Обувате ли чорапи на бебето през нощта?

  • 8 591
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Миналата зима беше бебе и спеше с ританки. Сега вече спи боса. Чувал така и не се научи да използва  Grinning

# 61
  • у дома
  • Мнения: 967
Не. Спи в спален чувал.
И ние сме така от 6 месечна  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 700
Слагам му през зимата въпреки чувалчето. Забелязала съм, че доста лесно му измръзват крачетата.

# 63
  • Мнения: 3 092
Отвива се и и обувам - сутрин е боса.Винаги! Grinning

# 64
  • Мнения: 232
Щом сте с ританки няма нужда от чорапки,според мен - ние си обуваме защото сме доста големички и няма ританки като за нас. newsm62 newsm62 newsm62-моя слънчо вече е 82 см. newsm44 newsm10 smile3501А иначе не се притеснявай,че и се изпотяват краченцата - те малчовците до една годинка нямат нормална обмяна и затова се изпотяват повече. newsm51

# 65
  • Мнения: 2 587
Първите месеци спеше с ританки,но сега-боса.

# 66
  • Мнения: 2 015
Задължително, защото бебетата настиват най много от крачетата!

# 67
  • Мнения: 107
Oбувам, защото много се върти през ноща и се отгъва постоянно

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 18:05 от jeni23

# 68
  • Мнения: 1 955
Обувам му плътен чорапогащник вместо ританки, защото тях ги събува, а чорапогащника не може  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 334
когато спеше в чувалче,ританките й бяха достатъчни,но откато сме с юрганче задължително слагаме чорапки....................през лятото пропускаме.

# 70
  • Мнения: 678
Задължително, защото бебетата настиват най много от крачетата!
разбира се че с чорапки , отгоре е с ританки и я слагам в чувалчето  Peace и аз спя с чорапи

# 71
  • Мнения: 1 170
Понеже не мога да си представя аз да спя с чорапи, не му слагам и на Боби Rolling Eyes. Но за сметка на това е с пижама с ританка отдолу (дебела), дебело чувалче и поларено одеяло, сгънато надве (не много дебело). Мисля, че така наплъстено му е супер. А и не са му студени сутрин крачката Naughty

# 72
  • София
  • Мнения: 5 794
И аз слагам, но върху ританките, че иначе ги смъква като рита.

# 73
  • Мнения: 1 101
Обувам. Вкъщи е хладно, а и сина ми се отвива постоянно и му измръзват краката. Моите крака смързнат ли се, веднага се отразява на бъбреците ми, така че и аз спя с чорапи.

# 74
  • Мнения: 528
Аз слагам само ако няма ританки и при минусовите температури през зимата.

Общи условия

Активация на акаунт