КАУФЛАНД - тема 57

  • 35 143
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 729
При нас бяха заредили млякото на K-Classic в кутия. Вчера нямаше. Нарамих три, че запасите ми привършват вече.
Зачудих се на едни преоценени банани, но ги оставих. Цената добра, ама за два дни няма как да изям две кила банани.

# 61
  • Мнения: 1 573
Аз си взех две мрежички от портокалите за сок, които са в брошурата- по 1,50 ги взех. Няма ги вече, изпихме ги.

# 62
  • Мнения: 27 547
Изтегляне на продукт: Spice & Soul Мултифункционално ренде
Скрит текст:
Някой, който има това ренде...забелязал ли е да се отделят пластмасови частици?! Аз съм много доволна от нашето и се чудя дали да го връщам...🤔🤔

Последна редакция: сб, 14 май 2022, 02:57 от dolce miele

# 63
  • Мнения: 860
На мен също ми се появиха такива купони за празника на града, но ми звънна телефона и не можах да направя скрийншот. След това ги нямаше, видях че пишеше само на 13.05, а като го отворих беше да се използва до 22.05.
При мен днес се появиха два купона, наречени специално за празника на твоя град и важаха само за днес. Бяха за вино и сладолед за 1 лев. Като реших да ги активирам ми даде грешка и изчезнаха. Интересно ми е на някой друг появиха ли се и кой град има празник днес? Със сигурност не е нашият.

# 64
  • Мнения: 20 172
При мен си стои само самотният купон за адана кебапа. Кога ще се появят новите 🤔

# 65
  • Мнения: 383
Новата брошура 🙂
При мен си стои само самотният купон за адана кебапа. Кога ще се появят новите 🤔
В началото на другата седмица.Тогава ще е и колелото с купони за 1ст.
Купон за празник на града аз нямам,но и градът ми няма празник(мисля,че ми излезе някъде,че на 11 празнуват Ловеч и Шумен?може би,но малко късно за това, за другите пък е рано...)

Последна редакция: сб, 14 май 2022, 00:01 от lenak

# 66
  • Мнения: 27 547
Хм, ама как така...предпочелите дигиталната карта, ще въртят колело и няма да участват за спечелване на кола? 🤔🤔🙄

# 67
  • Мнения: 383
Хм, ама как така...предпочелите дигиталната карта, ще въртят колело и няма да участват за спечелване на кола? 🤔🤔🙄
Аз четох и уж и дигиталните карти участват само трябва да се въведете номера на картата ето тук:https://moiat.kaufland.bg/login.html(аз пробвах със моята и се получи,поисках военен код и след секунди пристига на пощата ми).Утре ще прочета отново,че нощем😴 може и нещо да съм недоразбрала.

# 68
  • Мнения: 27 547
А какъв е този военен код?🙂

# 69
  • Мнения: 54 440
Така вече ми харесва картата, със сините купони. Доста неща си набелязах.

# 70
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Опитвам да изтегля картата, не успях да я намеря в Гугъл плей.

# 71
  • Мнения: 88
Нужно ли е картата да се тегли или може да се ползва и тази от приложението?

# 72
  • Мнения: 14 490
Така като гледам промоциите им с карта и купони са за неща, които преди ги имаше на промоция и без карта или купони.

# 73
  • Мнения: 10 210
Нищо от купоните не си харесах. И да, от редовните намаления има по-добри оферти редовно, а за вечерната разпродажба да не говорим. Не знам колко често ще успяват да нацелят нещо, което да ми представлява интерес с купон. 😬

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Как успяхте да въведете рождената си дата в приложението? Излиза календар с днешна дата, ако трябва по месеци да цъкам назад ще цъкам цЕл ден...

Общи условия

Активация на акаунт