🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #13 🤍

  • 241 674
  • 5 951
  •   1
Отговори
# 4 410
  • Мнения: 39 630
Буков кога е бил женен, че чак прясно разведен.

# 4 411
  • Мнения: 3 161
Гери, само че в тази адаптация на Малкият принц, накрая избрана беше боата удушвач, глътнала слон.

# 4 412
  • Мнения: 2 719
Гери, само че в тази адаптация на Малкият принц, накрая избрана беше боата удушвач, глътнала слон.
Те миксираха приказките. Wink
Освен това "Хубави сте но сте празни" в нашата адаптация звучеше като : " Не ги съдя, разбирам ги, но не са за мен."
Финалът не беше финал.
Тонката ни го обясни.

Последна редакция: вт, 24 май 2022, 14:21 от geri1919

# 4 413
  • София
  • Мнения: 5 740
Значи от “много мило” ще стане “много грубо”. Нямам търпение за втория сезон. Grinning Нямам против да вземат пълен антипод на Виктор. Толкова мазнееше на моменти, че ми ставаше досадно и противно да гледам.

# 4 414
  • Мнения: 39 630
Буков кога е бил женен, че чак прясно разведен.

# 4 415
  • Мнения: 5
Според мен и Дениз и Виктория са имали съвсем други очаквания от участието си в шоуто. И не, това хич даже не е било сърцето на Виктор. Очаквали са докато са там ергенът да избира само тях за са видят хората /богатите от мъжки пол/какви красавици са, колко са ефектни, колко са търсени и така. Ама Витю пусто все Алекс, та Алекс.И това ги побръка вътре. В яда си не осъзнах че направиха Алекс Известен.
Очакваха славата им след шоуто да скочи до небето, да им постулат червен килим едва ли не където и да отидат, а се оказаха най мразенире личности. Хората скочиха масово срещу тях и им се наложи да се изпокрият.
Докато Алекс в момента обира дивиденти и е на гребена на вълната. Нещо което те са смятат че се полага на тях. Е това го побърква сега

# 4 416
  • Мнения: 2 214
Поне така се представи Буков в едно предаване на Бтв.

# 4 417
  • Мнения: 449
От скоро следя Виктория в Телеграм. Феновете й там са предимно тинейджърки. Редовно попадам на коментари от сорта "Толкова си миличка и добричка" 😁
Тя пуска по няколко безмислени теми и коментара всеки ден, и едни и същи девойки й се радват и пишат, че я обичат 😁
За мен цялостното й инфантилно поведение си е баш на ниво 9-10 клас, зле възпитана, избиваща комплекси злобарка. Подозирам, че евентуалнитв купувачи на календари и ритуали са пак симпатизиращи й девойки, едва ли възрастен, трезво разсъждаващ човек ще се занимава с глупостите й 😁

# 4 418
  • Мнения: 5 609
Добре де, щом още бленува за Ролекс, значи ОЧЕВИДНО тези парични ритуали не работят! Joy Как има хора, които биха дали дори 9,90 лв за тази простотия? По-добре да ги пуснат в шапката на някой просяк, по-ползотворно ще са похарчени от това.

# 4 419
  • Мнения: 4 133
Виктория е благосклонна и е подарила безплатен календар за подстригване за юни. На който му предстои подстриждка да се възползва! 😛

# 4 420
  • Мнения: 2 719
Това с датите на постригване не е ли базирано на фазите на луната или нещо такова? И доколкото знам, такива дати си се намират съвсем безплатно онлайн за всеки месец.

Все пак благодаря за великодушието и безплатния жест от страна на Виктория.

# 4 421
  • Мнения: 2 952
Как сте днес, пандизчийки? 😜

Цвиля от смях с този календар за подстригване. 😃 Ей така се правят милиони. 😉

Виктория е благосклонна и е подарила безплатен календар за подстригване за юни. На който му предстои подстриждка да се възползва! 😛

# 4 422
  • Мнения: 2 603
Знаех си, че сгреших. Вчера се подстригах.
Ако знаех, ако бях разбрала, щях да изчакам още седмица.

# 4 423
  • Мнения: 5 609
Черпя ви един сладолед в днешния топъл ден.
На когото му стиска, да отвори снимката. Sign Underage
Скрит текст:

# 4 424
  • Мнения: 4 133
Това с датите на постригване не е ли базирано на фазите на луната или нещо такова? И доколкото знам, такива дати си се намират съвсем безплатно онлайн за всеки месец.

Все пак благодаря за великодушието и безплатния жест от страна на Виктория.
Да, фазите на луната са. И аз мисля, че ги има безплатно. Те и другите сигурно са й такива. Но друго си е да прибере 10-20 кинта за нещо безплатно! 😋🤣

Все си мислех, че добрата подстрижка зависи от качеството и уменията на фризьора. 😂

Общи условия

Активация на акаунт