Първият път и кръв

  • 762
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, преди 5 дни го направих за пръв път с приятелят ми и съм малко притеснена поради причината, че до 5 ден имаше кръв и беше червена, розова или кафява. Днес вече нямаше кръв но имам бяло течение и съвсем леко розовее. Правихме го без презерватив но повече се притеснявам заради кръвта защото знам че е нормално да има кръв 2 3 дни не повече. Моля за адекватен отговор

# 1
  • Мнения: 5 146
Повече се притеснявай да нямаш инфекция Simple Smile
Ако нямаш болка или сърбеж няма грижи. Ако се притесняваш - гинеколог.
Принципно ярко червена кръв е прясна, кафявата е вече стара, която се изчиства. Къде си спрямо МЦ?

# 2
  • Мнения: 4
Повече се притеснявай да нямаш инфекция Simple Smile
Ако нямаш болка или сърбеж няма грижи. Ако се притесняваш - гинеколог.
Принципно ярко червена кръв е прясна, кафявата е вече стара, която се изчиства. Къде си спрямо МЦ?
Нямам болка и сърбеж, и Трябва да ми дойде след 10 дни

Последна редакция: пн, 09 май 2022, 09:57 от danislavovapp

# 3
  • Мнения: 13 548
Не те питат от къде си, а кога очакваш МЦ.

# 4
  • Мнения: 5 146
МЦ -> Месечен цикъл

# 5
  • София
  • Мнения: 1 365
Не се съгласявай на секс без презерватив. Има много полово предавани болести, които мъжете карат почти безсимптомно, а ти може яко да изпатиш.
Също така има вероятност и да забременееш.

# 6
  • Мнения: 49
Според мен е време да си направиш първия истински гинекологичен преглед. Няма нищо страшно. Върви и попитай всичко, което те интересува. Възможно е да имаш и някаква инфекция, но тук можем само да предполагаме.

# 7
  • Мнения: 25 620
Няма нищо притеснително, че кървиш по-дълго. Индивидуално е.
Но е много притеснително, че правиш секс без презерватив. Освен куп болести, много лесно можеш да си навлечеш и бременност.
Щом си пораснала толкова, че да правиш секс, значи си достатъчно голяма и да се грижиш за здравето си.

Общи условия

Активация на акаунт