Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 77 281
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 883
Не, някой беше пуснал специалвн препарат за дезинфекция.Искам да съм сигурна, че
няма да вкарам някоя инфекция.

# 31
  • Мнения: 2 274
Спирт е достатъчно!
75% с такъв минават и преди да ти слагат инжекция, да ти взимат кръв и т. н.

# 32
  • Мнения: 5 267
те ще го сменят, ако е минала гаранцията в сайта може да си поръчаш нова поставка.
Изпратиха ми чисто нов уред, а не само уреда за зареждане. Възхитена съм, не мога да повярвам Heart Eyes

Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 1 129
Дойде и моят дермапен, не вчера, а оня ден следобед го пробвах. Бодох на 0,25 и на 0,5 на скулите, където имам малко пигментни петна от белези.
Боля ме, бе, не мога да повярвам. Мислех, че нищо няма да усетя, а и нося на болка, но си ме боля.
Ползвах уреда като печат, не с плъзгане, не посмях да сложа и серум, че не е стерилен. Действах с приставката с 12 игли. Иначе поръчах и с 36 и другия път нея ще сложа.
Зачервих се доста, след процедурата намазах с "Дефламол" и така спах. На сутринта не бях червена.
Много се чудя колко да изчакам преди следващото бодене, защото 0,5 си е малко. Мнение?

# 34
  • Мнения: 453
Препоръките са за процедура с дермапен веднъж в месеца или на 2 седмици,за да може да се възобнови кожата. Аз го ползвах на всеки десетина дни и нямах проблем. Много добре ми се отразява дори и с нано иглите, ползвам специалните серуми за мезотерапия.

# 35
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
36 боли по-малко от 12. Аз нагласям между 1.5 и 2.5

# 36
  • Мнения: 2 274
Пуснах схема по-назад.
Има и схема за кои части на лицето с каква дълбочина да се третират.
12-16 игли са за белези от акне и т. н. Предполагам, че са по-дебели иглите.
Повече игли са за други проблеми.
Използвайте обезболяващ крем.
Аз съм си донесла от България някакъв с ледокаин и си действа идеално. Чаках 15 минути, приятелка казва, че чакала 30. Усеща се болка, но е малка и е поносимо. Има и ликоин спрей с 10% лидокаин, той може би е още по-ефикасен.

# 37
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Аз не използвам, нямам нужда. Болката е напълно поносима.

# 38
  • Мнения: 1 020
Октенисепт или Октекеър

Не, някой беше пуснал специалвн препарат за дезинфекция.Искам да съм сигурна, че
няма да вкарам някоя инфекция.

# 39
  • София
  • Мнения: 9
Бях си купила от Notino  четка за лице Foreo Luna mini 2 plus и съм много доволна? Някоя от вас използвала ли я е ? Ако да, какво ви е мнението за нея?

# 40
  • Мнения: 22 883
Момичета, имам до апното Хайфу.Миналата година, на 3-та степен, започна да спира като работи.Бях го зарязала тогава и сега поднових.Да, но сега не усещам никаква топлина от него, с контактен гел или без, все тая.Дали нещо се е бъгнало, вашите така ли правят? Иначе всичко му работи.

# 41
  • Мнения: 10 262
Заредено ли е на пълно? Или се включва директно? Моето бяло мезо ако не е заредено на пълно и не го усещам въобще.

# 42
  • Мнения: 22 883
Само с кабел работи.Пфууу…ако се е рзвалило ще ме е яд, тъкмо имах порив да го ползвам 😄

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Писах на currentbeauty да ги питам за тия пачове, които се ползват с Rio beauty 60sec face toner. Те ме насочиха към Rio beauty. Пиша им и на тях. Те ми дават линк - "ето, поръчайте си ги". Слагам в кошницата с доставка до България - шипинг почти 50 паунда Grinning не че не мога да си ги поръчам с превозвач, ама на мен целта ми е да разбера дали е задължително точно пък с тез пачове да се ползва. Връщам пак отговор "мерси, ама 50 паунда доставка за нещо, което тежи 10 грама не мога да платя, може ли да се ползват други пачове". Отговор - "уредът е тестван само с тези пачове, не гарантираме ефективността с други". Ама като съм патка и не ги мисля тия неща като поръчвам, тъй е... ся ще правя безсмислени поръчки от майната си за едните пачове.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 748
Да си гледат работата! Ще го позвам само на функцията за стягане на мускулите. И това не е малко.

Общи условия

Активация на акаунт