Плач след хранене в следобедните часове и вечер

  • 1 265
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 115
Колики. Обади се на педиатъра, те са за да ги безпокоиш при нужда Twisted Evil , но са си колики. Няма значение, че даваш капки и си ограничила храните, това облекчава положението, но пак си имате Simple Smile

така -так ....дано по-бързо преминете през този период, при нас беше 6 месеца и тъкмо спряха и почнаха зъбите...мъка си е Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 100
Не съм ги и хапвала тези храни, млякото /прясно и кисело/ също спрях, само за готвене го използвам! Сега се пробваме с Babynos, обаче ефекта май е много голям  Sick започна да повръща всичко, което изяде. Стигаме до вода, така че ще ги спра днес и утре и ще видиме какъв ефект ще има. А и давам само по 3 капки, но май силни и идват

# 17
  • Мнения: 2 829
Kandry, мисля че точно в момента е пика на коликите, около 6-7 седмица, моя син на тази възраст беше най-неспокоен, след това изведнъж се успокои. Просто искам да те успокоя че вероятно скоро ще премине (дано).
Не мога да дам съвет за лекарства, тъй като не съм ползвала, но ако носенето на ръце, разходки с количка по павирана улица, носене в кенгуро, сучене и т.н. методи помагат, може да минете и без лекарства (след като детето е чувствително).
Моя син е носен на ръце НЕПРЕКЪСНАТО първите 40 дни (бяхме на гости на моите родители в САЩ и те знаеха че после няма да могат да го гушкат) а сега си лежи в количката, в леглото без проблеми. Това в случай че те е страх да не свикне.
Дано да съм била полезна, и дано скоро да премине Hug

# 18
  • Мнения: 1 128
оФФ,болна тема.Ние шести ден сме ревящи през следобедите.Ине помага нито возене в коли4ка,нито гушкане....само се успокява на гърдите като госложа.В4ера си смука два 4аса,не 4е яде,но о4евидно се успокоява

# 19
  • Мнения: 6 461
Колики.Но ако решиш разбира се посъветвай се с  педито.
Саб,много люшкане и много гушкане-това е за коликите..... Peace

Общи условия

Активация на акаунт