Пъзели 42

  • 24 766
  • 742
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 309
Бухтичка, благодаря за поредния пътуващ пъзел. Веднага се записах, много обичам загадки-изненада. Ще видим дали любопитството ще погуби котката Laughing

# 121
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Бухтичка, ти направо ни разби! Записах се веднага. Ще трябва после да подредим малко списъка, че аз с моя Айтос съм се вклинила в софийската група.

# 122
  • Мнения: 454
Имаш морско свинче? Моята рошава госпожица се казва Мъри.

Мързи ме да редя след работа, та може би ще подхвана нещо през уикенда.
О, да, бяха двама, но на 21 април ми почина единия Cry Казваше се Кристобал(Тоби). Тревожех се да не би и Арчи( Арчибалд) да има същия проблем със зъбите. Казаха, че е добре Simple Smile Една приятелка измисли имената и на мен ми харесаха Simple Smile
Вчера успях да разваля кръглия пъзел, но нищо не можах да започна. Днес също няма да се реди, надявам ако не утре, поне през уикенда.

Откакто се помня гледам свинчета. Мъри си измисли сама името. Като я донесох вкъщи, я наобиколихме сто маймуни да ѝ се радваме и наща от стрес ли, какво измърка. То, няма общо с пъзелите, ама ще извинявате. Hug

# 123
  • Мнения: 1 797
И аз се записах за мистериозната кутия Blush
Ghibli, писах ти на лични Blush

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 13:42 от Venislava Todorova

# 124
  • Русе
  • Мнения: 996
Завръщам се и аз след кратко отсъствие.Simple Smile Имах нужда да си почина от реденето,:relaxed:,но не съм спирала да ви чета.
Поздравления на всики участнички в състезанията.Yellow HeartРезултатите са страхотни на всички.Аз не мисля,че някога ще участвам.Но много съм съгласна с мнението на Тони,че трябва да се дава пъзел,който не е известен на всички и не е пуснат в продажба,така всички биха имали равен старт.
След кратката почивка да ви покажа нареден пъзел.Yum
Алиса в страната на чудесата-марка Legami-1000.


Доволна съм като цяло от марката,но си има и забележки.Добрите неща са: Матови части,много стегната сглобка,изображението и цветовете са страхотни.Надписа е с много красиво фолио,много приятен цвят.Purple HeartКато минуси мога да посоча,че много трудно се разделят частите,когато си поставил на грешно място,а това се случва защото са много еднакви като изрязване.Наложи ми се доланата част да редя и от към гърба,защото не бях сигурна,дали съм поставила частичката на правилното място.На гърба отзад има надписи,които няма как да се сгрещат на тази снимка добре се вижда и друг недостатък,когато пъзела се обърне с гърба,какво е положението отзад.Много стърчащи ушенца.Отпред е перфектен:purple_heart: Художничката се казва Flavia Sorrentino
В скрит текст слагам част от картините снимани отблизо
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 125
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Зори, страхотен е!
По въпроса за състезанията, то има толкова начини да се измами онлайн, че направо не могат да се изброят. Като се започне с това да се намери начин да се отвори плика с пъзела или пък да си свалиш да гледаш наредения вече пъзел на телефона или на друго устройство или направо да го замениш с цели наредени парчета предварително.

# 126
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Чета ви, но чак сега мога да пиша. Много ми харесва идеята за мистериозен пъзел, загадка. Нямам търпение да разбера Simple Smile Записах се, веднага и без колебание.
Зори, много хубав пъзел Simple Smile

# 127
  • Мнения: 6 910
Зори, много е красив наистина Heart Eyes Жалко за качеството.
vox беше показала назад една много интересна Алиса също.
Мона Лиза, половин час се чудих коя е мери попинс. И то защото си мислех, че е писала преди, а не я срещнах в старите теми. После чак ми светна, че тя си пишеше по-скоро, когато вече бях активна. Даже дълго време ви бърках вас двете, сигурно защото и двете имате имена от две части започващи с М Joy Но не я знам коя е във фб.

Утре ще предам слънчогледа на Hot summer. По мистериозната кутия имам още съвсем малко работа и мислех другата седмица да я пусна да отпътува. Ако всичко е наред ще я предам пак на нея при първа възможност и нататък вече ще си продължи по пътя, групирайте се както прецените Hug Аз ви разместих леко, простете ако съм объркала нещо, повече сигурно няма да пипам.

# 128
  • Мнения: 1 020
Зори, пъзелът е разкошен! Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 324
Ооо, мистериозна кутия, много интересно звучи. Записвам се Smiley

Тони, искам я тази японка, ако ще се разделяш с нея Smiley

Зори, пъзелът е страхотен!

# 130
  • Русе
  • Мнения: 996
Зори, много е красив наистина Heart Eyes Жалко за качеството.
[
Ами,честно казано въпреки забележките,които са леки за мен,качеството си е съвсем наред.В крайна сметка тези стърчащи ушички са само отзад.Гледайки пъзела отпред е перфектен,разнасям го наляво-надясно с два пръста.Не мръдват парчетата,като залепен е.И това,че е матов,няма грам гланц ми харесва много.

# 131
  • София
  • Мнения: 8 570
Записах се и аз за мистерията, не мога да не знам Grinning

Днес бих отбой и... готова е моята японка Simple Smile Оказа се по-лесна от очакваното. NalSi, мнооого рядко задържам пъзел, драсни ми да се разберем как да си го получиш Wink


Допълвам за Птичарката специално - ето така е направена снимката, произвела N на брой пъзели Simple Smile А името на фотографа не се знае със сигурност.

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 16:54 от ToniShu

# 132
  • София
  • Мнения: 271
Супер, Тони! Simple Smile

# 133
  • София
  • Мнения: 8 570
Вчера ми попадна във Фейсбук, нямаше как да не я покажа Simple Smile

Бухтичка е харесала и моя първи пост в темата - 25 август 2020 Simple Smile Йоанската ми е дала съвет за килимчето. А то от кога излезе от употреба... все едно винаги съм била сред вас, много ми е уютно тук и изобщо не усещам кога минава времето Simple Smile

# 134
  • Мнения: 1 980
Бухтичка, днес само радости ми създаваш Simple Smile
Освен мистериозната кутия, която ще очаквам с нетърпение, връщайки ме назад във времето попаднах
на една стара публикация с този пъзел:
Скрит текст:
За съжаление момичето отдавна не участва в темата и във форума не е влизала от месец, но и писах
на ЛС с надежда Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт