Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 80 390
  • 1 320
  •   3
Отговори
# 420
  • Мнения: 965
То е малка машинка, не трябват очила. Така изглежда, но предполагам има и други фирми.

https://us.currentbody.com/products/nira-skincare-laser?switch_r … set=1&redirect=US

# 421
  • Мнения: 4 089
Дали има подобен уред, но за бръчки на челото и между веждите?
Много ми се иска да ги премахна по някакъв начин.

# 422
  • Мнения: 563
Дали има подобен уред, но за бръчки на челото и между веждите?
Много ми се иска да ги премахна по някакъв начин.
Всичко, което масажира (включително гуа ша и фейс йога) НО не очаквай чудеса, може да се загладят и да се подобри цялостното състояние на кожата, обаче, ако са дълбоки и изразени ще им трябва пълнеж и ботокс.
Аз с апарата и дермапена очаквам подобрение на финните бръчици с дебелината на тънка паяжина, и по-скоро целя стягане на кожата и изравняване на тена. Минавам и по-дълбоките бръчки, но там разчитам предимно на ботокс.

# 423
  • Мнения: 4 089
Дълбоки са, защото съм им изпуснала края. Ще пробвам с ролер или гуа-ша.
👍

# 424
  • Мнения: 23 204
Дълбоки бръчки няма да се махнат с нищо, ако няма подложка отдолу да ги позапълни.Тук трябва да се гони стягане на кожата и каквото стане. накрая.Лаленце, опитай масажи и тейпинг всяка нощ.

# 425
  • Мнения: 4 089
Не знам какво е тейпинг. Тук в тази тема обсъждали ли сте го?

# 426
# 427
  • София
  • Мнения: 4 028

Дали с тейпинг мога да повлияя на марионетни гънки (провисвам след отслабване).? Някой с опит? Назолабиални нямам....

https://youtu.be/jjdQJQn3LOk

# 428
  • Мнения: 129
А от къде такива тейпинг ленти?

# 429
  • Мнения: 23 204
В нета има сайтове за кинезитерапевтични материали, не знам по аптеките има ли, в Алиекспрес също.Аз лично не съм опитвала, че вече аман от грижи за кожата.Днес успях да се набода лицето, ако устискам ще мина шия и деколте, мнпго ме боли.Ще се купува лидокаин.

# 430
  • Мнения: 563
ДХ3 с колко броя игли и каква дълбочина бодеш?

# 431
  • Мнения: 23 204
Сега с 32 между 1и5 степенги въртя, зависи колко ме боли.Винаги гледам да е на макс, ама…Иначе по схемата, която сме коментирали.Моята кожа в плътна и винаги я бода една идея по-дълбоко от препоръките.

# 432
  • Мнения: 10 295
Ама вие хич не се зачервявате ( имам в предвид и снимката на bug. Аз сигурно предобрям…. Последните два пъти бях като червен домат. Сутринта на другия ден, като розов домат 😂 А кожата ми не е чувствителна или тънка. Но като сложа лидокаина и не усещам и по на дълбоко сигурно се набождам. Аз ако съм като вас, на другия ден съм споко на вън. Но аз не съм за показ хич.

# 433
  • Мнения: 563
Vici75, ти как бодеш като такер или с приплъзване и натискаш ли? Аз си мисля, че нещо не правя както трябва Blush Само първия път бях зачервена и леки бабунки, а следващите пъти розова и до 3-4 часа всичко се успокоява.

Последна редакция: нд, 15 яну 2023, 17:48 от Bug_Developer

# 434
  • Мнения: 23 204
Значи днес минавах по 3 пъти на зона с печат-толкова се зачервявам, да.Всеки път е толкова и на др. ден съм си топ.Не се беля, само на носа обикновено се разкървавявам и имам малко червенина.
Така гледах на клиповече-3 пъти на зона.
Ето ме след час:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 15 яну 2023, 18:01 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт