Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 68

  • 80 079
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 436
Потвърждавам-кремът за тяло е абсолютно недостатъчен за суха кожа, грам дори не хидратирана, а за подхранване и дума не може да става. По-късно ще погледна един крем, от който съм мн доволна и ще ъпдейтна поста

# 721
  • София
  • Мнения: 10 605
Абсолютно не съм съгласна с горните твърдения.
С много суха кожа съм. Попива и все едно наистина не си се мазал с нищо, но кожата ми е мека, еластична и я усещам много приятна.
Не искам да ми е мазно, тежко и пр., освен това трудно се понасям с кремове като цяло.

# 722
  • Мнения: 1 436
От този лосион съм мн доволна за суха кожа-хидратирана и подхранва мн добре, а ароматите са силни и трайни. Кожата ми е като преродена след тях
slani chef's лосион за тяло
https://www.google.com/search?q=slani+chef%27s+%D0%BB%D0%BE%D1%8 … 360&bih=630&dpr=2
Имам този с аромат на шоколадови бисквитки

Последна редакция: чт, 08 дек 2022, 14:17 от Figs

# 723
  • Мнения: 626
Аз съм много доволна от този крем за ръце от Лидл, а за лосион от ДМ с урея 5%, със суха кожа съм.
Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 4 453
Figs,
 От къде го купуваш?

Между другото,  на мен показания крем за ръце на Биоаптека не ми хареса. По-доволна съм от Биотен repair and care

# 725
  • Мнения: 2 604
Figs,
 От къде го купуваш?

Между другото,  на мен показания крем за ръце на Биоаптека не ми хареса. По-доволна съм от Биотен repair and care
На същото мнение съм, предпочитам Биотен,Микса и Балея с урея. В ДМ имаше всяка зима досега един концентрат за ръце, който беше най-добрия крем за ръце, който съм ползвала. Обаче сега не го виждам и ако ми трябва нещо по-силно се мажа с Веледа бебешкия хидратиращ крем за тяло. Но той не е за темата, 15 лв е.

# 726
  • Мнения: 1 436
Последно го купувах от фирмения магазин в София- като тръгнеш от пилоните на НДК посока 5те кьошета, на десния тротоар малко след чейнджа в малко магазинчета, но не съм минавала от там от 3 години и може и да не работи, затова дадох линк към гугъл, да се види от къде да се купи. Имам още малко и като го свърша може би ще си поръчам от някъде, струва си.
Ето по-точно от къде го купих
бул." Скобелев" 2 /срещу НДК - до аптеката, срещу магазин за шоколад ЛИНД/                                           

GSM 0888 589 690                                                                                                                                             

Работно време от понеделник до петък от 10.30 до 19.00

Събота от 11.00 до 19.00

Почивен ден Неделя

# 727
  • Deutschland
  • Мнения: 5 475
Figs,
 От къде го купуваш?

Между другото,  на мен показания крем за ръце на Биоаптека не ми хареса. По-доволна съм от Биотен repair and care
На същото мнение съм, предпочитам Биотен,Микса и Балея с урея. В ДМ имаше всяка зима досега един концентрат за ръце, който беше най-добрия крем за ръце, който съм ползвала. Обаче сега не го виждам и ако ми трябва нещо по-силно се мажа с Веледа бебешкия хидратиращ крем за тяло. Но той не е за темата, 15 лв е.

За този ли става въпрос? Аз снощи се намазах с остатъците от него и да, ръцете ми се успокоиха на момента, а съм със студова алергия. За съжаление наистина е спрян. Добре че детето си беше купило и сега доизразходвам това, което е останало

# 728
  • Мнения: 2 844
Ползвам от lidl SOS  CIEN и съм изключително доволнa.

# 729
  • Мнения: 3 749
Не е лош лидълският крем, но при нанасяне стои като плътен, бял гипс и пада голямо втриване, докато попие.

Аз харесвам на Балеа крема за ръце с урея.

# 730
  • Мнения: 2 604
За този ли става въпрос? Аз снощи се намазах с остатъците от него и да, ръцете ми се успокоиха на момента, а съм със студова алергия. За съжаление наистина е спрян. Добре че детето си беше купило и сега доизразходвам това, което е останало

Скрит текст:
Да, същия. Оглеждам се за някой изостанал по стелажите.

Последна редакция: пт, 09 дек 2022, 16:57 от bubanka

# 731
  • Мнения: 631
При студова алергия на ръцете ползвам вазелин.

# 732
  • Мнения: 59
Преди ръцете ми през зимата се напукваха до кръв, и всички кремове имаха само временен ефект, втора зима си взимам на Mixa, този който пише ideal in winter, и най-накрая той ми помогна, цената му е добра и е икономичен, 6-7 лв е в различните аптеки и дрогерии. Също балсамът на устни на VZK-sos в металната кутийка помага и за ръце като вазелин ☺️

# 733
  • София
  • Мнения: 2 250
И аз ползвам за същите проблеми VZK вазелина за уста.

# 734
  • Мнения: 4 357
Този балсам е много добър и за нос при жестока хрема - нанасям с памучен тампон и зачервяването минава за по-малко от ден. Но ми щипе...
Доволна съм от крема за работливи ръце, точно така се казва, взимала съм и в туба и в кутия по препоръка от темата тук. В ДМ съм го виждала, но и в хранителните магазини също съм го засичала.

Общи условия

Активация на акаунт