нослето и хърка?

  • 1 367
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 314
и ние имахме същия проблем,когато Павел беше на около месец.и аз първо си помислих,че е хрема и веднага го заведох на лекар.оказа се,че нослето му е съвсем чисто и педиатърката ми каза,че това е съвсем нормално при малко бебе,защото все още организмът му се усъвършенства и доизгражда и обикновено се случва след ядене.и наистина забелязах,че най-вече след кърмене се появява това хъркане,но наистина с времето намалява.вече сме на 4 месеца и хъркането е вече на изчезване.така че,спокойно.ще отмине. Grinning

# 16
  • Мнения: 320
бебо е на 5 м и много често е със запушен нос.Педиатърката ми каза да слагаме физ.разтвор или Nasal gel-това също е физ.разтвор ,но  под формата на гел, който се натрива върху нослето/ не в него/,При нас запушеният нос е по- осезаем през ноща и педиатърката ми попита дали нямаме нови мебели или подови настилка в стаята на бебо. Ние нямаме, но пък в детската стая, която е и на каката имаме компютър. Как мислите- вреди ли това на бебор а и на кака ?

# 17
  • Мнения: 216
И ние сме с запушено носле и хъркаме,бебо е само на 25 дни ,две педиатърки го преслушаха и двете му изписаха едни и същи капки за нослето ГАРАЗОН,капки за очи/уши са и вече не хърка милото. smile3501 newsm44

# 18
  • Varna
  • Мнения: 603
И ние сме със същия проблем от 5 дни!Докторката я прегледа и каза,че изобщо не е убедена че е истинска хрема - най-вероятно се чистела. Изписа ни Адреналин, който каза да слагам само ако видя,че детенцето много се мъчи (а не ако мама се мъчи).Аз все още не слагам нищо друго освен Стеримар, но хъркането от нослето не спира,особенно сутрин към 5 часа...С тази тема ме успокоихте,че може би е нормално,защото вече страшно много и се притеснявах!

Общи условия

Активация на акаунт