Сватба - Булките на 2022-2023 |Тема 10|

  • 43 153
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Благодаря за темата! Нашата сватба ще е тази събота 14.05, вече направо треска ме тресе Flushed

# 16
  • София
  • Мнения: 769


Ето такава, но гола искаме да е нашата, с подобна украса 😄 но ще е много малка и на 1 етаж вероятно , колко и да ми харесва на два (но за 4-ма човека сватба толкоз 😅) първо мислехме за къпкейкове, но не..иска ми се да е торта и това е. Още не съм се свързала със сладкарите и сигурно ще им се стори странно като им кажа колко мъничка торта за сватба искаме 😅  само дано не ме ,, зарадват" с една хубава цена като за стандартна сватбена торта  (нали всичко що е сватбено е с цена х 2)

(Ако имате някакви препоръки за района на Бургас/Созопол ще съм благодарна).

# 17
  • Мнения: 73
Здравейте! Може ли да ми дадете идеи за подаръци за гостите за сватба на плажа и на достъпни цени. Благодаря ви

# 18
  • Мнения: 2 763
Здравейте! Може ли да ми дадете идеи за подаръци за гостите за сватба на плажа и на достъпни цени. Благодаря ви

Освен стандартните неща като бурканчета с мед, лъжички, макарони, някакви фигурки, често виждам и магнити. Може магнитчето да е свързано с мястото на сватбата, щом е на морето. Иначе имена и дата на чужда сватба аз не бих си сложила на хладилника, но това ми се струва яко. Можете да видите и във Facebook в групата "Купи подарък от майка на дете с увреждания".

# 19
  • София
  • Мнения: 3 397
На морски сватби съм виждала и като подарък мида/рапан със сукуленти вътре. Може някакъв морски магнит с мястото, но да е по-интересен. Ако държите да е свързано с мястото - рисувани меденки, бисквити, тапа за бутилка с компас, отварачки за бутилки с корабно кормило. Много интересни идеи има, които могат да се вържат с плажа и морето. В Пинтерест има идейки, може и в Алиекспрес да се разгледа, ако има достатъчно време за чакане. Иначе останалото мед, сладко, ракия и т.н.

# 20
  • Мнения: 415
Колко вървят цените на прче торта горе долу? Мен ми казаха 8лв. Така ли е найстина? Те първа ще ходим за торта ама някак 800-1000лв ли ще ми излезне 🥴

# 21
  • София
  • Мнения: 3 397
При нас варират между 5,20-6,50 по спомен. Като цяло 5-6лв за парче за мен е ок, по-ниски цени ми се струват съмнителни при цените на продуктите и услугите в момента. По-високи, по-скоро неоправдано скъпо.

# 22
  • Мнения: 1 409
Миналата година по това време ние платихме 7 лева на парче в София. Тези 8 лева конкретна оферта ли са или просто си чула от някой? До колкото знам има и доста бюджетни варианти за торти, но качеството ще е под въпрос. Зависи колко точно ти е важна тортата.

# 23
  • Мнения: 415
Миналата година по това време ние платихме 7 лева на парче в София. Тези 8 лева конкретна оферта ли са или просто си чула от някой? До колкото знам има и доста бюджетни варианти за торти, но качеството ще е под въпрос. Зависи колко точно ти е важна тортата.

Една жена ми каза сладкарка, тръгна от там, че маслото колко се било покачило като цена на килограм. Значи там някъде да знам6-7-8лв. Благодаря много.
Иначе тортата ми е важна, искам и да е вкуска и красива хаха да видим как ще стане.

# 24
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Само минавам да кажа, че Бримекс ни направиха страхотна торта, с 90 парчета (макар че излязоха отгоре) за 400 лв миналото лято Simple Smile))
Яла съм от прословутите торти за 7 лв парчето - и на Дидис, и на Калина кейкс, освен във визия друга разлика не съм видяла.
На една от сватбите миналата година тортата беше на Калина кейкс, бяха малки парченца за гостите и беше доста сухичка.

# 25
  • Мнения: 1 409
А не знам, Рапунцел, аз се кълна в нашия солен карамел от Калина, друга торта такава не съм яла. Лятото ставам на 30 и се надявам да ме вмъкне в графика с една празнична торта. Иначе на Дидис съм пробвала 2 пъти и не ми харесаха.

# 26
  • София
  • Мнения: 769
И аз днес се свързах с няколко да питам, едните ни дадоха цена на кг. (1 кг=40лв) като най-малкия варинт (както ние искаме) е 2 кг торта = 17 см диаметър и доколко разбрах парчетата й са около 8-10тина бр. Тоест 80 лв ще излезе тортата (цветята се заплащат отделно)
Това всъщност надвишава цените на парче които вие коментирахте по-горе.. И то за класическа гола торта, (мини вариант) без фондани и тем подобни.. 😄

# 27
  • Мнения: 654
Между 6,50 и 9 лева на парче според пълнежа бяха цените и отделно декорацията. Още нямам крайна цена на тортата с 80 парчета, ще зависи от украсата. Нашата е от Тита Кейкс.

# 28
  • Мнения: 141
Калина Кейк ми обявиха цена от 8,9 лв/парче миналата есен. При Дидис е 5,5 лв/ парче от тази година, но преди скока на цените. Адела Кейк ни казаха 6,9 лв/парче, но техните бяха сухи.
Ние поръчахме от Дидис.
Като цяло, само на тези места гледахме, като с Калина даже за дегустация не можахме да се разберем.

# 29
  • Мнения: 654
Момичета, постветвайте ме откъде да взема онези неща за хвърляне с ориз, бонбони и стотинка, даже не знам как се казват, за да ги търся в гугъл 🤔

Общи условия

Активация на акаунт