Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 84 241
  • 1 378
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 589
Ох, аз ли нещо не правя като хората или Дермапена ми е дефектен. Днес сложих 12 игли и 2,5 на най-бързи обороти минах цялото лице, дори повтарях на места и само леко зачервяване и загряване. Не съм толкова дебелокожа, даже напротив с тънка кожа съм и почвам да си мисля, че иглите не са достатъчно остри ( всеки път сменям нови и стерилни) Ето снимка малко след процедурата:
А това е преди (светя от лидокаина)

Последна редакция: чт, 12 яну 2023, 15:12 от Bug_Developer

# 406
  • Мнения: 23 474
И аз така ставам.Но минавам
по 3 пъти на зона даже още малко ако имам време.

# 407
  • Мнения: 589
И аз така ставам.Но минавам
по 3 пъти на зона даже още малко
ако имам време.
Аз се съмнявам дали правя нещата както трябва. Очаквах да се беля или поне по-сериозно подуване.
Но е факт, че кожата ми има подобрение, а това е най - важното Simple Smile
Имам 3 процедури към момента. Като станат 10 ще сравня снимки.
Целта при мен е стягане и до колкото може заличаване на финните линиики около очите и марионетни Simple Smile
Взех си това, скоро ще дам отзиви.

# 408
  • Мнения: 83
Някой има впечатления от beurer FC 90 и silk'n title? Кой от двата ще е с по добро действие и по щадящ?
Аз бях писала една от темите за Silk'n tight- може и да е заради неправилно използване, но стопих цялата си (а тя беше минимално количество) подкожна мазнина по лицето си:( А уж спазвах насоките...След процедурата се усещо стягане на кожата, има видима промяна, но в дългосрочен план, имам предвид до месец-два се вижда стопяване.

А колко често го ползвахте?
За съжаление не си спомням, това беше преди две години поне. В книжката имаше описана употребата, нещо май като два пъти годишно да е било. Иначе цялата процедура беше в рамките но мисля 10 седмици.

# 409
  • Мнения: 23 474
О, и аз имам подобрение без екстри като белене и дълго възстановяване.

# 410
  • Мнения: 129
Здравейте, тъй като не разполагам със специален крем за след дермапена, може ли да се намажа с нормален крем за лице тъй като кожата много ми се опъна два часа след процедурата?

# 411
  • Мнения: 10 370
Този нормален крем да не предизвика инфекция някаква? Колко е чист, стерилен, не се знае. А и нали съветват нищо да не се маже, освен ХК.

Докато четох за стотен път какво да мажа и какво не след процедурата, срещнах че се препоръчва Growth Factor Serums. Обаче то голяма цифра там. Не знам някоя ползвала ли е да изкаже мнение, струва ли си. Не че не мога да одрънкам 300$, но ако е като обикновен серум.....Не знам какъв чак толкова бенефит мога да имам. Като на 30 няма да стана.

# 412
  • Мнения: 129
Освен да се мацна пак със серума от дермедикс, с който се боднах, иначе мислех с на Микса крема или на ларош ефаклар, дали стават, а масло от авокадо?

# 413
  • Мнения: 589
Освен да се мацна пак със серума от дермедикс, с който се боднах, иначе мислех с на Микса крема или на ларош ефаклар, дали стават, а масло от авокадо?
Четох, че масла не се ползват в никакъв случай, каквото ѝ да е, но на водна основа.
Аз онзи ден по инерция намазах крем вечерта, усетих се и опитах да го попия, абе в голям филм се вкарах.
...а всъщност нищо страшно нямаше на другия ден.

# 414
  • Мнения: 129
Намазах се с масло от авокдо, нищо ми няма за сега, ще пиша ако нещо….
И още едно въпросче, на другия ден излизате ли навън, в случая трябва слънцезащитен, той не е ли пак противопоказен?

# 415
  • Мнения: 589
Pur_joy, аз излизам, но в тъмни зори и работя без никаква външна светлина:( Не съм слагала слънцезащита.
По нагоре споменах за уреда "U-visage" броени пъти го ползвам и определено бузите и шията са по-стегната Simple Smile Когато ги потупвам с пръсти се усещат някак плътни, а не отпуснати. След месец ежедневно ползване ще дам категоричен отзив.

Последна редакция: сб, 14 яну 2023, 09:00 от Bug_Developer

# 416
  • Мнения: 129
Много благодаря! А на каква цена е уреда?
Pur_joy, аз излизам, но в тъмни зори и работя без никаква външна светлина:( Не съм слагала слънцезащита.
По нагоре споменах за уреда "U-visage" броени пъти го ползвам и определено бузите и шията са по-стегната Simple Smile Когато ги потупвам с пръсти се усещат някак плътни, а не отпуснати. След месец ежедневно ползване ще дам категоричен отзив.

# 417
  • Мнения: 589
Pur_joy, варира около 60-70 евро, зависи от къде ще се вземе, но разглеждах много сходни уреди в Емаг на цена 50-60 лв (малко по-груб дизайн) Води се лифтинг масажор.  Вибрира и има фотон терапия, това са LED светлини в 3 цвята. Червена светлина с загряващ ефект до 45 °. Синя охлаждаща и зелена. Тези LED светлини помагат за образуване на колаген, заличаване на белези, успокояване на акне, детокс на кожата и още други ползи.
Знам, че в салоните преди време тази светлинна терапия беше доста нашумяла и хвалена. Но ето, че вече е достъпно и вкъщи.
И не на последно място спомага за по-добро усвояване на продуктите, който мажем по лицето.
Единствения минус за мен лично е, че се иска дисциплина и постоянство в използването му. И ефекта не е бърз и така видим като филър или ботокс Wink

Последна редакция: сб, 14 яну 2023, 14:29 от Bug_Developer

# 418
  • Мнения: 981
Някой ползвал ли е NIRA лазер за очи, или други подобни уреди? Дали помагат за паднали клепачи? Разни инфлуенсъри и блогери много ги хвалят, но аз не им вярвам, защото в крайна сметка те печелят от продажби и колкото и да искат, не могат да си позволят да са 100% откровени.

# 419
  • София
  • Мнения: 4 047
Някой ползвал ли е NIRA лазер за очи, или други подобни уреди? Дали помагат за паднали клепачи? Разни инфлуенсъри и блогери много ги хвалят, но аз не им вярвам, защото в крайна сметка те печелят от продажби и колкото и да искат, не могат да си позволят да са 100% откровени.

Ама за домашна употреба ли? Че аз като си сложа предпазните очила, нищо няма да виждам....

Edit: то било без очила:

https://www.niraskin.com/

Общи условия

Активация на акаунт