Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 76 699
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 302
Момичета харесвам и изпозлвам Хиалуроновата киселина на дъ Ординари, но според вас да я използвам ли и да се набира с дермапена. Не ми се чака до серума, който съм си поръчала, а и този уикенд нямам никакви планове. 🙄
Апък не ми се боде без нищо или ако имате съвети за нещо от аптеката да купя на момента

# 46
  • Мнения: 186
Ако не е мезо серумът не рискувай. Всичко трябва да е максимално стерилно по време на боденето.

# 47
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Момичета харесвам и изпозлвам Хиалуроновата киселина на дъ Ординари, но според вас да я използвам ли и да се набира с дермапена. Не ми се чака до серума, който съм си поръчала, а и този уикенд нямам никакви планове. 🙄
Апък не ми се боде без нищо или ако имате съвети за нещо от аптеката да купя на момента
Аз я използвам, също и Buffet. Не съм имала проблеми. Много добре и успокояващо действа шийт маска след процедурата,

# 48
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,имате ли някакви впечатления от този уред. https://karltonelectronics.com/cavitation/

# 49
  • Мнения: 631
Здравейте, момичета! Моля за мнение за този дермален, въодушевихте ме да си взема. Искам да го използвам предимно за няколко дупчици от пъпки, които имам, много малко са и не са никак дълбоки. Както и за превенция за бръчки.

# 50
  • Мнения: 270
По - добре си вземете от Aлиекспрес, ако Ви се чака. Има абсолютно същия. Аз си поръчах модел Ultima 7  за 80 лева и сега го чакам В български сайт цената беше двойна. По това, което четох в темата
горе-долу всички са еднакви. 
Здравейте, момичета! Моля за мнение за този дермален, въодушевихте ме да си взема. Искам да го използвам предимно за няколко дупчици от пъпки, които имам, много малко са и не са никак дълбоки. Както и за превенция за бръчки.


# 51
  • Мнения: 10 256
Да се похваля и аз че ми дойде дермапена. Нямах търпение да се надупча на момента. Само не разбрах надупках ли се или се надрах 😂 Зачервих се подобавщо за час. После все едно нищо не си бях правила. Ползвах ампула за мезо. Следвах инструкциите за дължина на иглите за съответните зони по картинката която беше поствана по напред. С 36 се правих. И гледах на по-висока степен да се минавам. На по-ниска по ме боля. С лидокаин не съм мазала. Търпи се. На челото ме боля повечко. Минах и корема.

# 52
  • Мнения: 22 834
Аз за скоростта се чудех много-влияе ли на резултата или не.Иначе се бях надрала нанкорема бая, на лицето не.

# 53
  • Мнения: 10 256
Аз понеже и дерматолер имам и преди години с него корема минавах. Но яко се бях надупкала. До кръв. Сякаш с пена не може чак така. Повече щади. Днес ще турся за скоростта да чета някъде да видим какво ще намеря. Сега кожата ми като пресъхнала. Иначе няма и грам зачервено. Леко като след слънчево изгаряне я чувствам.

# 54
  • Мнения: 22 834
Мисля, че за корема може дс се вземат по-малък брой пинове.По логиката, че нанасят повече
поражения на кожата, щом са по-дебели.А корема бая го минах надлъж и шир, та имаше кръв Simple Smile После по същия начин-леко зачервено, опъната кожа, лека чувствителност и после малко корички.

# 55
  • Мнения: 10 256
Аз това намерих за скоростта. Не знам до колко е достоверно.

Иначе както споменах аз на 6 степен карах, че не ме боля така. Но следващия път ще положа повече старание. Сега първия път от мерак всичко да пробвам и малко през глава.

Между другото докато накапвах серум по време на процедурата, серум проникна вътре в капсулката с иглите и като почна едно клокочене. Чудих се нов картридж ли да слагам, но и той щеше така да стане...Та изкарах до край, но не знам дали е редно така. Иначе не е текло в пена. Просто самия картридж се напълни с течност.

# 56
  • Мнения: 22 834
Бълбукала е течността от вибрацията.Ама нашите Пен-ове май имат по 7 степени.Щв ровя като се сетя да чета и аз.

# 57
  • Мнения: 10 256
Хм. Моя е М8. Натисках бутончето за степени и след 6, се върна на 1 пак. Явно моя е с 6.

Аз след първоначалното минаване на цялото лице, сякаш кожата ми поизтръпна и се минах на по-голям дълбочина грубо още веднъж цялата. Ще видим до белене дали ще стигна. Ако не стигна, значи съм се надрала, вместо набола. С дермаролера чувах как игличките набождаха кожата, но пена е шумен и не мога да разбера нищо.

# 58
  • Мнения: 22 834
Може и 6 да бяха, ще се бода утре ако ми остане време.Само един път досега съм го ползвала и може да бъркам.

# 59
  • Мнения: 2 272
Аз първи път сама правих на 2 степен, 36 игли. Нямах много поражения и белене.
Но в клиниката като говорих, мацката ми разправяше, че това че се боде до кръв, не значи по-добър ефект.Н Но някой пациенти, така искали. Тя била на някакъв уърк шоп с американски професор и той бил изтъквал, че това не е най-доброто. Както и да е, който както го чувства най-добре за себе си така да процедира. Като з първи път мен ме беше страх на висока степен. Сега като ще правя за втори път, ще се престраша. Получих и ампули с по 5 мл хиалурон и В6, така че ще правя и шия и деколте.

Общи условия

Активация на акаунт