Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Кухо яйце

• 146
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте.
В 7г.с. съм.На ехографа се визуализира гестационен сак(измерен последно преди 2 дни около10мм) без ембрионче.От 4-5 дни имам кървене и болки,като първият ден беше кафяво и оскъдно,втория беше тъмно червено кървене слузесто и изхвърлих странно бяло парче примесено с кръв с размер около 3-4см.,от тогава кървенето е алено червено и оскъдно.Пуснах си и ЧХГ през 48часа ,като стойностите са 1247->1437->1565.Доктора,който в началото на кървенето ми изписа Урогестан 3х2,ми каза да го спра ,че стойностите не са добри за нормална бременност и да отида в понеделник да решим какво ще правим.В началото се съмняваше за късна овулация,но след резуштатите от ЧХГ-то каза, че се съмнява за извънматочна ,кухо яйце или мисед аборт.Моля споделете ако имате подобен случай,защото ще се побъркам от притеснение до понеделник. 😔

# 1
Как така на ехографа се вижда сак, а се съмнява за извънматочна?

# 2
Ами има случаи на псевдосак.

# 3
дравейте момичета! Последният МЦ при мен беше на 15.03.22г април разбрах, че съм бременна и около 26.04.22 отидох на лекар който потвърди бременост и наличие на сак, но каза, че все още е рано и да отида пак след две седмици. В събота отидох, но нещо нещата не ми се виждат ОК, защото не се е развил ембриома и тя каза, че може би е още рано, има вътре отделни частици така ги нарече тя, но не се е оформил ембриом, а ми направи впечатление, че сака е доста по голям.. Confused Каза след 10 дни пак да отида. Прикачвам ви снимкя от първият преглед и снимка от събота. Моля ви кажете мнение Sad [/img]

# 4
дравейте момичета! Последният МЦ при мен беше на 15.03.22г април разбрах, че съм бременна и около 26.04.22 отидох на лекар който потвърди бременост и наличие на сак, но каза, че все още е рано и да отида пак след две седмици. В събота отидох, но нещо нещата не ми се виждат ОК, защото не се е развил ембриома и тя каза, че може би е още рано, има вътре отделни частици така ги нарече тя, но не се е оформил ембриом, а ми направи впечатление, че сака е доста по голям.. Confused Каза след 10 дни пак да отида. Прикачвам ви снимкя от първият преглед и снимка от събота. Моля ви кажете мнение Sad [/img]
Ами при мен за съжаление се оказа кухо яйце и вчера(в 7г.с.+3дни)ми дадоха хапче за прекратяване.Вие сте в по напредлана бременност от моята и би трябвало вече да се вижда ембрионче,но лекарката ще прецени колко да изчакате.Проследихте ли си ЧХГ-то?

Общи условия

Активация на акаунт