Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 7

  • 129 615
  • 725
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 13 014
Последният пост би трябвало да е в темата за свръхпотреблението.

Последна редакция: сб, 27 май 2023, 14:59 от Fever Ray

# 601
  • варна
  • Мнения: 674
Оооо,това изхвърляне на ненужните неща(разбирайте ,че покрай сухото ,гори и суровото) е драма и у дома!Подиграват ме ,че съм имала подредени кутийка в кутийка в кутийката.
И за да не е спам  да кажа ,че след 8 месеца използване сутрин и вечер н серум с витамин С на Медик8 за едно бледо петно ,ефекта е 0( нула)А и на предния им серум,който използвах пиша същата оценка( жалко,че не се сещам как се казва)
Явно това не е моята козметика.

# 602
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203


Поредните дезодоранти на Сиен. Двете ми дъщери и ММ ползват само такива.



Маска/ скраб на Гарние имаме също винаги вкъщи, много го харесваме. Скрабът за тяло на Сиен е също много хубав.



Дезодорант на Дав, без коментар, от години ползвам изключително марката. Кремът за тяло на местна верига е хубав, за много суха кожа, аромат на маслина. Единственият минус е, че час след нанасянето му започвам да усещам лекичък дъх на гранясало масло. ММ казва, че си внушавам.

# 603
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
- много хубав молив и цвят на Rimmel, който обаче изсъхна и не става за ползване. Мисля, че вече не се продава, за съжаление.

# 604
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
- не ми хареса особено, оставяше кожата някак мазна и хлъзгава след употреба, а и ароматът не ми допадна (както каза дъщеря ми - мирише на църква). Няма да повторя.

# 605
  • Мнения: 1 585


Скраб за тяло Ziaja хареса ми този скраб, почиства добре, имаше приятен аромат и се отмива лесно.

Neutrogena deep moisture лосион за тяло, много добре хидратира кожата, аромата малко не ми допадна. Бих взела отново

Chi silk infusion много добре ми се отразява на косата, смесвам с бутиковия крем на Олиосета,  прави ми косата много мека, след като леко поизсуша слагам няколко капки Chi Deep Brilliance който също придава много хубав блясък и така това са ми любимите финиши за коса.

За дездоранта на Дав, нямам какво да кажа, пореден е, любимец.

# 606
  • София
  • Мнения: 30 107
защитата от изпотяване и неприятни миризми. Много доволна.
Спрей дезодорант против изпотяване. Също много доволна.

# 607
  • Мнения: 347
Неделно да споделя няколко празни опаковки на продукти, от които съм все доволна. И после с облекчение да ги изхвърля най-после Simple Smile.

Sesderma Retises крем с ретинол и витамин С. Първият ми ретиноид в живота. Подходих прекалено предпазливо според мен и тази опаковка ползвах около 4 месеца. В момента прецених че лятото (ако дойде) няма да рискувам с ретиноид, затова за есен съм взела с по-високия процент. Като цяло много доволна. Нямах почти никакви реакции, освен в началото няколко пъпки по брадичката, но нищо фрапиращо. Това, което забелязах като положителен ефект и смятам че се дължеше на ретинола е по-гладка кожа без малки пъпчици, черни точици, които уви от както съм го спряла пак се увеличиха. Мисля че не ползвах и достатъчно хидратация в комбинация с крема, особенно в областта на очите. Взела съм поуки. За бръчките на челото не ми помогна за съжаление, ще видим по-високият процент дано редуцира малко признаците на стареене в зоната Sad.

WellDerma G Plus Silver Peptide Ampoule много ми хареса този серум. Много приятно усещане върху кожата. Без аромат. Пак бих взела, но в момента съм в търсене на друг продукт с пептиди, защото определено виждам благоприятното им действие за кожата ми.

Cosrx The Vitamin C 23 Serum това е най-приятното витамин Ц, което съм нанасяла върху кожата си като усещане. Попива в секундата, в която се нанесе. Щеше ми се повече глоу ефект да има. Но като цяло много ми харесва и пак бих ползвала. Минус е краткия срок на годност след отваряне.

Пачове, които ми харесаха много, но и нямам база за сравнение, не съм ползвала други. Прилепват чудесно, не се свличат. Оставят зоната видимо озарена.

HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep този продукт май най-много ми е харесал за първа стъпка от двойното почистване, от всичко което досега съм ползвала. Въпреки че в началото тръгна връзката ни зле. Две седмици ми лютеше зверски на очите, и тъкмо когато бях готова на раздяла рязко спря. Не мога да си го обясня по никакъв начин, но съм доволна, че си го изхабих с кеф. Имам натрупани подобни иначе бих го взела веднага пак.

# 608
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
- дълги години ползвах малките разфасовки и бях много доволна. Миналата година купих голяма разфасовка и съм безкрайно разочарована - сякаш купих друг продукт - мазен, тежък на косата. Децата го доизхабиха и засега не смятам да подновявам.

# 609
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Изключително често ми се случва, купувайки голяма разфасовка от даден добър продукт, да остана разочарована. Последно ето този измивен гел няма нищо общо с тубичката от 200 мл - не прави същото гладко и дълбокопочистено лице. Просто сякаш не е същият продукт. Имам ги паралелно.

Който препоръча този шампоан в темата, искам да му благодаря, много ми хареса.

Шампоанът е мазен, не запита косата, разнася се лесно, мие добре и оставя коса и скалп чисти и подхранени.
Аз още страдам по спирането на Лореалските low shampoo. Преди време ми се стори, че мернах реклама на нови такива - нещо в лилава опаковка - но скоро не съм влизала в дрогериите. Някой да ги е виждал?

# 610
  • София
  • Мнения: 30 107
Бях мернала някъде в темата препоръка за този шампоан и го купих, но не ми хареса. За моята коса не е ок.

# 611
  • Мнения: 35 106
С канабис на мен ми хареса как ми се отрази на косата.

# 612
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
- много любим, ползвам го редовно дълги години. Вече поднових. 😀

# 613
  • София
  • Мнения: 30 107
С канабис на мен ми хареса как ми се отрази на косата.
Явно не е за моята коса. Аз го взех против косопад, но много изсушаваше косата ми, не я чувствах жизнена, а някак премита.

# 614
  • Мнения: 22 766
Тези за косопад често действат така.Слагайте само в корените, не по дължините и после някакви последващи продукти- маска, балсам, олио.

Общи условия

Активация на акаунт