За бебета и деца от 0+ месеца. Бързи въпроси, отговори и съвети. Тема 103

  • 23 387
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 461
Мисля ,че запича.

# 16
  • Мнения: 1 038
Напротив , влияе добре на перисталтиката .

# 17
  • Мнения: 5 000
Малчо (1,4г) от няколко дни е с много гурели. Сутрин са засъхнали и чак залепнали. Това не е обичайно, та се чудя какво става, от какво се случва?!

# 18
  • Мнения: 6 764
Малчо (1,4г) от няколко дни е с много гурели. Сутрин са засъхнали и чак залепнали. Това не е обичайно, та се чудя какво става, от какво се случва?!
Вероятно конюктивит. Заведете го на преглед и да му изпишат капки.

# 19
  • Мнения: 546
На детето ми (на 1,2г.) от днес ей така от нищото му се появиха сополи. Секретът е адски обилен и бистър. Не спира да търка нослето и очите. Преди 14 дни поставихме ваксина МПР, ако има значение. Възможно ли е тя да е причината? Дали не е някаква алергия към полени?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 709
Малчо (1,4г) от няколко дни е с много гурели. Сутрин са засъхнали и чак залепнали. Това не е обичайно, та се чудя какво става, от какво се случва?!
Ние бяхме с подобен проблем, оказа се запушени слъзни канали-капки, масажи и с времето мина

# 21
  • Мнения: 8 585
Без нужда от коментар


# 22
  • Мнения: 1 600
Момичета,

Отиваме с бебешора ( 9 месеца почти) но море. Температура навън ще е около 28/9 градуса. Щи имаме чадър, НО с какво да го облека на плажа?? Няма да влиза във водата ..Дайте идеи за най-необходимото на плажа!:)))

# 23
  • Мнения: 3 730
Първото море на дъщеря ми беше на 8м ( после на 9 и 10м пак я водихме). Беше си по бански + намазана със слънцезащита. Пълзеше по плажа или ходеше подпряна по шезлонзите. Винаги сме й носили играчки (кофички, лопатки) + жилетка и пояс за водата (щом няма да го топите във водата не ви трябват надуваеми неща).Тогава пиеше предимно АМ и си носех дозатора и вода, въпреки, че хотела ни беше буквално на плажа.

# 24
  • Мнения: 1 038
А защо няма да влизате във водата ?
Момичета,

Отиваме с бебешора ( 9 месеца почти) но море. Температура навън ще е около 28/9 градуса. Щи имаме чадър, НО с какво да го облека на плажа?? Няма да влиза във водата ..Дайте идеи за най-необходимото на плажа!:)))

# 25
  • Мнения: 1 600
А защо няма да влизате във водата ?
Момичета,

Отиваме с бебешора ( 9 месеца почти) но море. Температура навън ще е около 28/9 градуса. Щи имаме чадър, НО с какво да го облека на плажа?? Няма да влиза във водата ..Дайте идеи за най-необходимото на плажа!:)))

Защото е още много студена водата  .. То аз няма да вляза да си къпя, та камо ли той...Само крачетата ще си потопим семейно 😀

# 26
  • Мнения: 6 764
Бебето по памперс под дебела сянка. Не правете грешката, която масово е по плажовете, бебе в количка, сенника пуснат и отвора покрит с хавлия. Вътре става над 40 градуса. Бебето не може да се охлажда още, затова дрехи не му трябват, да го запарват допълнително. Една лека шапчица и много вода.

# 27
  • Мнения: 67
Вашите новородени ритат ли много с крака? На 1 седмицa е и постоянно си вдига двата крака, мята ги, рита със сила. Чудя се топло ли му е, колики ли са или си е такъв. Майка ми казва, че аз никога не съм правила така.

# 28
  • Мнения: 1 166
Моето бебе е почти на 2 месеца и рита и си вдига крачетата от самото начало, даже вече по-силно рита и когато е в мен успява да се избута.

Когато имаше колики, които бяха за 2-3 дена по-скоро се изпъваше и свиваше, напъваше и ставаше червена като домат.

# 29
  • София
  • Мнения: 744
От самото начало си вдига краката във въздуха все едно ще прави “свещ” и тъй като постоянно се отвиваше започна да спи само в чувалче през нощта.

Общи условия

Активация на акаунт