Отговори
# 705
  • Мнения: 738
Добър вечер момичета,добре се завърнала Себи,важното е че си изкарала добре,и аз имам желание да отида до там,да видим кога.
водя ви една потна красавица от тренировки

знам си аз че ще им натрие носовете на злобните до  лятото ще е топ
нашата работа е силна глава и здраво тяло коментарът и
Таз вечер съм при Осман

Приятна вечер момичета!:purple_heart:Purple HeartPurple Heart

# 706
  • Мнения: 14 500
Привет  МИМИ, Джил.

Най -си ми е хубаво тук.У дома.Другото е за сведение и обща култура.
 Дано Бог е милостив и даде на вас младите  шанс  да живеете в РАЯ на Земята- България!

               Нашите османлии в реала.Пак готини!

   


     

     

                         Пълен релакс  за Бу.


   

                   И красивата ни Фе.

   


       

       


              Приятни почивни дни.

# 707
  • Мнения: 3 174


Нова е май.

# 708
  • Мнения: 14 500
Здравейте момичета.
Изчезнах за малко и минавам за малко, че пак се стягам за път.Този път до Париж  за 3-4 дни при малката ми дъщеря.

           Има малко затишие около  любимците ни ,но ще наваксат.Сигурна съм.

  Бу , е активен обаче както винаги МИМИ , съвсем скорошна е.



 

  Фотосесиите продължават,



 

 

 
  И ужасно чаровен и красив.


# 709
  • Мнения: 3 174
Привет, момичета!

СЕБИ, Бурак май е сниман, когато е ходил да гласува. Има кратко видео с някакъв журналист, но не разбирам какво си говорят.



А тази снимка е от последните дни.



СЕБИ, приятно пътуване и поздрави на прекрасния Париж!

Хубав и слънчев ден!

# 710
  • Мнения: 14 500
Здравейте момичета,

МИМИ, няма как да не ми е добре при "детето" отдавна вече е голяма жена и то в този прекрасен град.
Да ти кажа честно , само части и квартали от него са автентични   със представите на хората за ПАРИЖ от миналото.
Един от тези квартали е Латинският. Още носи духа на  френската бохема.Ще пия едно кафе на ул. Sewerin. и ще си мисля за вас и Бурак тук преди време.

                        
    
                                    

                                      
                                       И Бу  по време на изборите.
    Мисля си ,че е гласувал за Ердуган ,заради невероятната подкрепа която има сериала ОСМАН от него.

                                        

            Според мен е въпрос на личен избор.Бурак е умен и разумен и знае какво прави.

# 711
  • Мнения: 3 174
Добро утро, момичета!

Въпреки четвърти сезон, ОСМАН си държи стабилно доста висок рейтинг спрямо другите сериали. Не изключвам отличната игра на Бурак, но и турците са си националисти. Ето и рейтингът на 126 епизод тази седмица. Малко остана до края на сезона. Много ще ми е интересно каква визия ще измислят на Осман в последния пети сезон. Още от лятото може би ще го подготвят за нея. Сто процента ще трябва да го състарят.





Хубав уикенд на всички!

# 712
  • Мнения: 738
Здравейте прекрасни,няма новости от Бу и Фе семейно,сериала си държи рейтинг и последните серии са просто бомба,ще се простим с голяма част от Артистите,и наесен с нови попъленеия айде още един сезон и да сършва,тегаво взе да ми идва,гледам го единствено заради Бурак.Иначе рейтинга си е супер за 4 сезон

Себи приятна разходка из Париж да ти е сладко кафенцето благородно ти завиждам.
Бурак за реклама

Скоро очаквам Фе в реклама и съм убедена че ще има,приятен ден момичета!:purple_heart:

Purple HeartPurple Heart

# 713
  • Мнения: 4 641
От папараците

# 714
  • Мнения: 3 174
Привет, момичета!

Имаме си нови снимки на семейство Озчивит с малкия бебешок Керем. Вече официално е и на заведение с мама и тати. А Бурак как ги закриля... Семейна идилия просто.







Попаднах на този прекрасен колаж. Кога ли ще ги видим отново заедно във филм или сериал? Ех, мечти...



Хубав ден!

# 715
  • Мнения: 14 500
Здравейте мили момичета!

Свърших с изчезването си за сега.
Осъществих една отдавнашна мечта да докосна и се изпълня с енергията от това чудо Хиопсовата пирамида и да видя детето си след една година и си пия кафенцето  в Латинския квартал и обядвам в много уютен  ресторант  на площад Бастилия.
   


 

Кротвам се вече с пътуванията.Започвам да чакам гости.


