🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #13 🤍

  • 241 206
  • 5 951
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 347
Изгледах туку що Цитиридис с Деница.Много ми хареса.Освежена ,без ненормални  намеси.На какво отгоре беше оплюта в темата не ми е ясно.Жената видно не е първа младост,и въпреки това има  страхотно тяло.Тук беше наричана с какви ли не епитети .

# 46
  • Мнения: 2 719
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Но предаването си има сценарий! По сценарий Виктор трябва да кани дама и да се оттегля с нея настрани. Никак не изглежда добре едно такова поведение, но за целите на предаването, се прави.
През това време екипът снима останалите момичета, които трябва да са активни, а не просто да си стоят, да си говорят за незначителни неща - как не си харесват прическата, размазали ли са си грима, защото са се пипнали, студено ли е, роклята удобна ли е... или да тичат до тоалетната, или да се оттеглят сами по пейките, изчаквайки циркът да свърши.
Те са подканяни да разговарят за това, което се случва в момента с  тях. Иначе пред камерите всяка можеше да си мълчи, а да говори достатъчно, докато не са на снимки.

Виктор можеше да стане, можеше да се намеси, можеше да я изгони.
Не, не можеше. Ако ги изгони, с какво ще напълнят оставащото време до края на снимките? Вилата е предплатена, хотелите също, хонорарите на екипа - също, данъци, такси, рекламодатели... Виктор просто ще си ги гони, щото му се струвало неморално и ненормално да се карат.
Той е там, за да може те да се карат заради него. И не е цар на продукцията, не е подписвал договори с никого и не може да гони никого.
Като му дойдат вкъщи и се скарат, да ги гони. Там той е наето лице и спазва трудови отношения, описани в договор.

Esmee e права.
С едно голямо НО. Но така или иначе Виктор трябваше да сведе момичетата до 3 след има няма час от случилото се и очевидно хвърлилото го в размисли.
Той избра нищо да не му прави впечатление и да си действа по някаква логика, която е трудна за следене. Да е чувствал нещо към Виктория? Да. Но не е влюбване. Не беше чак толкова задълбочен интерес, че да го накара да загърби съмненията, които има за поведението ѝ. И оставете какво е казала или какво се е случило. Той видя резултатът.
Ами, единственото, което показа, е че няма проблеми в негово присъствие жените да стигат дотам, че да се заливат с разни течности под претекст, че се борят за него.(<- а причината е най-смешна)

Той трябва да извади някоя. Не е като да излиза от сценарий. Но се отърва от Деница. Виктория си я прикотка, независимо какво игра, че го тревожи на пейката.

Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 11:03 от geri1919

# 47
  • SF
  • Мнения: 21 167
Винаги ще се намерят кандидати, много над търсената бройка за кастинг, които да искат да стартират и лав стори, но и певческа кариера, инфлуенсърска, писателска. Или да ги харесат за ко-водещи на някое модерно лайфстайл предаване...
Мотивацията няма да звучи като "Искам в зверилник!"
Умните ще знаят, че не всички ще ги харесват, не всички ще ги разбират, ще се карат с тях за глупости... Но пак ще искат да участват. Глупавите ще се нахъсат да влизат в зверилник, за да поставят всички на мястото им, да им отворят очите, да ги направят на бъз и коприва...
Чакай да не можеш да събереш кандидати!
В кое ли не риалити нямаше злоба, обиди, грубости. В първия сезон на ББ Здравко им оповръща Къщата, Найден я изпотроши, а след това имаше още 100 сезона с наплив от кандидати, които искат да бъдат част от този пейзаж - и стари, и млади, и чужденци. В Игри на волята един щеше да ги коли докато спят, имаха си и там сезоните и кандидатите.

Даже тук скандалите са ми малко обрани. Очаквах повече злоба, ревности.. А те някак толерантно се държат една към друга. "Имаше ли целувка, хихихихихи..."
В кое предаване си рязаха роклите? Май пак някакъв сезон на ББ.
Там виповете са застрашени и кариерите да си съсипват, но пак са навити да участват.
Не ги мисли как ще съберат екип и участници за следващ сезон. Има бол!

