С какво ви дразнят мъжете /тема №12/

  • 55 043
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
andonovaa, клъцни кичурчето.

# 31
  • Мнения: X
Сериозно ли предлагате да отреже кичур коса на възрастен мъж, без той изрично да в помолил за това?!

# 32
  • Мнения: 390
Тъкмо ,ако му стои на киртици косата,после ще се подстриже и проблема ще се реши.
То не е и мн сериозно възрастен мъж да си върти кичур ,като малко дете . Така,че що пък да не го клъцне ?!

# 33
  • Мнения: X
С такова отношение не се чудете и на техните реакции после.

# 34
  • Мнения: 1 408
Andonova,
Просто му кажи, че ако го върти непрестанно косата там ще окапе и ще стане плешиво петно. Имах съученик точно така стана при него.

# 35
  • Мнения: 543
Подари му някаква антистрес играчка /нещо за мачкане,  усукване и др./ т.е. ръцете му да са заети. Е, ще трябва и да му пренасочваш мисълта към нея...

# 36
  • Мнения: X
Все едно чета съвети за деца. Представям си как ще реагира средностатистическата жена ако мъж се държи така и я пренасочва, напомня, спира, обсъжда постоянно навик или реже коса направо….

# 37
  • Мнения: 2 580
Ако получа някакъв натрапчив навик, ще съм благодарна на ММ ако ми помогне да се отърва от него.
Не е добре човек да си скубе косата. Също и да я дъвче, както съм виждала жени да правят.
Хората са заедно и в добро и в лошо, а не само да им е приятно. Ако не става с мили намеци, ще трябва да се настоява. Иначе ще остане навик за цял живот.

# 38
  • Мнения: 390
Аз имах грозен навик и мъжа ми напомняше,спираше ,обсъждаше -не нон стоп,но той освен съпруг ми е и най-добрия приятел и най-близкия човек. Не смятам за лошо комуникацията между партньори,в живота не вс е само комплименти и рози ☺

# 39
  • Мнения: 14 078
Все едно чета съвети за деца. Представям си как ще реагира средностатистическата жена ако мъж се държи така и я пренасочва, напомня, спира, обсъжда постоянно навик или реже коса направо….

Ако има основание защо да не се опитва да прекрати някакъв мой новопридобит навик? Това, че съм възрастна не е гаранция, че няма да започна да правя нещо дразнещо или излагащо ме. Че той утре и топките ще вземе да си почесва на публично място, да му се радвам ли?

# 40
  • Мнения: 390
😂😂😂 извинявам се за спама,но сте абсолютно права,Dara888

# 41
  • Мнения: 4 831
Честно ли сравняват чесането на топките с пипане на косата? Grinning

# 42
  • Мнения: X
Честно ли сравняват чесането на топките с пипане на косата? Grinning
Явно за хора разсъждаващи така е равносилно.
Въобще не се споменаваше за разговори, а за сериозни поругавания над личността. Ако толкова ви дразни даден мъж, просто се разделете, а не се третирайте като непослушни деца ( то и с децата не можеш да се държиш така).

# 43
  • Мнения: X
Честно ли сравняват чесането на топките с пипане на косата? Grinning
Съвсем честно, явно. И още по-честно се намира за нормално да третираш мъжа си като 4-годишно, на което мама трепетно повтаря "Не си гризи ноктите, не си гризи ноктите!" Междувремено се чудят защо тези 4-годишни момченца не се държат като мъже, а като недорасляци. Ще му подарявам играчка и ще го следя дали си върти косата?! WTF?!

# 44
  • Мнения: 390
Честно ли не разбра какво точно сравняваме 😂 Дразнещия и грозен навик си е навик/тик и ,щом за едни е красиво мъжът да си дърпа перчема нон-стоп,то утре и топките да си чеше пак ще го намерите за прекрасно,щото видиш ли ще се разтрои ,ако му се кажело. Не смятам ,че когато човек иска да помогне с нещо на човека до себе си,моментално става лош,необичащ и тиранин.

Момичето никъде не е писала ,че се карат ,не обичат или нещо подобно. Нормално е да има нещо не перфектно ведна връзка ,тъкмо против уроки 😉

Общи условия

Активация на акаунт