Разкажете как преминава една ваша вечер

  • 3 851
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 481
Мъж ми се прибира към 18ч., аз гледам да съм направила нещо за хапване, но не винаги се случва Blush Вечеряме, хвърлям от ниско чиниите в миялната Mr. Green, следват игри, мачкане и хапане м/у баща и син. Към 20ч къпем бебо, суче и ако заспи сме newsm44, но в последно време заспива търкаляйки се край нас на дивана чак към 22ч. М/увременно всеки си е на лаптоп-а и се занимава с каквото иска, ТВ-то е за фон в общи линии...и лягаме в 12.30-1ч. Аз имам ставане през 2-3часа..ама това е др.тема.

# 16
  • Мнения: 2 591
моите вечери в момента са невероятно еднообразни - аз съм пред компютъра и работя или чатя с някоя приятелка, мъжът ми се връща от работа, говорим си с малки прекъсвания по скайпа докато на него му се приспи, а аз после продължавам да си работя, слагам си малко ред в електронната кореспонденция, а преди да си легна, се отдавам с удоволствие на бг.мамма  Hug и така до следващата вечер... но още само две седмици останаха...


иначе вкъщи си е като при всички останали - вечеря, телевизор, компютър, приказки... но е несравнимо хуууууууубаво  Praynig Rolling Eyes Cry Cry Cry

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Нашата история е същата като тази на Руса мацка, със следните разлики Laughing
1. Зверото засега е само едно.
2.Нямам миялна, но таткото играе тази роля успешно Mr. Green
3.Легне ли малкия, аз съм с него. Обичам да спя Heart Eyes
Така, това е една стандратна вечер. Разнообразявам я с вечери, когато излизам с приятелки или колеги, а когато мъж ми е на работа пък е съвсем различно Joy
Абе, няма скука Mr. Green

# 18
  • Popovo
  • Мнения: 571
Прибираме се от работа, готвя, мъжът ми е на компа, децата дивеят, вечеряме, говорим  за отминалия ден, следва тв, всички през банята и по леглата. Еднообразно е зимата, рядко излизаме.

# 19
  • Мнения: 795
При нас все още всичко се върти около бебка, дори за вечеря се редуваме - единия я гледа  другия хапне нещо.... И после къпане, хранене .... Ох, все още нямаме време за нещо друго! Wink

# 20
  • Мнения: 2 677
Ами, същата стандартна история. Мъжът ми се прибира към 18:00 часа от работа. Ако има нещо за пазар, вдигаме плувките (дребосъка го хвърляме на бабата  Mr. Green). Размотаваме се малко, после се прибираме. Хапваме, пушим по цигара, пием по бира. Идва ред на къпането. След това мероприятие се гъчкаме пред компа, или единият от нас гледа телевизия.
После бебо заспива и ако е много уморен и се отреже дълбоко и непробудно -  luvbed   loveuuu, а после -  smile3524.

# 21
  • Мнения: 7 723
много ми хареса Joy Joy Joy и при нас е така, по принцип между основните глаголи вечер обсъждаме проблемите от деня, как е минала работата, училището на каката и други наши си работи, като се старем настоението да е  Laughing
Не бих го публикувала по- ясно #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 700
Пазар - преглед домашни - правене на салата - разбор на деня на по чаша с цигара - вечеря - бързо оправяне /чинии и хаос/ - време за детето (игри, разговори) - Тя си ляга - телефон с приятелки - ТВ - малко четене преди сън.
Ролите на мен и мъжа ми са взаимозаменяеми в зависимост от ситуацията.

# 23
  • Мнения: 634
Явно всички си прекарват вечерите по едно и също време. И ние така-само, че няма гледане на бебо-хапваме,ако не сме хапнали вече навън,понеже не рядко се прибираме по-късно от работа #2gunfire,гледаме ТВ и си лягаме. Само дето това ми е толкова омръзнало и така затъпявам, че съм бясна. И се опитвам да седна да почета малко, но от изкуствената светлина и вторачването цял ден пред компа-такава ми е работата-чета една страничка и вече съм заспала.Искам разнообразие !! Crossing Arms Tired

# 24
# 25
  • Мнения: 2 631
Пазар; таратор; някаква манджичка, която приготвяме заедно и през това време си обсъждаме деня; филмче или игра на компа,  luvbed и после в страната на сънищата...
Или опция Б: с приятели на кръчма, или на кино.

# 26
  • Мнения: 745

 Joy Joy Joy и ние така, а между тези основни дейности рисуваме с Василенка, правим апликации и си говорим  с любимият.

# 27
  • Мнения: 5 103
Ако не сме на кръчма Mr. Green, вечеряме , гледаме ТВ, борим се кой ще седна на компа и по някое време си лягаме  Laughing Детето си е отделно, хранене, къпане, игра и т.н. Laughing
Peace

# 28
  • Мнения: 1 930
Нашия татко се прибира към 18.30. Преската веднага се залепва за него и 30 минути следва бясна игра. Тогава аз сядам на компа. После гледаме ТВ, вечеряме, играем. Към 21 следва половинчасово къпане на двамата и аз пак съм на компа  Mr. Green. Приготвяме дребното за сън, към 22.30 ако е заспал вече, отваряме биричка, лафим, гледаме ТВ и после към банята. Заспивам към 12-1ч.Всяка вечер се заричам да е по-рано, но все не става  Crazy

# 29
  • Мнения: 2 587
Приготвям вечерята точно преди любимият да се прибере от работа в 19.00ч.И като си дойде от вратата на масата.Вечеряме докато детето седи на дивана и чопли трохички от крайшника.После аз оправям детето(баня,хранене,приспиване) докато той дигне масата.Минаваме и ние през банята за по душ и лягаме пред компютъра да гледаме някое филмче ако не са ни се прищяли през това време други работи........... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт