🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #13 🤍

  • 241 354
  • 5 951
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 938
Аз си мисля, че в началото Александра е отишла с идеята да прави реклама на т.нар. си "терапевтична практика". В стремежът си да постигне това, започва да философства прекалено и без да го цели, се превръща в дразнител за останалите момичета. Те постепенно я изолират, защото им втръсва да я слушат. Александра обаче продължава избраната линия на поведение като добро същество, това е част от имиджа й на " дзен терапевт". Нещата ескалират и тя се превръща в жертва, защото не адаптира поведението си спрямо обстановката.
Аз си мисля абсолютно същото.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 586
Esmee, благодаря за новата тема!
Малко остана до развръзката.
Прочетох поста като " малко остана до пързалката" И се замислих, че цялото реалити е точно пързалка.

# 32
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 801
В кое е права Капитонова?
Писанията на някои потребителки в пъти са по-злобни от тези на Виктория.
Чудя се какъв ли човек трябва да си , за да изпитваш такава злоба и ненавист към човек когото не познаваш. И то при условие, че това което виждаме е режисиран образ.

# 33
  • Мнения: 5 386
Виждали сме Витя да пуска сълзи - при изпидуркването на Марта и на други...Просълзявал се е неведнъж, трудно му беше....Често играеше дилеми, размисли и страсти...бърчеше чело , от това бръчки ще му се появят.
Но в сторито, в което като на забавен каданс, щото говори бавно - не е автентичен, не е убедителен. Как пък тъй не разбрал колко зле е положението, как тъй не е чул данданията ...

# 34
  • Мнения: 1 177
Пошегувах се, плаче, всички плачат, още малко и розите щяха да проревът.
Гледам му сега сторитата, хубаво си е партиджосвал вчера, пука му на белия гащ,дреме му на присадката.Къпал се е в народната любов.
Дениз каза, че се е чувал скандала.Даже доста от скандалите, но Виктор всеки път е учуден, че нещо се е случило, а той не бил разбрал. Толкова от Супермен спасителя на девойки, остана само един Джони Браво,който играе кючек.

# 35
  • Мнения: 457
Честно, според мен наистина не е разбрал. Не само оная вечер, а по принцип. Той е толкова вглъбен, толкова се е вдал в тая задача, че 22 жени му са се метнали на врата и той трябва да отсъди коя да го направи щастлив, че друго не вижда. И наистина си мисли, че това шоу се върти около него и няма и идея, че центърът е на друго място.

Отделно голяма част от мъжете (и мисля, че той е от тях), намират комуникацията между жени за шумна по принцип и не правят много разлика кога вдигат врява от добро и кога от лошо. Бе, семпъл е (ако сте му фен, да се чете като ‘над нещата е’). Ако е някакво оправдание, не мисля че го прави от лошо, той просто си е бил в неговия филм.

# 36
  • Мнения: 68 788
Той Витя да, все не е чул и видял. Ко прай в тия храсти, клечи ли...загадка. Сещам се за една такава дейност, дет се изпълнява в храсталака, ниско долу....може и тя да е, щом не е видял...бил е ниско доле ...Joy

# 37
  • Мнения: 3 423
Отне ми 3 дни да ви изчета 😵😱😩

Нищо не сте ми оставили да коментирам 🤣
Ще се изкефя, ако Алекс върне розата. Мухльо е Витко и явно само тя не е там на всяка цена и може да си позволи такъв ход.
Ако Алекс действително си тръгне, смятам, че ще спечели Дениз. Не знам защо тълкувате спойлера от Розмари само в посока Виктория. И Дениз се вписва в него - все пак тя (чрез спонсора си) отвори ресторант наскоро.

# 38
  • Мнения: 1 161
Веднъж слушах един психолог да обяснява, че обикновено търсим своите недостатъци в другите. В случая с Виктория и Александра това се потвърждава – Виктория я нарича зло и психопат, а Александра – фалшива и лицемерна. Тъкмо се зарадвах, че най-накрая ѝ се озъби и после ми стана тъпо, че не уцели правилните аргументи.

За Марта – мислех, че е хубава жена, но когато започна по-активно да се включва в групичката на злобарките рязко ми погрозня. Това с готвенето не го разбирам – чак пък да се гордее, че не готви (щото така звучеше). Има и друг прочит на ситуацията – може да са ѝ забранили да готви, за да не хаби продуктите (имам такава приятелка)

# 39
  • SF
  • Мнения: 21 244
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Но предаването си има сценарий! По сценарий Виктор трябва да кани дама и да се оттегля с нея настрани. Никак не изглежда добре едно такова поведение, но за целите на предаването, се прави.
През това време екипът снима останалите момичета, които трябва да са активни, а не просто да си стоят, да си говорят за незначителни неща - как не си харесват прическата, размазали ли са си грима, защото са се пипнали, студено ли е, роклята удобна ли е... или да тичат до тоалетната, или да се оттеглят сами по пейките, изчаквайки циркът да свърши.
Те са подканяни да разговарят за това, което се случва в момента с  тях. Иначе пред камерите всяка можеше да си мълчи, а да говори достатъчно, докато не са на снимки.

Виктор можеше да стане, можеше да се намеси, можеше да я изгони.
Не, не можеше. Ако ги изгони, с какво ще напълнят оставащото време до края на снимките? Вилата е предплатена, хотелите също, хонорарите на екипа - също, данъци, такси, рекламодатели... Виктор просто ще си ги гони, щото му се струвало неморално и ненормално да се карат.
Той е там, за да може те да се карат заради него. И не е цар на продукцията, не е подписвал договори с никого и не може да гони никого.
Като му дойдат вкъщи и се скарат, да ги гони. Там той е наето лице и спазва трудови отношения, описани в договор.

# 40
  • Мнения: 1 524
Виктор можеше просто да излезе от рамката на сценария, да го преобърне, да го разбие. Виктор можеше да се заяви към едната или другата страна-както към В. в грозния диалог помежду им, така и към сценаристите, които му диктуват в ухото.
Виктор не го направи, сторитата и постовете му сега  просто го принизяват още. Правят му лоша услуга ПР- ите на продукцията, като го подтикват към оправдания и му пишат смешни текстчета.

# 41
  • SF
  • Мнения: 21 244
Да, да, можеше! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 161
Тук се чудехме коя ще иска да участва в следващия сезон, като гледа какъв зверилник е. За избор на Ерген също ще е трудно – да му казват коя да харесва и коя не. Кой мъжкар ще търпи такова нещо?

# 43
  • Мнения: 68 788
Есме  както го описа, излиза че Виктор е един реквизит.
Не е така. Ясно му стана че Виктория е заляла Александра. Но в разговора с първата не каза нищо конкретно, не зае позиция.
Елементарното "не ми харесва да обиждаш др.участнички пред мен" по отношение етикета "психопат" щеше да пак нещо. Или не е разбрал какво каза Виктория? Не е чул думата "психопат" натъртен няколко пъти? Ми глух ли е?

Изобщо не съм съгласна с мнението ти тук.

# 44
  • Мнения: 5 386
Като не е Вика вътре, защото е дисквалифицирана примерно, на финал тройката можеха да са Деница, Дениз Александра, пак щяха да си добутат предаването докрай.

Общи условия

Активация на акаунт