АВГУСТ 🤱🏻 2022 🌸 👶🏻 (Тема 11)

  • 25 368
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 353
Милото, всички стискаме палци да се възстановиш напълно. Heart Heart Heart Всичко ще е наред. Не мисли лоши неща. Имай малко вяра, нещата ще се наредят.

# 751
  • София
  • Мнения: 371
Всичко ще е наред, Милото! Ще видиш аз също много се бях притиснила, като правех жлъчни кризи, адски болки и повръщане постоянно, при мен почнаха към 7мия месец, всичко с бебка беше наред и с вас ще е така. Стискай зъби и гледай да се оправиш ❤️

# 752
  • Мнения: 771
По темата с килограмите аз съм 25+, като последния месец не съм качила изобщо. Тежко е, но напоследък кипя от енергия да подреждам и чистя, така, че се надявам да не кача повече.

‼ НОВА ТЕМА:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1450991.new#new

# 753
  • София
  • Мнения: 241
Просто нямам думи, писах по-рано тук че дадох страшни пари за два “прегледа” и бях ядосана, че платих адски много за два със ултразвук в Щатите а на първия нямаше никакъв ултразвук и не направиха НИЩО освен да ми измерят обиколката на корема и кръвното за 5 секунди. Ами сега съм още по-ядосана, и на втория днес НЯМАШЕ ултразвук (същото нещо). Заедно със сметката за малкото кръвни изследвания съм платила над 2000 лв. Казах им, че съм дошла там без застраховка и съм платила всичко сама САМО за да прегледаме бебето с ултразвук и щяли да ми върнат 300 долара или нещо такова. Но аз де факто всичките тези други пари за нищо ги хвърлих на вятъра. Казах им и че имам много контракции напоследък, които болят и ми се стяга прекалено много корема всеки ден и те напълно ме игнорираха на всичкото отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт