Обувате ли чорапи на бебето през нощта?

  • 8 528
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
От новородена, та до сега. Е, лятото не, разбира се. Обаче моята спи отвита само докато заспи, та за това и слагам.

# 16
  • Мнения: 1 448
Спи с пижама и чорапи, отвит най-често  Laughing

# 17
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
На бебо в началото слагах чорапки, защото той много си изритваше завивката. Сега ако е с ританки чорапки не слагам, ама падне ли големия студ навън, пак ще влязат в употреба че в спалнята ни също ще стане студенко. (там почти не топлим  Naughty) Mr. Green С каката пак така съм процедирала. Тя до сега спи с чорапи, когато застудее, защото завивките вечер за нас са чужди и постоянно стои отвита.

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 21:57 от korneliia_h

# 18
  • Мнения: 5 362
Сега през зимата-да.И без това много се отвива нощем.

# 19
  • Мнения: 516
Само през зимата Peace, но понякога си ги събува

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не! въпреки че имаме доста,просто у нас е много топло и не се налага.

# 21
  • tardis
  • Мнения: 329
В спалното чувалче - не. То затопля достатъчно и ще се изпотят  ако сложа и чорапче.

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
с чорапки винаги Peace

# 23
  • Мнения: 678
Не, защото сме със спално чувалче.При температура на стаята 20 градуса мисля че е добре.

# 24
# 25
  • Мнения: 344
Спи с цяла пижама, която е с ританка отдолу. Така не мисля за чорапи, много е удобно! Peace

И Ели така спи, в спално чувалче. Крачетата сутрин са й топлички, но не запотени!

# 26
  • Мнения: 1 559
Като беше по-мъничък спеше с ританки в спално чувалче без чорапи. Но напоследък се отвива -  върти се  и пълзи насън, та се налага да е по-добре облечен и с чорапи (ако не е с чорапи, краченцата му ще са боси).

# 27
  • Мнения: 592
да, защото се отвива.  но и в чувалчето е с чорапки.

# 28
  • Мнения: 4 915
От 4-тия си месец - тогава беше януари-февруари, спи боса.

# 29
Взех и за зимата пижами тип космонавт от дебело и плътно трико. Спи си само с тях, а отдолу голичка. В студените дни и слагам и боди-потник, но това е защото колкото и да ми се иска да е завита нямам шанс да я намеря така.

Общи условия

Активация на акаунт