имаше...скечърси по 30 лв, сандали Риекер за 16 лв, боти Тамарис за 17 лв...Grinning  и такива подобни...

# 44
  • София
  • Мнения: 9 522
Получих днес тази пола:

Като я отворих в Еконт, малко със смесени чувства я взех. Много хубав цвят и много хубаво седи до глезените! Тъкмо за белите ми маратонки е идеална!
Сега за ушиването. Плата е подобен на този, който някоя по скъпа марка би ползвала за лека подплата в роклите си, да речем. Няма подплата. Такава, вече май рядко се среща по полите! Усещането е, че нося плажна пола. Леко прозира, но да речем 15% прозрачност. Допустимо! Хубаво се носи при движение и това ме накара да я задържа!

Днес получих и друга пола - от ХМ- тя си е с подплата както си трябва....

Общи условия

Активация на акаунт