# 48
  • Мнения: 990
Изгледах туку що Цитиридис с Деница.Много ми хареса.Освежена ,без ненормални  намеси.На какво отгоре беше оплюта в темата не ми е ясно.Жената видно не е първа младост,и въпреки това има  страхотно тяло.Тук беше наричана с какви ли не епитети .

34 годишна жена я нарекоха “баба”

# 49
  • Мнения: 9 282
Като не е Вика вътре, защото е дисквалифицирана примерно, на финал тройката можеха да са Деница, Дениз Александра, пак щяха да си добутат предаването докрай.
+1. Точно, даже щеше да има по-голяма интрига - и към Алекс и към Дениз има така да се каже някакви симпатии(романтиката изфиряса така или иначе), шанса е 50 на 50.

# 50
  • Мнения: 68 646
Изгледах туку що Цитиридис с Деница.Много ми хареса.Освежена ,без ненормални  намеси.На какво отгоре беше оплюта в темата не ми е ясно.Жената видно не е първа младост,и въпреки това има  страхотно тяло.Тук беше наричана с какви ли не епитети .

Епитетите са за това..да охарактеризират някого. Без тях как да изкажеш мнение?
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82

# 51
  • Мнения: 2 902
Само от бг мама колко последователи навъртяха... Почти няма страница в предишната тема, в която да няма линк за отваряне с поредното интересно от инстаграм.
А тик-ток профилите им следите ли? Сигурно и там са скочили бройките и ергените се радват.
Нямате представа какви хора се гледат и следват. Виктория не била интересна - напротив! - интересна е. На мене Елвира не ми беше интересна, но и тя обикаляше предаванията, за да промотира новата си книта с някакво стандартно заглавие.
Хората гледат някакъв, който прави палачинки с два тигана и има не знам колко последователи, та Виктория или Дениз, няма да ги гледат, защото не били интересни. Какво им е на момичетата?! Simple Smile

И двете са държанки на чичаци, злобни са и са с високо самочувствие, естествено без каквото и да е покритие. Особено Виктория винаги се изказва като последна инстанция. Ще лепи баш тая парцалка етикети на хората, че били психопати. Айде холан! Да се благодари, че срещу нея беше Александра, защото ако бях аз щеше да съжали, че изобщо се е записала на кастинг.

# 52
  • SF
  • Мнения: 21 167
Деница беше наречена баба, не защото е на 34 години. Не сте разбрали поводът за това определение.
Не съм прочела никъде, че щом е на 34 години, вече е стара баба.
Аз я наричам леличка, но по причини съвсем различни от годините й.
Освежена при Цитиридис Simple Smile Simple Smile Simple Smile
До определението "леличка", добавям и "загрозена".

# 53
  • Мнения: 1 166
Esmee, благодаря за темата!
Всичко вече сме казали, но да се включа да се повторя и аз за баланс.
По конспекта:
Скандалът беше провокиран от Капитонова, много настоятелно при това и всичко, което Александра направи, беше реакция на провокативното поведение насреща.
Александра беше абсолютно права да нарече Капитонова двулична и фалшива. Това, че Виктория се изтърва и показа истинското си лице, не означава, че не е фалшива почти през цялото останало време. На мен ми стигат само твърденията ѝ - "Ти си тук за да се държиш с мен лошо от самото начало", "Аз те дразня и ти се занимаваш само с мен". За всеки, който има очи, е вярно точно обратното. Освен това показа пълен фалш с Деница. Най-емблематичният ѝ фалш беше онзи разговор на стълбите с А., но общо взето двуличието е типичният ѝ маниер и примерите за това са много.
Александра няма как да съветва Виктор като психолог и точно това му каза, когато той ѝ искаше съвети - пристрастна съм, искам мен да избереш, не мога да те съветвам, когато си объркан коя от нас искаш.
Александра няма как да се държи с Виктория като с пациент на психолог, първо, защото не е такъв все още, и второ, защото е лично засегната от нея. Основен принцип е, че не можеш да си терапевт на някой, с който имаш лични конфликти.
И последно, нито една от нас, коментиращите тук не се е показала като по-злобна от Виктория. Може и да сме такива, но просто няма как да сме го демонстрирали тук. Каквото и да се напише тук, е просто анонимен, онлайн коментар, вентилиране на емоции от това, което гледаме. Несравнимо е с това да се изправиш очи в очи с някой, да го унижаваш, да натискаш бутони с които да го заболи и да търсиш нови и нови начини - ти нямаш живот като излезеш от тук, нямаш професия, нямаш приятели, болна си от петите до главата и т.н, и т.н

# 54
  • Мнения: 2 719
Като не е Вика вътре, защото е дисквалифицирана примерно, на финал тройката можеха да са Деница, Дениз Александра, пак щяха да си добутат предаването докрай.
+1. Точно, даже щеше да има по-голяма интрига - и към Алекс и към Дениз има така да се каже някакви симпатии(романтиката изфиряса така или иначе), шанса е 50 на 50.
А сега шансовете колко и за кой са, че нещо наистина не разбирам Thinking ? Сериозно питам.

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 11:13 от geri1919

# 55
  • SF
  • Мнения: 21 167
И двете са държанки на чичаци, злобни са и са с високо самочувствие, естествено без каквото и да е покритие. Особено Виктория винаги се изказва като последна инстанция. Ще лепи баш тая парцалка етикети на хората, че били психопати. Айде холан! Да се благодари, че срещу нея беше Александра, защото ако бях аз щеше да съжали, че изобщо се е записала на кастинг.

Хванала си въпроса ми и си го изтупала от контекста, в който съм го задала. Не се прави така.
Не ми даваш никакви аргументи, свързани с инстаграм. Просто хейт срещу участничките. Имаш право да хейтиш, просто ме махни мене от този цитат.

# 56
  • Мнения: 1 096
Винаги ще се намерят кандидати, много над търсената бройка за кастинг, които да искат да стартират и лав стори, но и певческа кариера, инфлуенсърска, писателска. Или да ги харесат за ко-водещи на някое модерно лайфстайл предаване...
Мотивацията няма да звучи като "Искам в зверилник!"
Умните ще знаят, че не всички ще ги харесват, не всички ще ги разбират, ще се карат с тях за глупости... Но пак ще искат да участват. Глупавите ще се нахъсат да влизат в зверилник, за да поставят всички на мястото им, да им отворят очите, да ги направят на бъз и коприва...
Чакай да не можеш да събереш кандидати!
В кое ли не риалити нямаше злоба, обиди, грубости. В първия сезон на ББ Здравко им оповръща Къщата, Найден я изпотроши, а след това имаше още 100 сезона с наплив от кандидати, които искат да бъдат част от този пейзаж - и стари, и млади, и чужденци. В Игри на волята един щеше да ги коли докато спят, имаха си и там сезоните и кандидатите.

Даже тук скандалите са ми малко обрани. Очаквах повече злоба, ревности.. А те някак толерантно се държат една към друга. "Имаше ли целувка, хихихихихи..."
В кое предаване си рязаха роклите? Май пак някакъв сезон на ББ.
Там виповете са застрашени и кариерите да си съсипват, но пак са навити да участват.
Не ги мисли как ще съберат екип и участници за следващ сезон. Има бол!

Права си явно ги надценявам

# 57
  • Мнения: 347
Деница беше наречена баба, не защото е на 34 години. Не сте разбрали поводът за това определение.
Не съм прочела никъде, че щом е на 34 години, вече е стара баба.
Аз я наричам леличка, но по причини съвсем различни от годините й.
Освежена при Цитиридис Simple Smile Simple Smile Simple Smile
До определението "леличка", добавям и "загрозена".
А много добре съм разбрала повода ,защото не съм от вчера в темата.Доста подигравки съм прочела за нея .Сега да не си помислите, че съм самата Деница .Не е загрозена изобщо ,колкото и да ви се ще.На мен ми допада.Добре изглежда ,добре говори   и пожелавам на много дами да изглеждат по тоя начин.

# 58
  • SF
  • Мнения: 21 167
Според мене се е загрозила, колкото и на тебе да ти се ще да не е така.

От това, което написа, разбрах, че се възмущаваш от това 34-годишна жена да е наречена баба.
Причините са други.

# 59
  • Мнения: 68 646
Благодаря ти, за пожеланието, много мило , но аз НЕ искам да изглеждам като Денка!

Да кажа, че тя не ми харесва, като външност и като характер, не е обида и хейтене. А изразяване на мнение.

Общи условия

Активация на акаунт