Нито за момент обаче не съм спряла да си мисля за темата и ситуацията около милото ни сем. Озчивит.

 Много съм щастлива  , че Бу покровителства  семейството което създаде и  много обича /въпреки всички анти/,
 щастлива съм и  че Фе се оказа умна и разумна жена , съпруга и майка.

  Ще започна и да се радвам на папараците.Едва ли щяхме да се радваме на последната снимка от заведението ,което са посетили  заедно с новия си член Керем.


      И нещо от преди няколко дни,

Ж: Здравствуйте. Как ваши дела?
Бурак: Спасибо. Как дела?
Ж: Господин Бурак, как вы?
Бурак: Спасибо. Хорошо. Как вы?
Ж: Пусть выборы пройдут удачно.
Бурак: Точно. Пусть для Турции будет польза.
Ж: Что думаете об этом?
Бурак: Будущее будет прекрасным. Дай Аллах.
Ж: Мы ожидали вашего появления с самого раннего утра. Бурак: да, это связано с двумя малышами. Я с трудом смог прийти.
Ж: Когда детей двое, проблем становится больше.
Бурак: Да.
Ж: А госпожа Фахрие?
Бурак: Фахрие здесь нет.
Ж: Выборы.
Бурак: Фахрие дома.
Ж: Вы будете голосовать по очереди?
Бурак: Да, да.
Ж: Спасибо.

: Здравей. Как си?
Бурак: Благодаря ти. Как си?
Zh: Г-н Бурак, как сте?
Бурак: Благодаря ти. Глоба. Как си?
Дж.: Да са успешни изборите.
Бурак: Точно така. Турция да има полза.
J: Какво мислиш за това?
Бурак: Бъдещето ще бъде страхотно. Дай Аллах.
Zh: От рано сутринта очакваме появата ти. Бурак: Да, свързано е с две деца. едва дойдох.
Ж: Когато има две деца, проблемите са повече.
Бурак: Да.
Zh: А г-жа Фахрие?
Бурак: Фахрия не е тук.
Дж.: Избори.
Бурак: Фахрие е у дома.
J: Ще гласувате ли на свой ред?
Бурак: Да, да.
J: Благодаря ти.

 
               

                        Дано и последният  сезон на Осман да толкова успешен.Надявам се да го започна от самото начало,иначе е кауза пердута.

             

                  И нещо ,което се отразили ,  а аз да допълня,

Насколько нам известно, Фахрие очень близка со своей подругой Энисе. Мы можем найти множество совместных снимков с разных мероприятий или просто же личных праздников и посиделок. Вот и до турецкой прессы дошла эта тема. СМИ оставляют заголовки: «Тринадцатилетняя дружба Фахрие Эвджен и Энисе Гюр».

 Доколкото знаем, Фахрие е много близка с приятелката си Енисе. Можем да намерим много общи снимки от различни събития или просто лични празници и събирания. Така тази тема стигна до турската преса. Медиите оставят заглавия: „Тринадесетгодишно приятелство между Фахрие Евджен и Енисе Гюр“.

              Желая ви приятна вечер момичета и приятен празничен ден утре.
           


                       

# 716
  • Мнения: 3 174
Добро утро, момичета!



Страхотен кадър на Осман. Все още не е излязъл рейтингът на серията.

Хубав ден на всички!

# 717
  • Мнения: 738
Зравейте момичета Себи добре си дошла на собствена земя,радвам се че осъщесвяваш мечтите си дай боже и аз да успея след време да ида до пирамидите.
Рейтинга на Осман е супер за вече топлото време ,инаже много натоварващи последни серии мъка та мъка

Способна е Фе на дългогодишно приятелство,и затова съм озадачена на сестрата на Бу много сериозно нещо ще да е та толкова време не можем да ги видим заедно.

Малко снимки от последната серия сладури са всички и те са изморени иимат нужда от почивка.
Приятен ден момичета ви желая от сърце.Purple HeartPurple HeartPurple HeartPurple Heart

# 718
  • Мнения: 3 174
Привет, момичета!

Стига само работа, време е Бурак да разпусне.



Явно отново ще покачва адреналина.

Приятен уикенд ви желая!

# 719
  • Мнения: 738
Здравейте момичета я да ви повдигна настроението малко,защото моето е на върха,не че съм се съмнявала изобщо напук на всички Фахрие е във вихара си

Има няма 5 месеца и е във страхотна форма.Скоро ще я видим някъде я реклама я филмче.
Себи сложи очнце че страх ме хваща направо!Приятен ден момичета!:purple_heart:Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Общи условия

Активация на акаунт