Премахване на бенка – стандартна манипулация (със скалпел) или с лазер? – Тема 3

  • 17 689
  • 207
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 475
Здравейте, според Вас това бенка или брадавица е?

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Бенка и е хубаво да я следиш и да я види лекар специалист

# 32
  • Мнения: 350
Здравейте, според Вас това бенка или брадавица е?
[/quote
Изглежда съвсем нормална!

# 33
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Аз я бих махнала без да се замислям. Детето ми има вече няколко, все още са малки, но със сигурност след време ще махнем някои. За мен бенките загрозяват.

# 34
  • Мнения: 1 222
С лазер при д-р Азарова дали е махал някой?

# 35
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
Здравейте, бихте  ли ми препоръчали къде в София / Плевен могат да се махат бенки (и да не се чака много за час)? Не съм в Бг. Благодаря

# 36
  • Мнения: 390
Здравейте, за момиче 15 год подходящо ли е премахване на бенка с течен азот-криотерапия, остава ли белег и за колко време зараства мястото?

# 37
  • Мнения: 1 222
Здравейте, за момиче 15 год подходящо ли е премахване на бенка с течен азот-криотерапия, остава ли белег и за колко време зараства мястото?
С азот се премахват други образувания. Белези не остават

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
С азот се премахват други образувания.

Бенки също се премахват без проблем чрез този метод. Дори се посочва, че е удачен, при отстраняването на пре-канцерогенни образувания.

Скрит текст:
Liquid nitrogen, or cryotherapy, is a quick, non-invasive process used to remove unwanted moles and skin tags. At "Derm.ca", we have been highly successful in using LN2 to remove moles for cosmetic purposes, as well as abnormal or pre-cancerous skin lesions.

Източник: https://derm.ca/procedure/liquid-nitrogen-therapy-for-mole-and-skin-tag-removal

# 39
  • Мнения: 390
С азот се премахват други образувания.

Бенки също се премахват без проблем чрез този метод. Дори се посочва, че е удачен, при отстраняването на пре-канцерогенни образувания.

Скрит текст:
Liquid nitrogen, or cryotherapy, is a quick, non-invasive process used to remove unwanted moles and skin tags. At "Derm.ca", we have been highly successful in using LN2 to remove moles for cosmetic purposes, as well as abnormal or pre-cancerous skin lesions.

Източник: https://derm.ca/procedure/liquid-nitrogen-therapy-for-mole-and-skin-tag-removal
Благодаря, в петък сме на дерматолог, той ще каже кой е най- добрия вариант- предполагам зависи от случая, иска
 ми се процедурата да е най-малко травмираща , предвид възрастта.

# 40
  • Мнения: 69
Скрит текст:
Здравейте момичета,някой махал ли е подобно? И по кой метод?

# 41
  • Мнения: 1 118
Какво точно е това?

# 42
  • Мнения: 69
Какво точно е това?
Мисля че е невус .Над веждата е.Като топче гладко и изпъкнало.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравейте нзн дали това е точната тема да задам въпросите си, но дано ме насочите.
На моята дъщеря от близо 3 месеца излезе образувание зад ухото. Расте доста интензивно, според вас какво е как би било добре да се махне. Във Варна ако може да препоръчате подходящ специалист.
Ходихме на преглед при дерматолог каза че е доброкачествена киста и да го премахнем с лазер.  Искам да събера още мнения. Ще покажа снимки



д-р Юлиян Пенев

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Имаш ли актуална информация за д-р Пенев? Понеже чувам, че не си вдига телефона, труднооткриваем е и т.н.
Аз съм от София и искам да го посетя наесен (за премахване на няколко бенки), но ако не се уговорим по телефона, не знам дали има смисъл да се разкарвам чак до Варна.

Общи условия

Активация на акаунт