Разкажете как преминава една ваша вечер

  • 3 857
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 936
Към 18 се прибираме, после приготвям вечеря. След това къпем бебе, ядем, отивам да го приспивам. После се захващам с каката и след като и тя е в леглото, мъжа ми се подрежда пред Тв, аз пред компа. После баня, лягане, аз обикновено лягам последна.

# 31
  • Мнения: 82

точно така е и при мен, като през цялото време малката се мотае наоколо и все нещо иска....

# 32
  • Мнения: 9 095
милото се приира към 17:30, взема ме и отиваме на разходка, до 20 най- късно сме се прибрали, вечеряме, ако не сме хапнали навън, гушваме се пред телевизора и по някое време си лягаме, има и случаи в които сме на компютъра единия, на лаптопа другия, ама другото е по- сладко Peace

# 33
  • Мнения: 1 728
Нашият татко се прибира към 17.00 ч..Следват игри с малката(1г.4 мес.)до към 18.30,като единия може и да е на компютъра..След това идва ред да и правя яденето,да я къпем и слагане да спи.В 20.00 ,най-късно още 10-15 мин,детето вече спи,ние слагаме масата,следват хапване,ТВ,PC и време за нас..

# 34
  • Мнения: 5 362
Мъжът ми се прибира и се занимава с малката,или стои пред компа и играе игри.Ако готвя нещо той я гледа през това време.После вечеряме,играем си малко с дечко,къпем я и така общо взето.Понякога ходим на гости в познати и после пак по същия ред,както по-горе писах.Няма кой знае какво разнообразие Sad

# 35
  • Мнения: 1 370
Аз свършвам работа първа и затова отивам да взема малкия от градина. Винаги минаваме през магазина, да купя продуктите, които липсват в хладилника. Прибираме се, приготвам масата за вечеря, докато синковеца си играе. След като се прибере съпружеското тяло, хапваме и аз се захващам с домакинската работа, докато мъжете се къпят. Слагам бебока да спи и ние лягаме пред ТВ. Малко, след което аз съм заспала, а мъжът ми какво прави????????? Wink

# 36
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами форумствам пред компа докато детето си играе, после къпя детето, после го храня, след това хапвам аз, малко телевизия и по леглата! И чак тогава се прибира тати и разваля дисциплината  smile3533 , а аз  smile3511 smile3513 и така.....

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 393
Ако мъжът ми се върне по навреме от работа, вечеряме заедно. Иначе хапвам на крак сама. Детето обикновено вечеря с нас. Малко игри, баня, приспиване. Обикновено лягаме двамата пред ТВ или единият е на компа. През седмицата много рядко излизаме да вечеряме навън.

# 38
  • Мнения: 588
Ами как скука скука и пак скука, аз се прибирам скапана от работа, мъжо вече се е прибрал и е запалил парното, след това готвене Sad, вечеря, миене на чинии Twisted Evil Twisted Evil, мъжо играе на компа кънтър Twisted Evil Twisted Evil аз се опитвам да проведа с него някакъв разговор, но той не винаги е склонен да ми обърне внимание Shocked, аз се отказвам от опитите си и се паркирам пред телевизията, обикновено по това врвмв вече е почнал ББ и така гледам малко, ядосвам се на простотията на съквартирантите  #2gunfire и след това душ и в леглото, мъжо продължава да играе кънтър на компа Twisted Evil Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 1 568
Добре,че ходя на работа вечер и не ми се налага да скучая в къщи,една неделя ми остава вечер и гледам да си почивам,да сготвя нещо по-така и ..това е!

# 40
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми как,нашия татко по принцип се прибира късно,когато малкия вече спи.Ние дотогава сме си играли,седим заедно /с малкия/ на компа,хапваме,къпеме се,той заспива,аз дремя пак н акомпа,но тоя път сама.А когато таткото се прибере по рано,играят с дребния,вечеряме,пак си играят, аз на компа,къпеме се,малкия заспива и ние си лягаме.Нищо интересно общо взето.Ей го тая вечер моя отиде на крйчма с приятели,аз си дремя в нас. Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 2 282
можеше и да науча нещо полезно от тая тема, ако не беше станало време да чета приказка на големия дзвер... нищо, утре ще чета на спокойствие!

# 42
  • Мнения: X
...Никого не искам да обсъждам или /не дай, Боже!/ да критикувам, ама ми направи впечатление,че дотук само една мацка споменава бегло за "приискване и на други неща" вечер....
Та да ви питам, момичета- верно ли е така семейният живот?

Целувки: бременна майка без татко /пожелал,но неприбран/

# 43
  • Мнения: 2 220
...Никого не искам да обсъждам или /не дай, Боже!/ да критикувам, ама ми направи впечатление,че дотук само една мацка споменава бегло за "приискване и на други неща" вечер....
Та да ви питам, момичета- верно ли е така семейният живот?

Целувки: бременна майка без татко /пожелал,но неприбран/

А, моля ти се, всички тук правят редовен секс  Wink
При нас ситуацията не е много по-различна, мъжа ми се прибира рано и имаме време заа много неща. Общо-взето се размотаваме из къщи, хилим се с малкия, посядваме на компа, говорим си... усамотяваме се в спалнята  Mr. Green...

# 44
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Вечеря, TV , на кого как му е минал денят , ще се поскараме на тийнейджера да се стяга в кръста , че сме в седми клас , баня , и в леглото .

Общи условия

Активация на акаунт