🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #13 🤍

  • 241 437
  • 5 951
  •   1
Отговори
# 4 395
  • Мнения: 4 354
О, значи интересът е спаднал към скромната ѝ работа. Такова намаление... Златна възможност 😝🤦🤣 и то за месец, който е към края си...

# 4 396
  • София
  • Мнения: 5 790
Дали има хора, които купуват това нИщо Rolling Eyes защото нЕщо не мога да го нарека...

# 4 397
  • Мнения: 3 726
Мацки, я кажете гледалите МШ, как беше представянето на Капитонката? От цялото предаване съм гледала 2-3 финала, накрая се състезават адските готвачи. Мисля, че тя е стигнала до сред средата на нейния сезон. Та как беше?

# 4 398
  • Мнения: 156
Посредствено беше, всяко ястие го извърташе я на пироги, я на блинчики. И там й лепнаха прякора “хитруша”, защото четеше упътванията на кутиите с ориза, за да се ориентира в какво съотношение се готви. Мазнеше се и флиртуваше сякаш с Токев.

# 4 399
  • Мнения: 85
Всички го знаехме, но все пак и признание получихме. 

# 4 400
  • Мнения: 4 133
Буков в Инстаграм отговаря на въпроси. На въпрос да се опише с 3 думи отговорът е
-инат
-нетърпелив
-мега простотия
Да ни е честит, ако е новият Ерген. Joy

На всичкото отгоре бил учил философия в Софийския преди да запише Натфиз и изброяваше любимите си философи. Та това обяснява мерака му все да е дървен философ. Stuck Out Tongue

# 4 401
  • Мнения: 700
Видно било, че има привличане и харесване😂😂😂
Къде се видя.От нея само видях говорене, говорене, говорене.Не за друго, а за да замаскира, че не желае никаква близост и контакт с него.Колкото и да е срамежлива пред камери, ако вие сте на нейно място и пред вас е Мъжът в когото се влюбвате и харесвате безумно няма ли да ви се иска да го целувате поне😀А не да обсъждате само пАдаръци, заявяване на намерения и синхронизация на графици, все едно сте на бизнес среща😁Виктор дори да я е харесвал, не би я избрал по своя воля за финалистка за мен.Защото беше очевидно , че това момиче не желае да го диша и само се преструва, за какво му е да я избира😄
Буков нямаше ли си сериозна приятелка, когато играеше в откраднат живот?Разделили ли са се, че го обсъждат за ерген😀

# 4 402
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Научих за Буков от "Татковци ".
После го гледах в някакво интервю, сигурно по бтв.
Още тогава каза, че е имал дългогодишна приятелка, с която са се разделили.

# 4 403
  • Мнения: 4 144
Аз все още си мисля, че няма да е той новия Ерген.

Твърде несериозно ми се струва.

# 4 404
  • Мнения: 161
О, силно се надявам да не е Буков, като съм чувала от познати какви ги е забърквал. Виктор рязко ще ми "залипсва" в този случай.

# 4 405
  • Мнения: 39 473
Е глупости, как Буков? Валери Божинов ще е другия ерген.

# 4 406
  • Мнения: 685
Напълно възможно е да са започнали да снимат, материала да се е оказал пълна скука
и продуцентите сами безплатно да са предложили победата на някоя за да ги сдърпат на принципа разделяй и владей и имайки предвид, че всичките са лесни само гледай им сеира.
Изгледах на Неделчо и Туджаров подкаста и единственото интересно, което казаха е:
Неделчо говорил с някого от продукцията и той му казал, че нямало много материал заснет как щяло да стане шоу от това незнаел.
Туджаров говорил с една от редакторките и тя казала, че в началото всички се държали в тона на шоуто обаче после като се захапали щели да се изпоубият вътре.

# 4 407
  • Мнения: 2 719
Аз продължавам с приказните сюжети. Sweat Smile

Освен Екзюпери с "Малкия принц", розата му, лутането му, осъзнаването  кое прави ценна именно неговата роза сред цялото море от рози, ясна сюжетна линия беше и тази за модерната Пепеляшка.
Всички го видяхме. Няма да навлизам в подробноси (натиреното в ъгъла момиче от семество си, лошите сестри и мащеха - маман, злорадство и т.н. ) Обаче те я развиха още тази приказка - бащата, който много я обича, обаче не я защитава нападките от мащехата (арогантността на мащехата спрямо бащата) и доведените сестри.
Както и бягството на Пепеляшка в балната нощ, точно след като принцът е бил впечатлен.
Накрая се развива сценарият, че принцът приключил бала, обаче после преобърнал цялата страна, за да намери своето момиче. А злите сестри и мащехата са си все същите.

# 4 408
  • Мнения: 2 178
Буков е прясно разведен и голям сексист.
Той разправяше, че втората му професия  била боклукчия, защото сутрин изхвърлял боклука от леглото си. Цитатът може да не е точен, но е в този ред на мисли. Ако стане Ергена, няма да има много мило.

# 4 409
  • Мнения: 2 719
Буков е прясно разведен и голям сексист.
Той разправяше, че втората му професия  била боклукчия, защото сутрин изхвърлял боклука от леглото си. Цитатът може да не е точен, но е в този ред на мисли. Ако стане Ергена, няма да има много мило.
Честно ви казвам, ако Буков ни го сервират за следващ ерген, много ще ми е мъчно за Виктор (взет заедно с всичките му кусури и голи глезени).

Общи условия

Активация на акаунт