Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка към нашите предсказатели

  • 21 423
  • 315
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 44
Здравейте,
Защо моят човек Г се държи така отдръпнато,на какво се дължи?
Какви действия ще предприеме до 1месец към мен?
Благодаря

# 301
  • Мнения: 360
Здравейте, може ли да попитам ще започна ли нова работа през февруари? Благодаря

# 302
  • Мнения: 30
Здравейте! Миналата година загубихме член от семейството от Ковид. Не обитавахме едно домакинство, но хората, с които съжителстваше са объркани от това, че голяма част от дрехите й са липсвали /до последно бе в болница/и не могат да намерят обяснение за това..освен да е имала придчувствие и да  са раздадени предварително.. но ме помолиха да се свържа с някого, който вижда повече от нас и това е причината да пиша тук..

# 303
  • Мнения: 2
Здравейте !
Много Ви моля за помощ !
Сестра ми много ме притесняват като поведение. Преди 10 дни ми писа от далечна страна. Дали не се е забъркала в нещо лошо ?

# 304
  • Мнения: 8
Здравейте , с приятеля ми имаме общ бизнес с който вмомента имаме малко заплетена ситуация от към финансиране. Въпроса ми е дали да насоча енергията си към този общ бизнес или да се концентрирам върху моите проекти , кое ще донесе повече позитиви ?

# 305
  • София
  • Мнения: 1 355
Не знам дали въпросът ми е за тази тема, но не видях друга по-подходяща.
Какво означава, когато срещаш един и същи човек? Вярно е, че живеем в един и същи квартал, но ми се струва странно да срещам тази жена всеки път, когато отивам на разходка, например. Искам дс отбележа, че нямам определени дни ичасове за разходката. Правя го, когато имам време и по различни маршрути. Самата тя изглежда доста странна, отнесена и потънала в собствени мисли.

# 306
  • София
  • Мнения: 3 895
Това със срещите беше някакво друго учение. Не е на Карлос Кастанеда. Май беше Салестинското пророчесто. Та, там идеята беше, че няма случайности. Ако срещаш някого втори, трети и т.н. път или дори случайно се споглеждате в тълпата, то този някой има някаква информация важна за теб. Нещо, за което може да не се сещаш или изобщо да не знаеш, че съществува и което в последствие става ключ към някакво личностно развитие. Това е нещо като дочут разговор от съседната маса, който ти дава идея, как да постъпиш в дадена ситуация. Човекът отсреща всъщност няма идея какво знае, което е важно за вас.
Поздравете я и я заприказвайте.

# 307
  • Мнения: 67
Здравейте! Бих искала да попитам кога моят любовен интерес най-накрая ще ме покани на среща? Благодаря!

# 308
  • Мнения: 31
Здравей, имам 1 въпрос ще имам ли приятел сериозен покрай мен в скоро време, с когото да създам семейство? Благодаря

# 309
  • Мнения: 419
Не знам дали въпросът ми е за тази тема, но не видях друга по-подходяща.
Какво означава, когато срещаш един и същи човек? Вярно е, че живеем в един и същи квартал, но ми се струва странно да срещам тази жена всеки път, когато отивам на разходка, например. Искам дс отбележа, че нямам определени дни ичасове за разходката. Правя го, когато имам време и по различни маршрути. Самата тя изглежда доста странна, отнесена и потънала в собствени мисли.

Имате синхрон в тайминга дали по принцип, или просто в този даден период. Нищо повече не означава. Обратното ще е когато постоянно се изпускате или разминавате с даден човек, който си мислите че много ви е притрябвал. Тогава нямате съвпад и синхрон в тайминга.
Същото е и когато има определени периоди от годината когато сънуваме даден човек, или когато постоянно се оказваме на едно и също място с човек, който или ни дразни или пък ни харесва.

Не е ли крайно време да се затвори тази тема?
Никой не отговаря от много време насам.

# 310
  • Мнения: 953
Здравейте, моят въпрос е ще си имам ли къща до края на годината? Ще си имам ли дом и кога? Благодаря.

# 311
  • Мнения: 41
Здравейте, бих искала да ви задам два въпроса:
1. В момента съм в развод, ще срещна ли човек до себе си. Страхувам се да остана сама, имам и дъщеря на почти 10 г. В момента се виждам с човек,но мисля че не е подходящ за мен. Ще открия ли любовта?
2. Работата- ще се наложи ли да я сменя,ще получа ли някакво предложение.

# 312
  • Мнения: 439
Искам да попитам, за мъжа ми. Ще се разведем ли?

# 313
  • Мнения: 83
1.Ще се омъжа ли до 1 година?
2.Ще се върна ли да работя в родния си град до 1 година?

# 314
  • Мнения: 39
Здравейте, бих искала да попитам ще си взема ли изпита през август тази година?
 Много съм разтревожена, защото вече два пъти ми се случва да се подготвям и въпреки това не успявам. В момента съм под жесток стрес именно заради това и нямам спокойствие от тревога.
Другият ми въпрос е, ще успея ли да забременея? Имам трудности от две години и това също не се случва, колкото и да го желая и да опитваме.
Благодаря много за помощта.

Общи условия

Активация на акаунт