Отговори
# 735
  • Мнения: 3 447
Добро утро, момичета!
Семейство Озчивит са излизали да се забавляват. От едната снимка става ясно, че са били с Каран на заведение.
Добре, че винаги има наоколо фенове, та да ни направят и нас съпричастни.





ФЕ за нула време възвърна предишната си форма. Усилените тренировки дадоха резултат. Браво на нея. Малко майки с две последователни раждания изглеждат така.

Хубав ден!
Здравейте, момичета Simple Smile
И аз ви спохождам от време на време. И отдавна се каня да напиша, че Каран много прилича на дядо си по баща.
Спорен ден и Flowers Four Leaf Clover

# 736
  • Мнения: 737
Доброутро понеделнишки и да кача още някоя снимка май празника е бил двоен и Каранчик има торта
с племеничката на Бурак

Приятен ден от мен момичета!:purple_heart:Purple HeartPurple HeartPurple Heart

# 737
  • Мнения: 4 619
Едно прекрасно семейство.
Това от семейство Озчивит.














# 738
  • Мнения: 14 496




                 Здравейте  момичета,- Вече изписахме темата и спокойно можем да се настаним в новата си къщичка  създадена от Мами


  Много благодаря на момичетата ,които ни четат и обичат БУФЧЕТАТА и се включиха при нас с прекрасни постове.

     Кате   Heartзнаем се от много години, още от началото на "Чучулигата" се радвам много ,че ни навестяваш.Hug
    Благодаря и на вас Ази  и Джил.Heart EyesHeart Eyes
    МИМИ:hibiscus:

    Моята снимка ФАВОРИТ Е .......тази.
    И то защото  така непринудено и  емоционално  го правят хора ,които са преминали какво ли не и въпреки всичко
     са  заедно и влюбени.

  

    Показаха ни  и новия плод на любовта им ,но още  малко покрит но пораснал.
  Май той ще е момчето на татко /условко.,макар ,че Каран наистина прилича на бащата на Бу.

      

   Страхотно хванат момент с ръцете .

    

    фАХРИЕ  според мен вчера смени  4-5 тоалета.. Има малко коремче , но тя винаги си го е имала  и въпреки всичко е секси.


                      Щастливи заедно!



            


            
                      

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 17:53 от sebilMM

# 739
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета!!!

Само да отбележа ,който е от много години в БГ.МАМА ще знае,че преди години имаше едно момче Diziler ,което поместваше преводите на някои от трейлърите и преводите на някои от сериалите.Сега това момче е Нерон Ангелов.Но за съжаление голяма част от преведените сериали са с автоматичен превод включително и сериалът на Осман и на Синеочко.Нерон живее във Франция и постоянно търси преводачи,но много малко се съгласяват да му помагат,а той превежда почти всички нови сериали и някои от по-старите.Така че, или се задоволяваме с тези преводи,или търсим друга алтернатива.Лично аз съм благодарна и на това.

Ето ви и Осман финален епизод на трети сезон!

https://www.evropabgonline.com/osman_treti?fbclid=IwAR085uT8rza3 … mdxo0jQa2OdPwd5no

https://videa.hu/videok/film-animacio/osman98finals3-Yrmr1IfK31.2Abv5i

Здравейте от мен /Нерон Ангелов/ !
Бъркате двама човека в поста си. Нерон Ангелов, апропо аз е бившият профил в интернет пространството на elihancho1981. С Diziler се познаваме лично, но той към момента не споделя нищо, нямам идея защо. Изгубихме се сред океан от хора и нямаме никакви контакти. Поздрави и весели празници!

# 740
  • Мнения: 14 496
Здравейте  момичета и момче HugHugHug
  Разбрах за недоразумението . но това не ми пречи да изгледам  с интерес преведения последен епизод на трети сезон.
    Приемам го като коледен подарък Heart

  Светли и благословени Коледни и Новогодишни празници!

     


              Как ли би се казвала такава кола.Stuck Out Tongue Winking Eye

   




  Приятна и интересна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт